Borys Budka dla Gazeta.pl: Moim pierwszym celem jest wygrana Kidawy-Błońskiej

- Moim pierwszym celem jest wygrana Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w wyborach prezydenckich. Nie ma dla mnie ważniejszej rzeczy - powiedział Borys Budka w Porannej Rozmowie Gazeta.pl w środę. W rozmowie z Jackiem Gądkiem nowy szef PO mówił o przyjęciu ustawy kagańcowej, sędzim Pawle Juszczyszynie i zmianach w Platformie Obywatelskiej.

Pod koniec stycznia Borys Budka zdobył prawie 80 procent głosów w wyborach na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, w których nie startował dotychczasowy szef ugrupowania - Grzegorz Schetyna. Nowy przewodniczący zapowiada zmianę na najważniejszych stanowiskach w Platformie. Według "SE" i Onetu najważniejsze role w ugrupowaniu mają pełnić poza Borysem Budką także Marcin Kierwiński, Rafał Trzaskowski czy Agnieszka Pomaska.

Więcej o:
Komentarze (162)
Borys Budka dla Gazeta.pl: Moim pierwszym celem jest wygrana Kidawy-Błońskiej
Zaloguj się
 • wicipinski

  Oceniono 30 razy 24

  Borys, do wyborów zostały niecałe 4 miesiące, a ja nie widzę jakiegoś jasnego przekazu, jakiegoś trendu. Na czym będzie budowana ta kampania. Chciałbym wam kibicować, bo uważam, ze najważniejszy priorytet, to zabrać małpom brzytwy, ale na samym odsunięciu pisu od władzy nie wygracie. Weźcie się do roboty, bo czasu mało.

 • du100

  Oceniono 33 razy 19

  mam nadzieję ,że te listy poparcia odbiją się PiS-owi ośmiorniczkami
  jak nie to uczmy się pisać cyrylicą

 • justas32

  Oceniono 39 razy 15

  Borys - piszę to jako elektorat PO. Przecież wy nie macie żadnego programu ani żadnego pomysłu na rządzenie. Dlaczego ktokolwiek miałby na was głosować ???

 • marini2

  Oceniono 19 razy 11

  Więcej Budki a będą skutki!

 • mappi123

  Oceniono 21 razy 11

  ausy, numerowane#pole, rus#chamy i inne pis-dzielskie trolle obecne pod każdym artykułem. Zamiast uprawiać dochodzenie do przyjemności prawacką rączką, muszą dyżurować na forum nielubianej gazety. znaczy się małego naczalnika doodsko piecze.

 • glencok

  Oceniono 27 razy 11

  ale się bydła trollowego zleciało. Pierwsze kilkanaście wpisów ich. Ale się komuchy platformy boją

 • lesnojeziorska

  Oceniono 27 razy 11

  Budka, Polaków interesuje jedno: Trybunał Stanu dla Dudy Iskarioty, fałszydła, panny magister Zbyni i całej reszty picobolszewickich funków. Bez wykrętów i ściemy.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 22 razy 10

  I Borys, żebyś sobie nie myślał, że was kochamy bezkrytycznie: nie rozliczycie funków picobolszewii przed TS, sami przed nim staniecie za współudział w zdradzie i niszczeniu Polski. Cytując Kossak-Szczucką: "Kto milczy przy mordzie, staje się wspólnikiem mordercy".

 • marek.usc

  Oceniono 8 razy 8

  Panie Borys trzymam za słowa bo jeśli ich nie postawicie przed trybunałem stanu lub w jakiś inny sposób nie rozliczycie to następne wybory mój głos przejmie lewica. Naprawdę w was wierzę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX