W niedługim czasie jest możliwa zmiana kandydata PO na prezydenta. Kto tak twierdzi? Terlecki

Wybory w Platformie Obywatelskiej zakończone, Borys Budka został nowym liderem formacji. A to oznacza, że PO możne wreszcie skoncentrować siły na kampanii prezydenckiej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Innego zdania jest szef klubu PiS i wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Polityk sugeruje opozycji zmianę kandydata.
Zobacz wideo

Niedziela sprzyja refleksjom. Zakończone wybory w PO skłoniły wicemarszałka Sejmu do przemyśleń na temat losów opozycji.      

"Poziom opozycyjnych banałów, które wygłasza Kidawa-Błońska jest tak żenujący, a liczba popełnianych błędów tak duża, że w najbliższych tygodniach jest prawdopodobna zmiana kandydata Platformy na prezydenta." - napisał na Twitterze Ryszard Terlecki.  

Dziennikarz Agaton Koziński zwrócił uwagę na fakt, że PiS podobnie zachowywał się wobec Rafała Trzaskowskiego, kandydata KO w wyborach samorządowych.

"Dokładnie w ten sam sposób grillowany był Rafał Trzaskowski przed wyborami w Warszawie. Przez miesiące debatowano o jego odsunięciu z powodu wpadek. Reszta jest historią." - napisał na TT Koziński.

Choć data wyborów prezydenckich nie został jeszcze oficjalnie ogłoszona - marszałkini Sejmu ma na to czas do 6 lutego - z kalendarza wyborczego wynika, że będzie to jedna z majowych niedziel, ale z wyłączeniem 1 maja.   

Oprócz urzędującego Andrzeja Dudy, i kandydatki Platformy Obywatelskiej Małgorzaty Kidawy- Błońskiej, w wyścigu o fotel prezydencki ubiegać się m.in. będą: Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL, Robert Biedroń jako wspólny kandydat Wiosny, Lewicy Razem i SLD, Szymon Hołownia oraz Krzysztof Bosak z Konfederacji.

Więcej o:
Komentarze (342)
W niedługim czasie jest możliwa zmiana kandydata PO na prezydenta. Kto tak twierdzi? Terlecki
Zaloguj się
 • lubicz56

  Oceniono 109 razy 97

  Rysiu, ty lepiej zajmij się intelekualną dyspozycją urzędującego prezydenta. Delikatnie rzecz ujmując, nie jest najlepsza.

 • 1utek

  Oceniono 93 razy 85

  Nie pomyślałem, że Terleckiego, aż tak przeraża kandydatura pani Kidawy-Błońskiej.

 • skandynawek

  Oceniono 88 razy 70

  Wy w pisie tez musicie zmienic kandydata, bo Adrian Budyn sie nie nadaje.

 • latozradiem

  Oceniono 77 razy 65

  No to wymienią, mają prawo, a Terleckiego niech głowa z tego powodu nie boli, Terlecki powinien dbac o to, by nie pokazywać się publicznie, bo dzieci straszy,

 • maara

  Oceniono 69 razy 61

  Jak popatrzeć na wczorajsze występy PAD w Davos, to raczej PIS powinien zmienić swojego kandydata.

 • czechy11

  Oceniono 60 razy 54

  Jakby Kidawa Blonska miała rezygnować z powodu intelektualnych Banałów to Adrian Bredzacy już dawno powinien się powiesić z tego powodu 😂😂😂

 • sowielustro

  Oceniono 60 razy 50

  Czyżby dziwoląg chciał w ten sposób pokrętnie zakomunikować, że w Przekręcie i Szwindlu już zapadła decyzja wymiany kandydata, czyli obciachowego przestępcy konstytucyjnego na nawróconego agenta Tomasza Kaczmarka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX