"SE": Kaczyński przełoży operację kolana, żeby wspierać Dudę w kampanii. "Prezes jest uparty"

Według ustaleń "Super Expressu" Jarosław Kaczyński przełoży operację kolana na czas po wyborach prezydenckich. Wszystko po to, by móc jeździć po Polsce i wspierać Andrzeja Dudę w kampanii wyborczej.

Jak zauważa "Super Express", Jarosław Kaczyński mimo problemów ze zdrowiem, pojawiał się ostatnio w Sejmie i siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej. Z informacji dziennika wynika, że w zbliżającej się kampanii wyborczej przed wyborami prezydenckimi Kaczyński będzie mocno angażował się we wspieranie Andrzeja Dudy. Prezes PiS ma zamiar w ciągu kilku miesięcy objechać kraj "wzdłuż i wszerz".

>>> Szłapka: Jestem przekonany, że Jarosław Kaczyński wiedział o Banasiu bardzo dużo

Zobacz wideo

- Prezes zawita do małych i większych miast. Wiemy, że przed nim kolejna operacja kolana, ale prezes jest uparty i chce się zaangażować bardzo mocno w kampanię, a co prezes mówi, jest święte - mówi rozmówca gazety.

"SE": Jarosław Kaczyński przełoży operację kolana

Poseł PiS Marek Ast przyznaje, że szef partii będzie wspierał Andrzeja Dudę w kampanijnych trudach. - Jarosław Kaczyński zaangażuje się w kampanię prezydencką i będzie dla nas ogromnym wsparciem. To jest i konsekwencja dobrych pięciu lat prezydentury Andrzeja Dudy i bliskości ideowej, która łączy Dudę z naszą formacją i prezesem - mówi. 

Więcej o: