Kanthak: Putin dostał po łapach. Dobrze, że Duda nie wziął udziału w uroczystościach w Jerozolimie

- Putin dostał po łapach. Dobrze, że Andrzej Duda nie wziął udziału w uroczystościach w Yad Vashem. Udało się to wyrugować próby zmiany narracji - mówił Jan Kanthak w Porannej Rozmowie Gazeta.pl. Gościem Łukasza Rogojsza był także Andrzej Rozenek z klubu Lewicy.

Gośćmi Łukasza Rogojsza w Porannej Rozmowie Gazeta.pl byli poseł Lewicy Andrzej Rozenek i poseł klubu PiS Jan Kanthak, który jest także rzecznikiem prasowym ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry i szefem jego gabinetu politycznego.Tematem rozmowy były m.in. krajowe obchody 75. rocznicy wyzwolenia Auschwitz, które rozpoczęły się po godzinie 8 i odbywają się pod patronatem Andrzeja Dudy. Z kolei w zeszłym tygodniu w instytucie Yad Vashem w Jerozolimie odbyła się uroczystość z udziałem międzynarodowych przywódców, m.in. prezydenta Rosji Władimira Putina i wiceprezydenta USA Mike'a Pence'a. Nie wziął w nich udziału polski prezydent, który tłumaczył, że nieprzyjęcie zaproszenia to jego protest przed narracją Rosji zakłamującą przebieg drugiej wojny światowej. 

Putin dostał po łapach. Dobrze, że Duda nie wziął udziału w uroczystościach w Yad Vashem.  Udało się to wyrugować próby zmiany narracji

- mówił Jan Kanthak. 

Andrzej Rozenek z Lewicy podkreślał, że "trzeba walczyć z chorą, bardzo złą narracją Putina". - Mam nadzieję, że dziś politycy nie będą się lansować, tylko w spokoju będą obchodzić rocznicę - zaznaczył. 

Więcej o:
Komentarze (130)
Kanthak: Putin dostał po łapach. Dobrze, że Duda nie wziął udziału w uroczystościach w Jerozolimie
Zaloguj się
 • rek3493

  Oceniono 61 razy 55

  Mam 80 lat,ale takiego chamstwa i kłamstwa w polityce uprawianej obecnie przez PiS nie było. Młodzi dziennikarze PiSu, czas tej władzy się skończy, kto wówczas was zatrudni, będziecie się szwendać po ulicy, ponieważ nic robić nie potraficie!. Zastanówcie się?.

 • albacor

  Oceniono 43 razy 37

  Odpowiednie nazwisko , na czasie: "Kant" i "hak". Znakomicie odzwierciedla postepowanie PIS dziaków

 • ivan_basso

  Oceniono 31 razy 29

  Duda już raz uniewinnił podejrzanego o popełnienie przestępstwa, ale nie skazanego prawomocnym wyrokiem Pana Kamińskiego, który po raz kolejny jest oskarżony. Cały zamach na sądownictwo ma zapewnić bezkarnosc i kontynuację kasty i układu piSSbolszewii

 • spyderman2

  Oceniono 34 razy 26

  czy khantak to polskie nazwisko?? a perejra, a waserman?? w pisie pełno takich

 • t.wolny

  Oceniono 33 razy 25

  Panie K., to takie durne opowiastki. Może to było tak, że Duda dał twarzą Putinowi po łapach ?

 • jael53

  Oceniono 29 razy 25

  A od kogo dostał po łapach? Bo jakoś nic o tym nie było słychać.

 • ivan_basso

  Oceniono 27 razy 23

  Z takim angielskim to by się nie dogadal. Już niebawem przejdzie do historii jako pierwszy prezydent skazany prawomocnym wyrokiem za łamanie Konstytucji

 • notremak

  Oceniono 30 razy 22

  Ale się putler przejął!
  Podobno płakał przez całą noc, a pocieszał go agent nr 1 na Priwislenski Kraj, Macjeriewicz Anton. I ryży złodziejaszek z Torunia, zdalnie.

 • spunio

  Oceniono 25 razy 21

  Ten Khantak to taki głupi od urodzenia czy się czymś zaraził w tym pisie??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX