Robert Kropiwnicki zasłabł w Sejmie: Mój stan zdrowia lepszy od stanu polskich służb

Robert Kropiwnicki zasłabł podczas czwartkowej debaty w Sejmie. Polityk Platformy Obywatelskiej podziękował na Twitterze za wsparcie oraz zapewnił, że czuje się już dobrze.

Poseł opozycji zasłabł w Sejmie podczas debaty dotyczącej wniosku o odwołanie z funkcji koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego. Był to wniosek złożony przez posłów Koalicji Obywatelskiej. Szef MSWiA oskarżany jest przez opozycję m.in. o "dewastowanie" służb specjalnych.

Robert Kropiwnicki skomentował wczorajsze zasłabnięcie w Sejmie: "Mój stan zdrowia jest dobry"

Podczas debaty Robert Kropiwnicki przedstawiał zarzuty dotyczące funkcjonowania służb specjalnych za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Po chwili jednak poseł Platformy Obywatelskiej sięgnął po szklankę z wodą, znajdującą się obok pulpitu mównicy. Zaraz potem osunął się na ziemię. Politycy znajdujący się najbliżej ruszyli mu z pomocą.

Poseł został wyprowadzony z sali obrad, a po pięciominutowej przerwie wypowiedź Kropiwnickiego dokończył Marcin Kierwiński. Po pewnym czasie polityk wrócił na salę obrad. Teraz też skomentował swoje zasłabnięcie. "Dziękuję za słowa wsparcia i otuchy, mój stan zdrowia jest dobry, a na pewno lepszy od stanu polskich służb" - napisał polityk nawiązując do czwartkowej debaty.

"14 godzina posiedzenia. Nocne głosowania. Przesunięte specjalnie na późne godziny wotum nieufności, żeby suweren nie zauważył ich afer i kompromitacji służb Kamińskiego. Tak się kończy chaotyczna organizacja pracy" - komentował z kolei poseł Koalicji Obywatelskiej Michał Szczerba.

Więcej o:
Komentarze (30)
Robert Kropiwnicki zasłabł w Sejmie: Mój stan zdrowia lepszy od stanu polskich służb
Zaloguj się
 • turkiestan

  Oceniono 26 razy 14

  Po co te krzyki!!Po co te wrzaski!!Zrobił Jarosław dekomunizację w Polsce??Oczywiście że zrobił.Byli członkowie PZPR zapisali się do PiS.
  Teraz każdy sędzia który będzie chciał pracować zapisze się do PiS i będzie po problemie!!Potem jeszcze wprowadzą ustawę że każdy kierownik w Polsce musi być członkiem PiS i już Jarosław będzie mógł rywalizować z Gierkiem!!Mają prawie 4 lata na to!!Więc nie ma się czego obawiać że nie zjednoczą narodu!!A wtedy będzie 90% poparcia na PiS!!!

 • bostian

  Oceniono 21 razy 9

  Moja bardzo mądra nauczycielka języka polskiego mawiała, że poza grupą osób, którym należy się najwyższy szacunek, to nocami pracują k..wy i złodzieje.

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 23 razy 9

  terlecki dzieli się z pis-dzielcami koksem dlatego przesuwają posiedzenia na późne godziny bo są na haju, co zresztą widać po ich zachowaniu.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 9 razy 3

  Ale w czym rzecz? Chaos prawny, sądy sparaliżowane ustawami Ziobry, wyroki nieważne, służby specjalne nie działają, SOP to o pisowskie gamonie, nie są w stanie nawet samych siebie obronić. Policja piąty rok nie wychodzi z komisariatów. Do tego PiS nie ma ZOMO.

  A krach jak pod koniec Gierka jest już za rogiem (budowa elektrowni w Ostrołęce już splajtowała), dodatkowo KE zamrozi środki unijne, a spółki skarbu państwa upadną w wyniku "przekształcania" OFE w IKE.

  Suweren pozbawiony 500+ wyjdzie na ulice i całkowicie bezkarnie zlinczuje polityków PiS.

 • awitold4

  Oceniono 11 razy 3

  Krzywda ludzka, cierpienia skrzywdzonych przez kastę go zdusiła

 • dagmaraaniak33

  Oceniono 1 raz -1

  Gazetka Dagmara Anna Kuchta Przykro Mi Rze Polskie Służby są bardziej chore niż Ja Dagmara Księzniczka Polska. Proszę wszystkich lekarzy, o spotkanie. W o Spotkanie dla Przeanalizowania Programu i Sposobu Leczenie Polskich Służb. Proszę Sądu o Milosierdzie Sądowe, ponieważ planujemy Leczyć Ich Wszystkich. :)

 • harikata.reborn

  Oceniono 1 raz -1

  Kto słabej dupy ten się chlebem struje.
  Może mu restauracja sejmowa zaszkodziła a Sowę i Przyjaciół przecież zamknęli...

 • kubarozpywacz

  Oceniono 5 razy -1

  Jezus Maria zabyly czlowieka

 • sympatyklewicy

  Oceniono 8 razy -4

  Robert Kropiwnicki zasłabł w Sejmie
  *********************
  Cienias.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX