Komentarze (390)
"Ziobro stworzył układ urzędniczo - sędziowski". Komentarze po ujawnieniu listy poparcia KRS
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jurek4491

  Oceniono 15 razy 15

  Jeżeli listy istnieją to podpisali się tam tylko pracownicy ministerstwa :
  - sędziowie
  - pracownicy administracji
  sprzątaczki
  - i inni nie będący sędziami
  No i jak teraz można to ujawnić - byłby to OBCIACH na cały świat .

 • norman67

  Oceniono 13 razy 13

  Potrzebna będzie deziobryzacja wymiaru sprawiedliwości.

 • el_rumburak_de_san_escobar

  Oceniono 12 razy 12

  Dresy i naziole ramie w ramię w rytmie disco-polo przejmują Polskę.

 • zwierzoczlekoupior

  Oceniono 16 razy 12

  no i teraz dopiero mamy KASTE!

 • wieraku

  Oceniono 11 razy 11

  Zorganizowana grupa przestępcza z Kaczyńskim, Ziobro , Dudą i Morawieckim na czele działa na terenie Polski. Ponieważ jesteśmy państwem autorytarnym i ci przestępcy są przy władzy, nie mamy szans wygrać z nimi dopóki oni jeszcze są. Dlatego wzywam Was wszystkich nie głosujcie na Dudę!!!. On zniszczył nam kraj!!! Głosujcie na Panią Kidawę Błońską lub na Pana Kosiniaka Kamysza. Nie rozdrabniajmy się, bo możemy przegrać. Elektorat PISu nie zrozumiał działań przestępczych rządu, nie widzi nic poza swoją chałupą, kościołem i końcem własnego nosa. W maju mamy szansę na odrodzenie, na postawienie przed trybunałem stanu przestępczej grupy trzymającej władzę.

 • To Ja

  Oceniono 11 razy 11

  Nowe elity ... Awans za lizanie dudy...

 • best_ewaj

  Oceniono 11 razy 11

  Brawo gazeto!

 • marchwianka.0

  Oceniono 11 razy 11

  Mieli ścigać jakiś układ, który podobno istniał za czasów PO-PSL. A sami teraz stworzyli układ, klikę czy jak to nazwać. Państwo partii PiS!!! Spółki skarbu państwa, NIK, KNF, TK, CBA i inne służby to wszystko SAMI SWOI, często skazywani wyrokami sądów. No teraz trzeba opanować sądy powszechne i Polski już nie ma. Polska ginie!!!

 • indan

  Oceniono 13 razy 11

  Mam gdzieś rząd "podłej zmiany" i ich przedstawicieli, ich autorytet, razem z Pawłowicz, Piotrowiczem, Przyłębską jest w SZAMBIE.

 • czarnyminio

  Oceniono 15 razy 11

  Pis jest oblepiony gównem jak koło rozrzutnika obornikiem w sezonie.

 • partia

  Oceniono 10 razy 10

  Żaden władca Polski, z wyjątkim czasów gdy tymi królami byli carowie Rosji (po Powstaniu Listopadowym) nie miał takiej władzy jak Jarosław Kaczyński.

  Kaczyński bezpośrednio mianował większość izb Sejmu i Senatu w poprzedniej kadenciji, w tej przypadkiem Senat jednym głosem mu chwilowo w całości nie podlega. Kaczyński mianuje bezpośrednio rząd. Mianuje tym samym Prokuratora Generalnego i Min. Sprawiedliwości. Mianowany przez Kaczyńskiego Minister Resortu Ziobry mianuje w imieniu swego władcy sedziów. Wszystkie władze w Polsce podlegają fochom jednego kulawego staruszka.(choć możze staruszki, tego się nie dowiey nigdy) Oczywiście mianowanie sędziów odbywa się w sposób trochę zawikłany, bierze w nim udział Sejm w którym większość to mianowani przez kaczyńskiego ślepo posłuszni czynownicy. W mianowaniu sędziów bierze też Prezydent, mianowany przez Kaczyńskiego ślepo posłuszny głupek wyciągnięty z kapulesza jednym kaprysem. Jedynym ograniczeniem władzy Kaczyńskiego są tajemnicze motywacje ciemnego ludu który kieruje sie głównie głupimi emocjami przy urnie wyborczej. Ale panowanie nad ciemnym ludem już jest opracowane, wystarczy, że Rząd, mianowany przez Kaczyńskiego i wykonujący ślepo każdy jego rozkaz, pożyczy marne 20 miliardów dolarów i rozda w postaci gotówki. Ta jedyna przeszkoda w domknięciu mongolskiego systemu władzy, wybory, da sie wyeliminować na kredyt który się spłaci kiedy już Kaczyński będzie mógł zadecydować kto i ile zje chleba i kartofli.

  Problem tylko z sukcesją. Taka władza musi pozostać w rodzinie. Heraldycy! Do dzieła! Kto dziedziczy po Balbinie Kulawej? Marta Zawsze Dziewica Kaczyńska? A po niej, które z jej dzieci? Ja bym stawiał na potomka Dubienieckiego. To byłby gwarant tego, że Polska będzie Wielka i będzie Katolicka. Lechija, Międzymorze, Tysoącletni Czwarty Rzym!

 • majkel33

  Oceniono 10 razy 10

  Zrozumcie w końcu, że Ziobro nie jest problemem - on jest tylko objawem problemu, który nazywa się durnota społeczeństwa, któremu to nie przeszkadza!!! Nadal głosują na taką patologię mimo tego wszystkiego czego mogli się naoglądać przez lata... Hitler i Stalin zrobili w tym kraju swoją robotę dobrze i mamy takie społeczeństwo jakie mamy...

 • zdzieszko123

  Oceniono 12 razy 10

  Szczerze to czytam i słucham opozycji i zastanawiam się kto ich przygotowuje, Panie i Panowie, przecież wiadomo od samego początku, że listy zostały sfałszowane i to nie chodzi o sędziego, któremy wycofano podpisy, tylko chodzi o fikcyjne wpisanie nazwisk - tylko to uzasadnia tak zaciekłą obronę przed ujawnieniem list. Więciej Duda, dokładnie to potwierdził, tj. powiedział, że nawet jak są nieprawidłowości na listach to i tak to nie ma znaczenia ponieważ jego podpis uzdrawia wszystko. Czyli potwierdził fałszerstwo lub niekompletność i więcie potwierdził, że o tym wiedział,

 • bsdw

  Oceniono 10 razy 10

  Po uPADku PiS w Warszawie i Olsztynie będą ulice "Sędziego Pawła Juszczyszyna" i "Sędziów Niezłomnych"

 • swiatbeztroli777

  Oceniono 12 razy 10

  Nie ma nic gorszego od kasty pisowskiej z Kaczyńskim i Ziobro na czele oni nawet wydają wyroki śmierci a patole za 500+ są dla nich tylko bydłem do przeganiania

 • hunter1111

  Oceniono 10 razy 10

  nawet straszący pisem nie spodziewali się takiej arogancji

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 10 razy 10

  Zbigniew Ziobro
  kryształ etyczności, krynica mądrości, mistrz mistrzów pośród trójkowych magistrów z nakazu partyjnego.

 • spyderman2

  Oceniono 10 razy 10

  kolesie dudy potrzebują swoich sędziów hejterów aby kraść bezkarnie

 • almagus

  Oceniono 11 razy 9

  W PiS była awantura o podmianę list wyborczych w Małopolsce.
  Z. Ziobro zamiast list prezesa zarejestrował swoje, czyli dokonał podmiany!

 • rx15

  Oceniono 9 razy 9

  Teraz dopiero ruszy dochodzenie, gdzie powstał wyciek ...

 • stef0909

  Oceniono 9 razy 9

  Jasne że pislam to bolszewia 2.0

 • jml13060

  Oceniono 9 razy 9

  Według Wikipedii żoną Zbigniewa Ziobry jest Patrycja Kotecka:

  "[Patrycja Kotecka] Jest żoną ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry. 31 października 2011 urodziła syna Jana Jerzego, a 23 października 2015 syna Pawła. "

  "Od 2009 kierownik ds. projektów medialnych w firmie Apella wywodzącej się z założonej w 2005 roku firmy Media SKOK, powołanej do prowadzenia obsługi marketingowej Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Apella jest głównym udziałowcem spółki Fratria, która wydaje m.in. tygodnik „wSieci”, prowadzi prawicowy portal internetowy wPolityce.pl założony przez braci Jacka i Michała Karnowskich. W marcu 2016 została dyrektorem marketingu Link4, ubezpieczeniowej spółki zależnej PZU zastępując na stanowisku Bartosza Kwiecińskiego. "

  Padają nazwy firm: Apella, Fratria, Media SKOK, tygodnik wSieci, portal wPolityce.pl, Link4, PZU.

 • 99venus

  Oceniono 9 razy 9

  Trudno przedstawić dowody jeżeli mafia zawłaszczyła dokumenty.

 • ivan_basso

  Oceniono 9 razy 9

  #nawacki tak broni upublicznienia list, bo to listy ukladu i kasty KC PIS i piSSbolszewi, kartofel wyhodowal uklad i kaste, nigdy sie z tym niekryl, czego sie spodziewac po bibliotekarzu i milosniku lenina?

 • vitruvius

  Oceniono 11 razy 9

  „Im dalej kłamcy oddalają się od prawdy, tym bardziej nienawidzą tych, co ją głoszą. Prawda wg kłamców jest mową nienawiści.” (Orwell)
  Działanie PiS a 3 prawa dr Josefa Goebbelsa. Kiedy poznajemy „przekazy dnia” propagandy PiS, warto je porównać z 3 prawami Goebbelsa.
  Pierwsze prawo Josefa Goebbelsa do stwierdzenie, że tysiąc (sto) razy powtórzone kłamstwo staje się prawdą. Cała „drużyna” powtarza do znudzenia te same kłamstwa, używa identycznych sformułowań, aby wbić do głowy odbiorcom pojęcia w które uwierzą. Przykłady to „zamach” zamiast sprowokowana katastrofa, „reforma sądownictwa” zamiast obsadzania swoimi i uzależnianiu od siebie. Tu kłamstwa można cytować bez końca. Polska w ruinie (dopiero będzie).
  Drugie prawo Josefa Goebbelsa to PRAWO DEZINFORMACJI. Przekaz dnia zawiera na przykład informacje prawdziwe przemieszane z fałszem, który ma zostać uwiarygodniony prawdziwą częścią przekazu. Często w przekazie PiS za prawdę już robi fałsz wmówiony, dzięki działaniu pierwszego prawa Goebbelsa.
  Trzecie prawo Josefa Goebbelsa to PRAWO AUTORYTETÓW. Celem jest powoływanie się na autorytety, najczęściej akademickie, na profesorów. Wyjmuje się z kontekstu pasujące zdanie i w kółko powtarza, jako potwierdzenie tezy. Można się na przykład powoływać na prawo francuskie, wybierając jedno zadanie bez sąsiednich, lub niemieckie z wyborem sędziów, „pomijając” z jakiego grona mogą być wybrani. Z poważnymi profesorami to PiS ma kłopot. Lech Kaczyński tylko podawał się za profesora (przez pewien czas był na etacie, ale to nie tytuł naukowy), Krycha Pawłowicz to samo, Zybertowicz i jemu podobni dla wykształciuchów są śmieszni, dla „Luda Ciemnego” wg terminologii jednego z głównych propagandzistów PiS, może jeszcze tak.
  Wśród „bon mots” Goebbelsa jest na przykład zdanie „oskarżaj innych o to, za co sam jesteś winny”. No co? To pewnie Tusk zmasakrował polski system prawny. Inne „Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą”, też tow. Goebbels.
  Zabawne, że „Elity PiS” próbują zasady Josefa Goebbelsa stosować wobec UE. Ale tam są wyształciuchy.

 • 1111pln

  Oceniono 9 razy 9

  Jak okupanci...

 • artur702

  Oceniono 8 razy 8

  Zbigniew Ziobro nie stanie przed Trybunałem Stanu. Zbyt wielki byłby to honor za to co uczynił Polsce i Polakom. Łamanie Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej jest zaliczane do czynów zbrodniczych. Stanie zatem przed niezawisłym sądem powszechnym, tam gdzie stawiani są podobni do niego zbrodniarze oraz bandyci, mordercy i złodzieje. A kara będzie adekwatna do przestępstw jakich się dopuścił. Sprawiedliwa.

 • vincento_mocca

  Oceniono 8 razy 8

  A "prawicowa" dziennikażerka nadal nie zainteresowana. Bo to przecież "nasi na nas srają" więc wszystko gra. I tytulik "człowieka wolności" dla pinokia, a jak!

 • kolo125

  Oceniono 10 razy 8

  Lata praktyki w głębokiej komunie robią swoje ! PODŁA DOJNA ZMIANA ! KLIKA KŁAMCÓW, DEWELOPERÓW, SUTENERÓW, OSZUSTÓW I ZŁODZIEI KORYTA ++++ !!! TFFUUU

 • zd46

  Oceniono 8 razy 8

  Znowu Ziobro "mąciwoda" i niezbyt lotny umysł prawny, napisze do UE "instrukcję obsługi cepa do młócenia polskich sędziów" chcąć przekonać, że to "super światły dokument cyzelowany w kuźni" no i opracowany na 19 lutego "Święto nauki, TYLKO, polskiej", innej nie ma i nie może byc a światowa to uboga i nie ochrzczona. Mikołaj Kopernik w grobie się przewraca choć był urodzony w Toruniu, był wyświęcony. Poza astronomią zajmował się również matematyką, prawem, ekonomią, strategią wojskową, M.Kopernik "wstrzymał slońce, ruszył ziemię, wydalo go polskie plemię", o PiSie ,

 • nick221

  Oceniono 8 razy 8

  gość stworzył normalną mafię, a po śmierci smutnego starucha, przejmie państwo

 • zdzichu_bhp

  Oceniono 8 razy 8

  Skoro PiS jest takie kryształowe i kochające przestrzeganie prawa to niech pokaże listy, które przecież w normalnym państwie nie są jakąś tajemnicą. Ot zwykłe listy poparcia - nic nadzwyczajnego. No chyba, że na liście każdego kandydata są te same nazwiska albo powtarzające się na kilku innych? I nawet po wykasowaniu powtarzających się nazwisk nie ma wystarczającej ich liczby aby poparcie było skuteczne? No to byłby przypał.

 • guru133

  Oceniono 8 razy 8

  Duet Kaczyński - Ziobro przypomina mi duet Stalin _ Beria. Jak się ich wszechwładza skończyła ci co mają jakie takie pojęcie o historii, doskonale wiemy, ale ci dwaj kurduple myślą że oni są ponad historią i ponad prawem. A że znajdują tak jak i tamci posłuch wśród ciemnego ludu, który to kupi - ocena wazeliniarza Kurskiego - oraz podpierają się współpracą bezideowych karierowiczów i przekupnego jak zwykle kleru, nie oznacza że zwyciężą. Wprost przeciwnie, klęska tej zbrodniczej sekty staje się coraz bardziej realna.

 • 5-mamuska

  Oceniono 10 razy 8

  Oto KASTA Sędziowska w pisowskim Ministerstwie "Sprawiedliwości"....oto prawdziwe KORYTO ++++++, które dla szmalu i władzy zrobi wszystko dla tandemu :poseł Jarosław K. i minister- prokurator Ziobro.
  Nie obowiązują tej KASTY wymyślone przez Ziobro i Przekręt i Sabotaż Ustawy np. wiek emerytalny sędziów ( sędzina z Gliwic 67 lat, Piotrowicz, Pawłowicz itd.) ilość podpisów, i to że nie można popierać samego siebie - szef Sędziego Juszczyszyna, ,któremu cofnął, delegację, wytoczył dyscyplinarkę, odebrał 40% pensji- tylko dlatego ze domagał się jawności i uczciwości, która powinna obowiązywać w tym zawodzie.
  Mamy tę prawdziwą KASTĘ - partyjną,nieuczciwą, pazerną hejterską....oto Polska PISOWSKA = IV Rzeczpospolita ....zrealizowało ssię marzenie posła Jarosława K. !!!

 • acototak

  Oceniono 10 razy 8

  Ziobrowi sędziowie to prawdziwa KASTA

 • jerpis

  Oceniono 10 razy 8

  Na opublikowanej liście poparcia jest aż 12 prezesów/wiceprezesów sądów rejonowych, okręgowych oraz apelacyjnego! Większość z pozostałych to podwładni tych prezesów!!!

 • komercyjny02

  Oceniono 10 razy 8

  PASEK w TVP Info HD:
  "Tusk winien bałaganu z listami KRS"

 • myszoptak

  Oceniono 10 razy 8

  Mafia"zero" w mafii PiS.
  Czyli przstępcza organizacja"córka" w PiS.
  Dobre!

 • hastatrespasos

  Oceniono 10 razy 8

  Prowokator generalny powinien tak skończyć jak Barbara Blida i Andrzej Lepper.

 • cleryka

  Oceniono 9 razy 7

  Kasta ziobrowych sędziów ma czego się bać. Zbyszek powiedział,żejak opozycja wygra wybory,to wybiorą swoich., a piS wygrał to wybrał swoich do KRS. Czy na Konwencji Solidarnej polski, p.Zbyszek potwierdzi machlojki na listach?

 • ryyys

  Oceniono 9 razy 7

  Nauczka na przyszłość: przestępcy muszą być ukarani.
  Mam nadzieję, że tym razem już się nie wywiną.
  Wszyscy prawnicy (z wyjątkiem tych, którzy widzą szansę kariery tylko w pislandzie) nie mają wątpliwości, co mafia Kaczyńskiego wyprawia. - Nie ma słów!
  Nikt i nic ich nie zawróci, bo oni służą tylko jednej sprawie: uczynienia z tego, któremu służą właścicielem Polski i Polaków. To jest, rzecz jasna, chore, ale dyktatorzy są chorzy.
  Tylko jedna rzecz może ich plan zburzyć:
  przegrana Dudy.
  Uruchomią wszelkie środki, by kupić bezkarność, czyli wygraną długopisu.
  Ale na to mamy wpływ, to zależy od nas.
  Hasło jest proste:
  Tylko nie Duda!
  Tylko nie Duda!
  Tylko nie Duda !
  Do zobaczenia przy urnach - wszyscy, którzy nie chcemy być niewolnikami.
  Jeszcze Polska będzie krajem europejskim a nie Kaczystanem.

 • doctor_spin

  Oceniono 7 razy 7

  ktoś zdziwiony? przecież wiadomo że o to chodzi.

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 7 razy 7

  "To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryterjów! Z was się śmieję głuptasy! Z was! Motłoch!..."

  - Żorż Ponimirski

 • kulszowa

  Oceniono 7 razy 7

  Mityczny układ rządów SLD-PSL i PO-PSL, którym do niedawna co chwilę epatował Kaczyński okazuje się , że jest pod jego nosem w organizacji , którą stworzył będąc najważniejszym, tzw. obrotowym tego w układu . PiS to organizacja tworząca UKŁAD . Organizacja pod górnolotnym partyjnym szyldem, która z każdym dniem coraz bardziej podlega po definicję zorganizowanego układu przestępczego . To układ starający się ukrywać i trzymać w ścisłej tajemnicy przed Polakami swoich krętactw, oszustw i brudów co i tak do końca się nie udaje. To układ z różnej maści cwaniakami oraz całkowicie podporządkowanymi układowi infantylnymi miernotami, ale zawsze wiernymi, bardzo dobrze przez organizację wynagradzanymi nominatami . Nominatami PiS układu, wpychanymi na rympał do ważnych instytucji państwa za pomocą łamania zasad, opinii, bez racjonalności wyboru i przyzwoitości . To układ którego działalność dąży do całkowitego podporządkowania sobie państwa, opierając się w tym " dziele '" na łamaniu prawa. To układ z hierarchiczną strukturą organizacji w której tak samo , jak w układzie mafijnym tylko szef za nic nie odpowiada . To układ z niebotycznymi, jak dotychczas apanażami i nagrodami zasłużonych dla tego układu i jego organizacji. To układ w którym ewidentne przestępstwa kryminalne ważnych dla układu dokonane przez swoich i wiernie oddanych publicznie się ...... wybacza zastępując sądy !!!!! To układ tworzący bez podstaw prawnych instytucjonalne nowe twory mające trzymać za pyski niepokornych wobec tego PiS układu. Cyniczne i całkowite podporządkowywanie przez ten układ - już nawet bez zachowywania pozorów - wszystkich instytucji państwowych i instytucji niezależnych od państwa - to jest wytyczony najważniejszy cel dla tego układu przez starego, kulawego z popsutymi zębami capo di tutti capi . To z eliminacją czarnych owiec i kast o czym nawet nie omieszkało publicznie pogrozić i straszyć ważne ogniwo tego układu niejaki Duda. To układ, który już nie odda władzy bo za dużo w nim brudu i smrodu. Mimo przegranych w przyszłości wyborów ten układ nie odda władzy w sposób demokratyczny bo demokrację wyborczą przy przegranych wyborach ten układ storpeduje chociażby za pomocą przejętego sądu . Inaczej wylezą na wierzch jeszcze większe brudy wstrętnych i szokujących spraw od dotychczas poznanych co przy oddaniu władzy skończy się dla ważnych i bardzo ważnych ogniw tego PiS układu źle i bardzo źle .

 • zd46

  Oceniono 7 razy 7

  A.Duda namącił w sądach bezprawnym i partyjnym ułaskawieniem przestępców a następnie nie przyjęciem ślubowania od trzech prawidłowo wybranych sędziów. Potem już było tylko gorzej. Teraz, może pan powie: "podjąłem decyzję, że nie będzie list wyborczych a ja wyznaczę prezydenta, wyręczę PKW". Panie A.Duda odpowiem panu, jak "chłop krowie na granicy", KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA a nie samowola, swawola, infantylizm i krzywoprzusięstwo. Pan nie jest królem, pan jest "jednorazowym i przypadkowym wyborem", wyskoczył pan, jak królik z kapelusza. Wyskakuje z cylindra a sztukmistrz- WYBORCY-wepchną go na powrót w stary cylinder. Już gorzej nie mogło być. Jeśli pan myśli, że obsadzisz pan samowolnie, sędziów na wszystkich stanowiskach w tym w Trybunale Stanu, to jest pan w błędzie a wyrok na pana, będzie. Musi być dla poszanowania Polski i naszej państwowości. Błądzenie jest rzeczą ludzką: „rzekł królik schodząc ze szczotki dozamiatania”.

 • feurig59

  Oceniono 7 razy 7

  Wielu cytujących tu sprawę gwałtu i pobicia że śmiertelnym skutkiem 3latka najwyraźniej nie rozumie, że sąd nie kieruje się odczuciami społecznymi jak robią to populistyczni politycy tylko prawem. I to uzasadnia.
  Jeżeli egzekutywa w postaci prokuratora uzna ten wyrok za nieprawidłowy - składa wniosek i apelację, albo kasacje.
  Tak czy inaczej wykorzystywanie tego wyroku jako paly na cały stan sędziowski z którym teraz trzeba zrobić "porzadek", wymieniając sędziów na sędziów z nadania partyjnego przy setkach tysięcy, milionach wydawanych wyroków w Polsce to właśnie populistyczny absurd oski systemom autorytarnym "sądów ludowym", trojkom etc.

 • gj61

  Oceniono 7 razy 7

  Przyciśnijcie tę miernotę!! W normalnym kraju, gdzie prasa jest autentycznie wolna (UK) nie zostałby nawet pyłek po takim numerze!!

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 7 razy 7

  Rolnicy już polerują widły. Jak nie dostaną w tym roku swoich 20 mld zł z dopłat bezpośrednich to tymi widłami poczęstują PiS.

 • gapcio2010

  Oceniono 9 razy 7

  ZERO to ZERO, ale jakie falszywe, cwane i nie do zdarcia ( chwilowo, to nie ujdzie mu plazem z pewnoscia) .....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX