Agnieszka Pomaska: Parlamentarzyści z PiS zachowują się jak osiołek ze Shreka

- Niestety ta debata utwierdziła naszych europejskich partnerów, że polski rząd nie jest gotowy do współpracy, i że polscy parlamentarzyści z PiS zachowują się trochę jak ten osiołek ze Shreka. Im bardziej krzyczy, tym jest mniej szanowany - mówiła posłanka PO Agnieszka Pomaska w Porannej Rozmowie Gazeta.pl.

Agnieszka Pomaska komentowała wtorkową debatę na temat praworządności w Polsce, która odbyła się w Parlamencie Europejskim. Przemawiali podczas niej m.in. Beata Szydło, Andrzej Halicki i Patryk Jaki. Ten ostatni wdał się w dyskusję z europosłanką z Niemiec. - Pytam panią, która z tych ustaw jest "kagańcowa"? Ta polska czy niemiecka? - mówił europoseł z PiS-u. 

Niestety ta debata utwierdziła naszych europejskich partnerów, że polski rząd nie jest gotowy do współpracy i że polscy parlamentarzyści z PiS zachowują się trochę jak ten osiołek ze Shreka, który krzyczy: "ja tu jestem, najważniejszy, weźcie mnie, weźcie". Im bardziej krzyczy, tym jest mniej szanowany

- mówiła posłanka w Porannej Rozmowie Gazeta.pl.

Pomaska komentowała również postulat polityków PiS, którzy uważają, że kandydatka Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska powinna przeprosić za okrzyki i gwizdy, które poleciały w stronę Andrzeja Dudy w Pucku.

Więcej o:
Komentarze (62)
Agnieszka Pomaska: Parlamentarzyści z PiS zachowują się jak osiołek ze Shreka
Zaloguj się
 • mam.swoj.mozg.2

  Oceniono 33 razy 11

  Słuchałem debaty w PE i aż rzygać się chciało przy okazji niektórych wypowiedzi polityków PiS. Cała ta bolszewia PiS-owska jest oderwana od rzeczywistości, włącznie z eunuchami, których Kaczyński wysłał do PE. Szczególnie poseł Jaki i posłanka Wiśniewska, którzy nie potrafią w żaden sposób trafnie argumentować swoich wypowiedzi. Cedzą co im ślina na język przyniesie, niezwiązane merytorycznie ze sprawą bzdury. Mówią tylko po to by mówić, nie po to by przekonać innych swoimi argumentami. Dno. Totalne dno.

 • tempa-dzida2

  Oceniono 29 razy 9

  Cały ten pis jest przygotowany merytorycznie jedynie do debaty na poziomie remizy w małej wiosce.

 • misiek4111

  Oceniono 20 razy 8

  Kiedy przeprosiny za kłamstwo smoleńskie i oskarżenia Tuska, dzięki którym pis doszedł do władzy? Kto przeprosi za miesięcznice - festiwale hejtu i łgarstwa?

 • cena1309

  Oceniono 23 razy 7

  Buraki z PiS robią obciach całej UE
  Ciekawe,czy oni mają wiedzę,że w ty roku będzie uchwalany budżet UE i ile Polska dostanie,będzie zależeć od praworządności polskiej? Sami sobie nagrabili,i g*wno ich obchodzi,co że budżet straci,a przy tym suweren...Nie będzie kasy z UE to i Słońce Żoliborza zgaśnie !

 • poochojek

  Oceniono 21 razy 7

  #ebac pis, #ebac prezesa, niech zyje wolna Polska!!!

 • last.j23

  Oceniono 5 razy 5

  Osiołek to jednak postać budząca pozytywne emocje.

 • nowyemeryt

  Oceniono 3 razy 3

  PIS to zbieranina złoczyńców!!

 • franiux

  Oceniono 3 razy 3

  Znaczy się PIS usiłuje wyr**** smoka ? Dobra analogia. Osioł=PIS. Smok=UE. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX