Czarzasty poprawiał okulary środkowym palcem. Oburzył się polityk PiS. "Ale co? Ja nic nie robię"

Włodzimierz Czarzasty podczas wizyty w porannym programie w Polsat News nawiązał do gestu posłanki Joanny Lichockiej i zaczął poprawiać swoje okulary środkowym palcem. Postanowił go pouczyć prezydencki minister, Paweł Mucha z PiS. - Na tak jawną hipokryzję muszę zareagować - mówił. - Dobrze, że pan reaguje, bo ja na pana miejscu bym reagował bez przerwy, bobym bronił swojego szefa. Piątka z plusem - odparł Czarzasty.

Włodzimierz Czarzasty podczas wizyty w programie "Śniadanie w Polsat News" w postanowił nawiązać do gestu wykonanego przez Joannę Lichocką. W czwartek posłanka Prawa i Sprawiedliwości pokazała środkowy palec w czasie sejmowej debaty w sprawie przekazania dwóch miliardów złotych dla TVP i Polskiego Radia. Chwilę wcześniej sejmowa większość poparła rekompensatę dla mediów publicznych. Choć gest Lichockiej zarejestrowały kamery, ona tłumaczyła, że nie pokazała środkowego palca, a "przesuwała dwukrotnie palcem pod okiem, energicznie, bo była zdenerwowana". Potem zmieniła wersję i twierdziła, że odgarniała z twarzy włosy. Materiał w obronie Lichockiej wyemitowały wiadomości TVP.

Czytaj też: "Wiadomości" wspomniały o palcu Lichockiej, ale po to, by uderzyć w PO. Przypomniano Tuska sprzed 15 lat

Czarzasty poprawiał okulary środkowym palcem. "To można albo skrytykować, albo ośmieszać"

Podczas porannego programu wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty z Lewicy komentował konwencję inaugurującą kampanię prezydenta Andrzeja Dudy. - Pan prezydent Duda zaapelował o walkę z klasą, prawda? Żebyśmy walczyli z klasą i podchodzili do społeczeństwa z wielką klasą - mówił w Polsat News. W tym czasie zaczął sugestywnie poprawiać sobie okulary środkowym palcem. - Panie marszałku, my wszystko widzimy - powiedział jeden z gości obecnych w studiu. - Ale co? Przecież ja nic nie robię. Dajcie skończyć, bo to poważna teza... - mówił dalej, wskazując m.in., że Andrzej Duda i cztery lata rządów PiS-u doprowadziły do "totalnego skłócenia polskiego społeczeństwa". - Chciałem powiedzieć panu prezydentowi Dudzie rzeczy następujące: gdzie była wypowiedź pana prezydenta w sprawie śmierci pana Adamowicza i hejtu na pana Adamowicza? - wymieniał wicemarszałek Sejmu.

Czarzasty powtarzał gest poprawiania okularów parokrotnie. Na jego zachowanie zareagował Paweł Mucha z Kancelarii Prezydenta. - Pan przed chwilą poprawiał okulary, żeby zyskać popularność? Na tak jawną hipokryzję muszę zareagować - zapytał Czarzastego.

Bardzo dobrze, że pan reaguje, bo ja na pana miejscu bym reagował bez przerwy, bobym bronił swojego szefa. Piątka z plusem. Natomiast to, co robicie, można albo skrytykować, albo ośmieszać. Ja to ośmieszam, ja to po prostu ośmieszam

- powiedział Czarzasty. Mucha skwitował jego wypowiedź słowami: "Nie przystoi, z całym szacunkiem dla wicemarszałka Sejmu".

Czytaj też: Ojciec chorej dziewczynki nagrał "podziękowania" dla Sejmu. Łzy wzruszenia ociera środkowym palcem

Więcej o:
Komentarze (622)
Czarzasty poprawiał okulary środkowym palcem. Oburzył się polityk PiS. "I dobrze, że pan reaguje"
Zaloguj się
 • c.t.k

  Oceniono 246 razy 232

  No to teraz się zacznie. Na wiecach wyborczych Dudy, każdy zacznie pocierać powieki, poprawiać włosy, wyciągać chusteczkę z kieszenie, wiązać sznurowadło, zapinać rozporek, środkowym palcem. Jeżeli zaś waadza zacznie za to grozić prokuratorem, tylko się ośmieszy.
  Pani posłanko Lichocka, ze szczerego serca, dziękuję pani.

 • freud1

  Oceniono 168 razy 150

  Wlodek jak zwykle w formie.
  To takie troche happeningowe zachowanie a la Palikot, ale dorzylismy takiej Polski, ze albo bedziemy sie z PISu nabijac, albo sie go bac.
  Ja wole to pierwsze.

 • viaac

  Oceniono 145 razy 135

  Ministrze Mucha. Nie przystoi, to głowie państwa opowiadać żartów o ludożercach i warować pod drzwiami prezesa partii. Nawoływanie do "oczyszczenia" też wypadło kiepsko.

 • niktwazny126

  Oceniono 134 razy 126

  Ośmieszać, pokazywać do znudzenia, przypominać. Lichocką w pięknym geście pojednania i Nawackiego w geście szacunku do prawa. Wielu nie zrozumie, ale przynajmniej do niektórych trafi, poruszy rozum.

 • chi-neng

  Oceniono 117 razy 105

  Mam nadzieję że 10 maja cała Polska pokaże gest Kozakiewicza Dudzie i JK na "zamach / morderstwo" smoleńskie,..
  Definitywnie i raz na zawsze!

 • bigmaciek

  Oceniono 94 razy 86

  Niezła prowokacja a p. Mucha dał się wrobić jak dziecko.

 • ochujek

  Oceniono 95 razy 85

  W maju trzeba pokazać środkowy palec marionetce.

 • mikejar

  Oceniono 92 razy 84

  BRAWO CZARZASTY !!! OSMIESZAC TYCH SQRWYSYNOW PIS DZIELSKICH.
  Osmieszaja Polske na arenie miedzynarodowej , wysmiewaja POLAKOW na kazdym kroku.
  A sami chca powagi i szacunku !!! JE BAC PIS NA KAZDYM KROKU.

  PISDUSIOWI POKAZAC SRODKOWY PALEC W MAJU 2020 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ochujek

  Oceniono 86 razy 76

  Jakie wrażliwe te PiSiory. Paluszek im przeszkadza, gwizdanie na marionetki też. Pod warunkiem że oni tego nie robią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX