Beata Szydło żali się na Twitterze: "To jest stalking". Chodzi o jej pobyt we francuskim hotelu

Europosłanka Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło zareagowała nerwowo na niedawną publikację "Super Expressu". Dziennik opublikował artykuł o jej pobycie w hotelu Château de Pourtales. Była premier zarzuciła dziennikarzom "SE", że to, co robią wobec niej, to stalking.

"Przyzwyczaiłam się do hejtu wobec mnie. Ale to, co od pewnego czasu wyczynia 'Super Express' to coś jeszcze gorszego. To jest stalking" – napisała na Twitterze Beata Szydło.

Ostatni wpis Beaty Szydło to reakcja europosłanki na artykuł "Super Expressu" pt. "Niezłe LUKSUSY w pałacu Szydło. Znamy cenę!". Dziennik napisał że podczas sesji plenarnych Parlamentu Europejskiego w Strasburgu była premier mieszka w hotelu Château de Pourtales.

"O takich luksusach większość Polaków może tylko pomarzyć. Zamek hotel oferuje swoim gościom 25 pokoi wyposażonych m.in. w telewizor plazmowy czy minibar. W cenę pobytu wliczone jest także śniadanie i… zajęcia jogi! W obiekcie do dyspozycji gości jest również spa z sauną fińską, a także bezpośredni dostęp do zamkowego ogrodu. Nic dziwnego, że od lat Château de Pourtales uchodzi za ulubione miejsce wypoczynku muzyków, filozofów i poetów… a teraz także europosłanek PiS" - pisze "Super Express".

Beata Szydło szydzi z "Super Expressu". "Kto i po co wymyśla takie głupie teksty?"

Z ustaleń "SE" wynika, że noc w hotelu Château de Pourtales kosztuje "nawet 730 zł". Trzeba jednak zauważyć, że na jednej z popularnych stron służących do rezerwacji pokoi hotelowych pokój jednoosobowy z podwójnym łóżkiem, telewizorem, łazienką i widokiem na ogród w tym trzygwiazdkowym hotelu można wynająć także za ok. 330 zł. 

We wcześniejszym wpisie Beata Szydło stwierdziła, że artykuł "Super Expressu" to "głupie teksty".

"Sensacja "SE"! Szydło zatrzymała się w hotelu, w którym mieszka wielu europosłów, również z Polski. Telewizor, śniadanie w cenie, szok! Czy nikt z inspiratorów tego tematu nie zatrzymywał się w podróży, w hotelu? Kto i po co wymyśla takie głupie teksty?" - czytamy na Twitterze byłej premier.

Więcej o: