"Spowiedź agenta Tomka". Tomasz Kaczmarek przeprosił Kwaśniewskich. "Robiłem źle"

Tomasz Kaczmarek znany jako agent Tomek przeprasza Aleksandra i Jolantę Kwaśniewskich za to, w jaki sposób pracował przy śledztwie w sprawie tzw. willi Kwaśniewskich. "Przyznaję się do tego, że zrobiłem źle" - powiedział Kaczmarek

Tomasz Kaczmarek był gościem programu "Onet Rano". Zapytany przez Jarosława Kuźniara o to, czy podjął jakąkolwiek próbę przeproszenia byłej pary prezydenckiej, agent Tomek powiedział, że tak.

- Dziś również, w rozmowie z panem, chciałbym państwa Kwaśniewskich i inne osoby, z którymi się zetknąłem w trakcie tej i innych operacji, przeprosić. Wiem, że szczególnie w sprawie państwa Kwaśniewskich zostałem instrumentalnie wykorzystany i bezwiednie i głupio postępowałem - powiedział Tomasz Kaczmarek.

Agent Tomek stwierdził, że nie oczekuje, że jego przeprosiny zostaną przyjęte. Przyznał też, że była para prezydencka ma powody, by mieć do niego "ogromny żal".

>>> Siemoniak: Doprowadzono do skrajnego upartyjnienia służb

Zobacz wideo

"Spowiedź agenta Tomka". Były agent CBA obciążył swoich byłych przełożonych

Przypomnijmy, że w sobotę 25 stycznia telewizja TVN24 wyemitowała reportaż pt. "Spowiedź agenta Tomka". Były agent CBA powiedział w nim, że jego przełożeni Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik naciskali na niego, aby preparował dowody w sprawie tzw. willi Kwaśniewskich. Tomasz Kaczmarek twierdzi, że jego Kamiński i Wąsik kazali mu wytworzyć przeświadczenie, że dom w Kazimierzu Dolnym należy do Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich, choć on sam nigdy nie powziął takiego przypuszczenia.

Mariusz Kamiński jest obecnie ministrem spraw wewnętrznych i administracji, Maciej Wąsik jest sekretarzem stanu tego resortu. 

Więcej o:
Komentarze (154)
"Spowiedź agenta Tomka". Tomasz Kaczmarek przeprosił Kwaśniewskich. "Robiłem źle"
Zaloguj się
 • stemp10

  Oceniono 44 razy 42

  O tym szambie wyrobiłem sobie już opinię w latach 90-tych. Do dzisiaj nic się nie zmieniło. Dali 500+ aby ludzie przymknęli oko na zło. Do czego to prowadzi można posłuchać z wypowiedzi Pana Turskiego w Oświęcimiu

 • arreis65

  Oceniono 35 razy 31

  minister mariusz kamiński obecny szef MSWiA, koordynator służb specjalnych, były szef CBA jest KRYMINALISTĄ !!!

 • lolik52

  Oceniono 28 razy 24

  Mariusz Kamiński jest obecnie ministrem spraw wewnętrznych i administracji, Maciej Wąsik jest sekretarzem stanu tego resortu.

  -kryminaliści(co najmniej) w jednym miejscu i to ministerstwie sprawiedliwości,ewenement na skalę swiatową...

 • edek40

  Oceniono 23 razy 21

  Mam nadzieję, że już wkrótce wielu "działaczy" PiS będzie tak się korzyć w obliczu postawienia w stan oskarżenia.

 • alef.omega

  Oceniono 21 razy 19

  To juz koniec pissu. Nawet najwierniejsi żołnierze obracają się przeciw swoim mocodawcom. Zaraz zostanie im tylko Zi0br0, Pi0tr0wicz i Pawł0wicz, bo du.a jest już na oucie. Nigdzie ich to nie zaprowadzi.

 • ochujek

  Oceniono 16 razy 16

  Kwaśniewscy mieli szczęście że nie zastosowano wobec nich takich metod jak przy Pani Blidzie.

 • arreis65

  Oceniono 20 razy 16

  a co z willą kupioną przez CBA żeby wrobić Kwaśniewskich - może niech CBA wynajmie na burdel to kuchciński będzie miał bliżej !!!

 • sil.m

  Oceniono 19 razy 13

  Trudno wyrokować - gdzie jest prawda. Co to jest prawda wg grasującej wokół watahy psow i suk mającej pod deklem odchody jajcarzy konusa i bojących się użyć resztek rozumu by myśleniem nie zgrzeszyć.
  Trzeba PAD-a zatrzymać w gwałceniu konstytucji i szczytowaniu obłudą i hipokryzją /im głośniej wykrzykuje to bardziej się pogrążą. Jego znakiem rozpoznawczym jest idiotyczny nerwowy tik, głupkowaty uśmieszek i chowanie głowy w garb. To największy szkodnik i współautor zamieszania w sądownictwie /do spółki z kulawym i Zerem/ i afery Banasia / pospółki z ułaskawionym szczurkiem K, i jego kolesiami/. Ten fałszywy człek, bez honoru, pozorant , stale na pasku prezesa, potrafiący głosować z vacatami uhonorował komuszego prokuratora, zabójcę niezawisłego sądownictwa i starą pannę żarliwą Krychę stanowiskami sędzi w TK . PAD mówi publicznie : „wszystkie organy w państwie powinny działać na podstawie i w granicach prawa, tak stanowi polska konstytucja w jej artykule siódmym, zgodnie z zasadą praworządności”- czyżby on PAD i posłowie PIS nie są organami w państwie ? Wstają z kolan a upadają na łeb - pusty łeb. Gdyby pycha, buta, arogancja, zadufanie, zakłamanie a przy okazji kołtuństwo, paraliżujące zakompleksienie oraz paniczny strach były chodliwymi dobrami rynkowymi, pis-dzielskie karły stałyby się z miejsca krezusami, jakich świat nie widział. Tu koniecznie trzeba jeszcze zgrzeszyć myśleniem – ot i problem nie do przeskoczenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX