Michał Kamiński: Kosiniak-Kamysz ma potencjał na wygranie wojny z PiS, ale też na zawarcie pokoju

- Nie trzeba mieć tylko planu na pokonanie PiS, bo pokonać PiS trzeba, ale trzeba także później zawrzeć pokój w tej wojnie polsko-polskiej - powiedział w Porannej Rozmowie Gazeta.pl Michał Kamiński z PSL.

Michał Kamiński jest wicemarszałkiem Senatu z ramienia klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego. W Porannej Rozmowie Gazeta.pl mówił m.in. o kandydaturze Władysława Kosiniaka-Kamysza na prezydenta. - Władysław Kosiniak-Kamysz w tej podzielonej Polsce jest w stanie rozmawiać z każdym. Nie trzeba mieć tylko planu na pokonanie PiS, bo pokonać PiS trzeba, ale trzeba także później zawrzeć pokój w tej wojnie polsko-polskiej. Kosiniak-Kamysz ma nie tylko potencjał na wygranie wojny, ale też na zawarcie pokoju po pokonaniu przeciwnika - powiedział wicemarszałek.

- Pokonanie PiS, i to mi się bardzo podoba w narracji Kosiniaka, nie może oznaczać pokonania jego wyborców, upokorzenia. To są ludzie, którzy, czy chcemy tego czy nie, będą mieszkali z nami w jednym kraju przez wiele lat - podkreślił.

Więcej o:
Komentarze (37)
Michał Kamiński: Kosiniak-Kamysz ma potencjał na wygranie wojny z PiS, ale też na zawarcie pokoju
Zaloguj się
 • komentator_2000

  Oceniono 8 razy 8

  Dobrze, że napisaliście "Michał Kamiński z PSL", bo o ile samego pana Kamińskiego większość czytelników zapewne kojarzy, to za tym którą partię obecnie reprezentuje ciężko jest nadążyć.

 • kaminmal

  Oceniono 5 razy 5

  Za grosz nie wierzę PSL-owi

 • sunzi15

  Oceniono 3 razy 3

  Sluszne bylo stanowisko Churchila, ze z nazistami
  nie ma porozumienia.
  Nalezy ich pokonac rozliczyc za przestepstwa
  przeciwko Rzeczypospolitej, grabiez mienia publicznego
  i dewastacje Rzeczypospolitej.
  Nastepnie dac im szanse resocjalizacji, za kratami.

 • gourmant

  Oceniono 2 razy 2

  Kosiniak powinien poprosić woich wyborców o przekazanie głosów Hołowni. Wówczas Hołownia wchodzi do 2 rundy i wygrywa z Dudą

 • antykonformista

  Oceniono 2 razy 2

  Był kiedyś taki kot, co nazywał się Buś. Wielu znajomych Jarosława doskonale go pamięta.

 • zgniot

  Oceniono 1 raz 1

  Ten nikt jest tak samo mądry, jak i piękny.
  A przy okazji - jak nazywa się taka dama, co za pieniądze daje co wieczór innemu?

 • jerzy.klichowski

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Kosiniak jak długo emeryci będą utrzymać bogatych rolników którzy nie płacą podatków dochodowych, a składki zdrowotne są śmieszniej wysokości (biedny emert płaci 270 zł kwartalnie na NTZ , a rolnik 300 ha gospodarstwa 150 zł. Panie Kosiniak proszę podać przykład jakiegoś państwa w UE gdzie rolnicy mają takie przywileje jak oddzielną kasę ubezpieczenia i nie płacą podatków dochodowych.
  Należy zlikwidować KRUS i wyrównać warunki ubezpieczeń wszystkim Polakom zgadnie z Konstytucją RP. Nawet komuniści nie mieli takich przywilejów jak obecnie chłopi i członkowie ich rodzin.

 • elasp

  Oceniono 3 razy 1

  Misiek Kamiński jest w stanie powiedzieć wszystko.. Absolutnie wszystko. To człowiek bez zasad, dążący tylko do tego, żeby coś znaczyć. Zero absolutne, dno ludzkie. W casie II Wojny Światowej tacy ludzie byli kolaborantami III Rzeszy.

 • spokojny4

  Oceniono 1 raz 1

  Pamietacie Godsona i jego: Piechocinski kiedy u was sie sadzi banany???
  Misiek do Kamysza - Wladek - ziemniaki sie sieje czy sadzi???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX