Krzysztof Śmiszek o Beacie Kempie: Pani poseł chce zostać ostatnim szańcem polskiego skansenu

- Chyba pani posłanka Beata Kempa źle odczytuje znaki czasu i chce zostać ostatnim szańcem polskiego skansenu - powiedział w Porannej Rozmowie Gazeta.pl poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek. Odnosił się tym samym do słów europosłanki PiS, która nazwała go "kandydatką na pierwszą damę". - Powinna przejść się po ulicach w Brukseli - skwitował.

Krzysztof Śmiszek jest posłem Lewicy i członkiem przewodniczącym nowo powstałego Parlamentarnego Zespołu ds. Równouprawnienia Społeczności LGBT+ i członkiem Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. W Porannej Rozmowie Gazeta.pl odniósł się do słów Beaty Kempy, które europosłanka PiS wypowiedziała na konwencji Solidarnej Polski. Nazwała wówczas Krzysztofa Śmiszka (a prywatnie - partnera kandydata na prezydenta Roberta Biedronka) "kandydatką na pierwszą damę". Jej słowa spotkały się z krytyką, ale Beata Kempa nie wycofała się z nich, tłumacząc: "A tak nie jest? Ja się gubię, ja nie wiem, kto jest w formie żeńskiej, kto w formie męskiej. Mam do tego prawo".

Nie oczekuję od niej żadnych przeprosin. (...) Chyba pani posłanka Beata Kempa źle odczytuje znaki czasu i chce zostać ostatnim szańcem polskiego skansenu

- podkreślił Śmiszek. - Chyba chciała o  sobie przypomnieć. Powinna przejść się po ulicach w Brukseli, to by była dobra wycieczka krajoznawcza - dodał. 

Więcej o:
Komentarze (143)
Krzysztof Śmiszek o Beacie Kempie: Pani poseł chce zostać ostatnim szańcem polskiego skansenu
Zaloguj się
 • nbk59

  Oceniono 32 razy 18

  Tyle, że (b)eata (k)empa, nie ma pojęcia, co to znaczy DAMA. Ona kogoś takiego, nigdy w życiu, na swoje kaprawe oczęta, nie widziała.

 • Wies Kwiec

  Oceniono 34 razy 14

  Kempa ? Głupi PiSowski brzydki i stary babsztyl.

 • an.noyed

  Oceniono 13 razy 9

  Kempa nigdy nie będzie szańcem, tak jak ściek nigdy nie będzie fosą.

 • 43elvis

  Oceniono 14 razy 8

  jaki z niej,za przeproszeniem szaniec? Toż to cały barbakan głupoty.

 • wilenski11

  Oceniono 12 razy 8

  kempa vel płonka to komuszy pomiot, idealnie pasuje do pis-pzpr-bis

 • opt

  Oceniono 11 razy 5

  I mamy obraz katolickiego kraju, z wszystkich głosów przebija niesamowita miłość , miłosierdzie , prawość..... Ludzie czy wy siebie słyszycie?

 • 1-mark-adams

  Oceniono 6 razy 4

  Ludzie! Dziękujmy Bogu, że niejaki Kempa nie startuje w wyborach prezydenckich. Gdyby, nie daj Boże wygrał, mielibyśmy Pierwszą Lepszą Damę.

 • xavery

  Oceniono 6 razy 4

  I po co wypominać Beacie Kempie jakiś skansen? Ona jest z tego skansenu dumna i na pewno jej to w żaden sposób nie ruszy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX