Włodzimierz Cimoszewicz w Porannej Rozmowie Gazeta.pl. "Gest Lichockiej to ordynarne, butne chamstwo"

W piątek gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl był Włodzimierz Cimoszewicz. Poseł do Parlamentu Europejskiego i były premier skomentował m.in. zachowanie poseł PiS Joanny Lichockiej, która podczas czwartkowego posiedzenia Sejmu pokazała posłom opozycji środkowy palec. - To przykład ordynarnego, butnego chamstwa - stwierdził Cimoszewicz.

Gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl będzie Włodzimierz Cimoszewicz, poseł do Parlamentu Europejskiego wybrany w 2019 roku z list Koalicji Europejskiej. Programie padnie pytanie o kontrowersyjne zachowanie posłanki PiS Joanny Lichockiej, która podczas czwartkowego posiedzenia Sejmu pokazała w kierunku posłów opozycji środkowy palec.

Cimoszewicz: Gest Lichockiej to ordynarne, butne chamstwo

- To przykład ordynarnego, butnego chamstwa. Gdy chodzi o kulturę dyskusji to oczekiwania w Parlamencie Europejskim są zdumiewające, nawet nie możemy sobie tego - zestawiając z polskim Sejmem - wyobrazić. Dwukrotnie zdarzało się, że ktoś wypowiedział się na posiedzeniu PE bez szacunku dla drugiej osoby i został tak skutecznie przywołany do porządku, że wstał i przeprosił - powiedział Cimoszewicz.

- Właściwie nie możemy być tym zaskoczeni. Od poprzedniej kadencji Sejm został sprowadzony do poziomu wycieraczki do butów. Tam nie respektuje się ani kultury dyskusji, ani prawa. Sam fakt, że ta "pseudo dama" od środkowego palca została sprawozdawcą po odwołaniu Joanny Scheuring-Wielgus było brutalnym złamaniem regulaminu Sejmu. To co zrobiono z Polskim Sejmem to dramat - dodał europoseł.

Więcej o:
Komentarze (61)
Włodzimierz Cimoszewicz w Porannej Rozmowie Gazeta.pl. "Gest Lichockiej to ordynarne, butne chamstwo"
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 38 razy 18

  Trzeba to przyznać. Pisiory potrafią zrobić chlew w każdym zakątku świata.

 • ochujek

  Oceniono 22 razy 14

  Prawda boli Pisiorków. Chamstwo nie lubi wykształciuchów.

 • face42

  Oceniono 16 razy 12

  nie spodziewajcie się cudów po nieświeżej ścierce.
  Wydrukujcie plakaty z jej gestem wobec chorych i dzieci

 • ochujek

  Oceniono 18 razy 10

  Ma rację. PiS to dno.

 • aa1000

  Oceniono 8 razy 8

  Plakaty pani poseł można by pozawieszać na oddziałach onkologicznych naszych szpitali, oczywiście koniecznie z logo partii i twarzą nadprezesa.

 • facet1

  Oceniono 16 razy 8

  Aż miło popatrzeć jaka liczba sowieto troli wylała swój jad w komentarzach:-))) Prawda boli a na jej widok 2 złotowe 'autorytety" klep, klep w klawisze...
  Szacun Panie Cimoszewicz.

 • orlecki

  Oceniono 24 razy 8

  PISowskie bydło tak ma. Cham pozostanie chamem. Ma gdzieś prawo, dobre obyczaje, powagę instytucji, którą reprezentuje. Wyborcom tej "pani" jak widać to nie przeszkadza. Są tacy sami.

 • felekstankiewicz

  Oceniono 6 razy 6

  gest Pani Poslanki,to gest pislamu....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX