Nowa praca Mateusza Kijowskiego. Były lider KOD-u został fryzjerem

Mateusz Kijowski, założyciel Komitetu Obrony Demokracji, jakiś czas temu zniknął z życia publicznego. Jak się okazuje, obecnie pracuje jako fryzjer w jednym z salonów na warszawskiej Woli. I nie zamierza już wracać do działalności politycznej.

W lipcu 2017 roku Mateusz Kijowski poinformował na Facebooku, że odchodzi z Komitetu Obrony Demokracji.

Moja dzisiejsza decyzja jest podyktowana wiernością wartościom, które nas połączyły. Wierzę, że dalej będziemy pracować razem i spotykać się regularnie w ważnych sprawach. Walka o Polskę trwa

- napisał wówczas były lider KOD-u. W 2018 r. głośno było o nim, gdyż prokuratura postawiła mu zarzuty, dotyczące m.in. poświadczenia nieprawdy w fakturach wystawiany przez jego firmę na rzecz organizacji (zgodził się na publikację nazwiska i wizerunku). Po tej sprawie praktycznie niej zniknął z życia publicznego.

Nowa praca Mateusza Kijowskiego

Teraz, jak dowiedział się "Super Express", Kijowski pracuje w jednym z warszawskich salonów fryzjerskich.

Okazuje się, że były lider KOD, z wykształcenia informatyk, został… fryzjerem. Można go spotkać w jednym z salonów na warszawskiej Woli, prowadzonym przez mistrzynię Polski w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów

- podaje dziennik. Mężczyzna przygotowuje się do egzaminu i nie zamierza wracać do działalności politycznej.

>>> Duda obieca wcześniejsze emerytury? "Problematyka socjalna przy wyborach prezydenckich zejdzie na dalszy plan". Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: