Robert Biedroń w Gazeta.pl: PiS rozpęta histerię podczas wizyty komisarz Jourovej

Robert Biedroń, europoseł i kandydat Lewicy w wyborach prezydenckich był gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl. Biedroń uważa, że PiS podczas wizyty komisarz Very Jourovej "rozpęta histerię". - Będzie ona służyła propagandzie PiS-owskiej, temu, żeby pokazać, że zła Unia, zła Komisja Europejska próbuje ingerować w nasze suwerenne decyzje - stwierdził.

- Histeria PiS zostanie podczas tej wizyty rozpętana, ona będzie służyła propagandzie PiS-owskiej, temu, żeby pokazać, że zła Unia, zła Komisja Europejska próbuje ingerować w nasze suwerenne decyzje - mówił Robert Biedroń w Porannej Rozmowie Gazeta.pl. Jednocześnie stwierdził, że decyzje te "nie są suwerenne i nie są niezawisłe, bo służą tylko i wyłącznie podporządkowaniu sobie aparatu państwa woli prezesa Jarosława Kaczyńskiego".

- Pani komisarz Jourova zdaje sobie sprawę z tego, że rząd PiS będzie na to grał. Przyjeżdża tutaj pokazać dobrą wolę. Ta dobra wola będzie okazywana tak długo, jak to będzie konieczne, a później będą realne sankcje wobec polskiego rządu, nie wobec społeczeństwa, bo wierzę, że UE zachowa się roztropnie, ale wobec rządu PiS, bo PiS-owi się to po prostu należy - ocenił kandydat Lewicy w wyborach prezydenckich. 

Biedroń stwierdził również, że sankcje unijne nie mogą odbić się na Polakach. - Będziemy bronili interesu Polek i Polaków w Unii Europejskiej, jednocześnie broniąc praworządności, bo to też jest w interesie Polski - zadeklarował.

Więcej o:
Komentarze (54)
Robert Biedroń w Gazeta.pl: PiS rozpęta histerię podczas wizyty komisarz Jourovej
Zaloguj się
 • partia

  Oceniono 23 razy 17

  Zarzut dla Jurovej tylko jeden; jest nieposłuszna. Nierwolnicy Kaczyńskiego z entuzjazmem ryczą: patrzcie, jacy jesteśmy posłuszni! Posłuszeństwo to wolność, porządek, suwerenność. Nieposłuszeństwo, nie powtarzanie po Kaczyńskim to zbrodnia!!!!!

  Cymbał Pietrzak kiedyś się z komuchów nabijał, że UFO przyleciało do nas i woła : ufojcie nam, ufojcie nam.

  Posłuszeństwo jest źródłem szczęśćia, chrześcijańskich wartości, dobrobytu do rozkuku. Warunkiem raju. Za nieposłuszeństwo grozi piekło. Kaczyński do ciemnego ludu, ale też do całej reszty, przemawia jak z ambony po mszy. Dlatego ciemny lud tak chętnie słucha.

 • kotmiki

  Oceniono 20 razy 16

  Polska nie respektuje wynegocjonowanego przez Prezydenta Kaczyńskiego aktu wstapienia do UE mało tego notorycznie go narusza i łamie podobnie jak notorycznie łamie naswiętszą naszą ustawę KONSTYTUCJE ;Polska jest najwiekszym hamulcowym integracji UE wspólnie z Ungarn realizuje politykę tow. Putina mającą na celu osłabienie Unii Europejskiej.
  Dzisiaj w globalnym swiecie państwa nacjonalne nie mają szans i tak jak w przeszłości z małych skłoconych państw powstały USA tak dzisiaj jedyną dla nas szansą jest powstanie silnej zintegrowanej UE ze wspólną waluta ,Parlamentem ,Armią itd Polska tkwi mentalnie w sredniowieczu a politykierzy PiS zajmuja się wyłącznie partią i słupkami kosztem Polski i Narodu.Ten błąd będzie mial tragiczne dla nas skutki narazie mamy jak na Titanicu orkiestra gra zabawa trwa .............

 • kotmiki

  Oceniono 22 razy 16

  Juorova to twarda zawodniczna b.dobrze zna się na funduszach EU wie jak przydusić głupawych aparatczyków pislamskiego reżimu oj będzie bolalo oj będzie Klempa pluc na UE biorać pugawe obce waluty zamiast złotówki ;hipokryzja tych smrodów jest porazająca lubia szkodzić Polsce ,kiedys masowo donosili dzisiaj szkodzą na miejscu

 • muzoman

  Oceniono 20 razy 16

  Dla PIS-u Unia to diabeł, do tego obcojęzyczny.

 • rufuz

  Oceniono 18 razy 10

  a czym tutaj mowic najwazniejsze, ze szare masy dostaly 500+, maja co do gara wlozyc, za co splacac kredyty na mieszkania a reszte maja gdzies. To juz znacznie wczesniej pojawialy sie teorie w mysli politycznej, ze czlowiek jest w stanie zrezygnowac z czesci swobod, praw na rzecz lepszego bytu lub pozorow lepszego bytu.

 • kotmiki

  Oceniono 18 razy 8

  Najwięcej kretynów w UE pomieszkuje w Polszy ;ciekawe co będzie po wykopie tego dziadostwa z UE

 • nabuhodonozor33

  Oceniono 11 razy 7

  Początek końca tej organizacji przestępczej zwanej pis

 • palo_ma1

  Oceniono 14 razy 6

  PiSiory niech się zastanowią, czy Polska jest w Europie, czy w Azji.
  Bo jeżeli w Europie, w dodatku w UE, to podlega zasadom tu obowiązującym.

 • montagnes44

  Oceniono 8 razy 4

  Ta kobieta siedziała w więzieniu, będąc niesłusznie aresztowana, więc nie przestraszy się pisbolszewikow. A ich kłamstwa są powszechnie znane w Europie,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX