Komentarze (258)
Sondaż. PiS wciąż liderem, ale poparcie dla partii Kaczyńskiego spada. KO poprawia wynik
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • spyderman2

  Oceniono 13 razy 11

  karczewski z pisu zarobił na BEZPŁATNYM urlopie 400tys ale ciemnota dalej nic nie rozumie

 • swru

  Oceniono 11 razy 9

  faszyści depczący sądy, którzy doprowadzili do hiperinflacji, poniżenia Polski na arenie międzynarodowej, świadczący usługi lizania butów toruńskiemu diabłu dalej mają większość. ? Nigdy nie zrozumiem tego narodu.

 • ml2403

  Oceniono 13 razy 9

  Utarło się powiedzenie wina Tuska, tak chętnie wykorzystywane przez PiS. Ta forma jest oczywiście śmieszna ale była jedna i to niezwykle prawdziwa wina Tuska. Tą winą było zmarnowanie zwycięstwa z 2007 roku i pozostawienie PiS szansy odrodzenia. Wtedy jak hydrze trzeba było jej odciąć wszystkie głowy łącznie z ta najważniejszą czyli Kościołem. Tym, którzy nie pamiętają przypomnę historię laptopa Ziobry, który przejeżdżał samochodem by zniszczyć dane, a pewnie były one druzgocące dla PiS. Jaka to była wina widzimy teraz, gdy mamy próbę zniszczenia kraju i zakonserwowania władzy "na wieki". Tym którzy pukają się w czoło gdy porównuje się Kaczyńskiego do Hitlera radzę się jednak zastanowić. To porównanie jest oczywiście błędne bo myśląc o Hitlerze mamy przed oczami zbrodniarza, Oświęcim, Powstanie Warszawskie i inne kataklizmy. Wróćmy jednak do lat trzydziestych i już nie będzie tak nieprawdopodobnie. Niszczenie sądownictwa, ustawy wykluczające całe grupy ludzi i inne działania w ramach "demokracji" swoiście pojmowanej na zasadzie, że kto ma większość ten może wszystko i oczywiście podlewa to sosem troski o naród, który jest dumny i zasługuje na więcej. Czy tego wszystkiego nie doświadczamy na co dzień?. No to jeszcze troszeczkę wyobraźni i widok nie będzie taki wspaniały.

 • spyderman2

  Oceniono 12 razy 8

  jak kaczor zrobi polexit to chamy na widłach same wyniosą go i jego dude na gnojówke

 • jurek4491

  Oceniono 16 razy 8

  Afera goni aferę a XIX- nasto wieczna WIOCHA chce głosować na rządzące WARCHOLSTWO .
  Gdyby nie WIEŚNIAKI to PiS miałby poparcie na poziomie Kukiz 15 , taki los naszemu krajowi zgotowało wiejskie POSPULSTWO .

 • babiluka

  Oceniono 9 razy 7

  i niech tak spada dalej bo opozycja jest słaba ale może w następnej kadencji da się utworzyć koalicję prounijną bo narazie to zmierzamy do Polexitu i katastrofy gospodarczej. Może większa część Polaków uruchomi teraz myślenie konstruktywne i wyłączy tubę KaczoPISlandii tzw TVPIS.

 • feurig59

  Oceniono 11 razy 7

  Jestem ich zdecydowanym przeciwnikiem, ale szczerze mówiąc dziwię się PiSowi.
  Koncentrując się w pierwszej kadencji przede wszystkim na sprawach socjalnych, 500plus, mieszkanie plus, etc. okazując umiar i skromność już dawno mieliby te 2/3 potrzebne do zmian Konstytucji.
  Zamiast tego skłoniło że sobą Polaków, a Polskę z sąsiadami. Ich posłowie wyrażają opozycji pięścią a europoslowie wymachuja innym europoslom palcem przed nosem, krzyczą na nich, jadą osobiście, kłamią. Zawarli z kim się dało i teraz uznali, że są atakowani.
  Kaczyński wg mnie nie jest żadnym strategiem. Potrafił skanalizowac ludzki uzasadniony gniew, ale niczego z nim nie zrobił, nie przemienil w nic, nie zbudował poza władza partyjne i własną pozycja niczego dla Polaków, mało tego jego ludzie i zwolennicy wzywają ponad połowę Polaków i ich reprezentację od zdrajców, targowicy, zaprzanstwa, niePolakow, volksdeutsch'ow, od nienawiści aż kipiac... Miliony ludzi jest dzień w dzień mieszane z błotem. To Polska Naszych Marzeń?
  Nie sądzę.

 • pollion1

  Oceniono 11 razy 7

  dla suwerena 500+ plus dla władzy PIS 600 tysięcy+ rocznie

 • swru

  Oceniono 6 razy 6

  Poparcie spadło bo wkrótce będziemy placić Kaczyńskim na 100 000 banknocie. Ludzie odczuli, że inflacja zżera im +500 i bieda coraz większa. Ludziom nie przeszkadza że brunatni niszczą sądy, edukację, kulturę, fałszują historię, prześladują ludzi, hejtują , mataczą itd. Żałosne. Dopiero jak zobaczył paragon w sklepie to zdurniał i zrozumiał że kaczor nic nie daje tylko zabiera. Tyle że każdy kto wygra wybory po pisuarach będzie sprzątał ze 20 lat. Zniszczyli Polskę. Inflacja i bieda będzie postepować a przywrócenie normalności będzie bardzo trudne wręcz niewykonalne.

 • czechy11

  Oceniono 14 razy 6

  Coraz więcej znaków kryzysu, inflacja drożyzna, sypie sue wszystko. Burdel Mafia PiS traci swoją atrakcyjność bo ich bujdy stają się coraz bardziej śmieszne w konfrontacji z rzeczywistością

 • artur702

  Oceniono 8 razy 6

  Pisopatyczna patoelita miernot niszczy naszą Ojczyznę w zastraszająco szybkim tempie. W cztery lata pisopatom udało się odepchnąć od Polski wielu naszych przyjaciół w Europie i na świecie, udało się zniszczyć i rozbroić polską armię, całą najlepszą kadrę oficerską wyrzucić z wojska, kompletnie zniszczyć polski przemysł zbrojeniowy, fałszować polską historię, niszczyć polską kulturę i polskie obyczaje, zniszczyć polską praworządność, polską prokuraturę, polskie sądownictwo, zniszczyć Trybunał Konstytucyjny, zniszczyć Krajową Radę Sądownictwa, ubezwłasnowolnić NIK, zniszczyć idealnie działający system edukacji oraz wpędzić dzieci i ich rodziców w beznadziejną sytuację traumy i nieustannego stresu, silnie przetrzebić z drzew polskie lasy i parki narodowe, wystrzelać dziką zwierzynę, niszczyć polskie rolnictwo i polskie stadniny koni arabskich, zniszczyć doszczętnie polską ochronę zdrowia, nadal zanieczyszczać polską atmosferę trującym, śmiercionośnym smogiem, nie zwalczać skutecznie mafii lekowej przyczyniając się do śmierci wielu chorych Polek i Polaków (a może ta mafia lekowa jest w Ministerstwie Zdrowia?), w Ministerstwie Sprawiedliwości kierowanym przez Zbigniewa Ziobro stworzono zorganizowaną grupę przestępczą szczującą i szkalującą polskich sędziów, w Ministerstwie Finansów kierowanym przez Mariana Banasia stworzono zorganizowaną grupę przestępczą złożoną z najbliższych współpracowników Mariana Banasia okradającą Skarb Państwa poprzez wyłudzenia podatku VAT na podstawie lipnych faktur. Pisopaci to bandycka szajka wrogów Polski i Polaków, zdradziecka mafia gangsterów okupująca naszą Ojczyznę, Polskę, z Jarosławem Kaczyńskim - Kalksteinem na czele.

 • artau

  Oceniono 10 razy 6

  Najpierw wygrajmy wybory, a potem sprawiedliwie acz surowo ukaramy Targowiczan z kato-pissu i ich koalicjantów. Niektórym wystarczy odwiesić wyroki. Inni dostaną dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych i kierowniczych. Sprawdzimy ich doktoraty, nominacje, delegacje.
  Rozliczymy skok stulecia na nasz majątek, w kryminale skończą złodzieje z PFN.
  Jednym słowem przed nami poważny audyt rządów grupy wpływu Federacji Rosyjskie.j
  No i wisienka na torcie, ob.kaczyński na wokandzie. Rodacy czas odważnych działań się zbliża.

 • januszlen58

  Oceniono 12 razy 6

  ZOBACZYMY WTEDY , JAK UNIA TĄ ARMIE CZERWONĄ SPAKUJE OJ WTEDY BĘDZIE SIĘ DZIAŁO , JEŻELI UNIA ZABLOKUJE ŚRODKI , CZY UKARA POLSKĘ ,TO WY MYŚLICIE,ŻE ONI SIĘ TYM PRZEJMUJĄ?MY ZA TO ZAPŁACIMY

 • Piotr

  Oceniono 8 razy 6

  W mojej opinii, PiS, który jak okupant działa przeciwko polskiej racji stanu, przeciwko polskim interesom i rujnuje przyszłość kolejnych pokoleń w tym kraju, powinien mieć poparcie w okolicach 0%, a nie 40%.

 • nowyemeryt

  Oceniono 12 razy 6

  Jarosław powinieneś już chyba odejść na emeryturę!
  Nie czekaj aż poparcie dla PIS spadnie do poziomu PC : 10-15%
  Lepiej odejść w chwale swoich wyznawców.

 • ireksz

  Oceniono 7 razy 5

  mordy zdradzieckie dalej glosuja na PiS Putina i Spolke, an starych TW Maciorevicha, exkomunistow, sedziwo mianowanych w PRLu w 'Trybunale Konstytucyjnym', tym wioskowymlatwo wode z mozgu zrobic, byle by bylo do pierwszego i na wodke z zakaska

 • Kuba Pilarski

  Oceniono 9 razy 5

  Dziwię się że ktoś glosuje na PISowską propagande

 • marywil2012

  Oceniono 5 razy 5

  będę się upierał, że mogą liczyć na 100 proc na około 19 proc. Wszystko powyżej tej ilości jest efektem bardzo nietrwałego przyrostu i te 20 punktów, na których teraz jadą mogą stracić przy intensywnej pracy opozycji. Pamiętać jednak trzeba, że PiS może rządzić w koalicji z innymi partiami. Więc chodzi o to aby przestali się liczyć. albo przynajmniej mieli słabszą pozycję z koalicjantem. O ile nie będzie nim konfedereacja bo to oznacza faszyzm.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 13 razy 5

  Jakby nie patrzeć jest trend. Jest wyraźny spadek poparcia dla PiS.

 • artur702

  Oceniono 4 razy 4

  Kalkstein już się boi. A prawdziwy strach dopiero nadejdzie.

 • ivan_basso

  Oceniono 6 razy 4

  Niebywałe Zjednoczona Prawica kontynuatorka KC PZPR i najgorszych czasów komuny, iście stalinowskie metody działania i gebelsowskie metody propagandy. Zdradzieckie mordy i kanalie z KC PIS

 • lewus

  Oceniono 8 razy 4

  PIS-du NIECZYSTA SIŁO
  ZGIŃ PRZEPADNIJ NA WIEKI
  AMEN ....

 • ogonkotabehemota

  Oceniono 8 razy 4

  Wystarczyłby miesiąc i to poparcie spadłoby do 25% ich żelaznego elektoratu - jeden miesiąc bez pisowskiej propagandy w mediach publicznych! AMEN!

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 4 razy 4

  Poparcie spada .Szkoda ,że tak późno ludzi których PiS wkurzył dopiero teraz zagłosowali na nie. Ale kwestia czasu- trzeba będzie dobudować minimum 4 więzienia 800 osobowe

 • guagnu

  Oceniono 4 razy 4

  Czy mógłby wreszcie powstać sondaż, pokazujący, ilu spośród beneficjentów 500+ i innych łapówek głosuje na Pis i równolegle, jakie Pis ma poparcie wśród osób, którzy nic nie dostają. Bardzo proszę.

 • tetradrachma

  Oceniono 6 razy 4

  Pacze, pacze, i ku..., szczenna mi opada. On, jedzie do Skierniewic i po mszy swiętej "w intencji" gawiedzi mówi: My, Polacy skupiamy się wokół ideałów, które były bliskie ….."mojej mamie". Lud prosty, robi znak krzyza, a staruszki, które od synów bądź wnuków, niejedna krzywdę doznały, roniąc łzy wzruszenia szepczą "błogosławione łono cie wydało" . Hosanna ! hosanna ! Łajdaku, obys sczezł !

 • ireksz

  Oceniono 8 razy 4

  Te mo..rdy zdradzieckie dalej glosuja na PiS Putina i Spolke, an starych TW Maciorevicha, ex-komunistow, na sedziow mianowanych w PRLu i na dzialaczke ZSMP w 'Trybunale Konstytucyjnym', tym wioskowym latwo wode z mozgu zrobic, byle by bylo do pierwszego i na wodke z zakaska

 • kwiecien12

  Oceniono 6 razy 4

  Głównym celem Kaczyńskiego jest zmiana w sądownictwie co pozwoli dorwać Tuska i zemścić się za śmierć brata w katastrofie . To przecież psychopata i czas umieścić go w zakładzie zamkniętym.

 • stachkaz1947

  Oceniono 12 razy 4

  Wg moich SONDAŻY moje poparcie dla DZIADKA KACZORA i jego " prezydenta"
  spadło do ZERA.
  TO DWAJ NAJWIĘKSI JĄTRZYCIELE w EUROPIE.

 • gazetaoki

  Oceniono 6 razy 4

  niestety ciężko będzie jakiejkolwiek partii pokonać pis, bo rozdawaniem pieniędzy, rozdętym socjalem i zasiłkami partia Kaczyńskiego kupiła sobie sporą część wyborców, co tak do końca mnie nie dziwi, bo skoro patria daje ludziom pieniądze których nie zarobili i po prostu im się nie należą, to zrobią oni wszystko żeby ta partia była przy władzy i rozdawała kasę

 • michals-3

  Oceniono 8 razy 4

  Bardzo lubię podawanie wyników z dokładnością do setnych procenta, kiedy na próbie 1000 osób sam błąd statystyczny musi wynosić conajmniej 2%.

 • bialarawska

  Oceniono 3 razy 3

  Większość ludzi dba o to, żeby nie było ich za co wsadzić, niektórzy - żeby nie było ich jak wsadzić, a lepszy sort, żeby ich nie miał kto wsadzić

 • pt.nut

  Oceniono 5 razy 3

  Mini-prezes coś nędznie wyglada. Chyba już pora na niego...

 • jonkasta

  Oceniono 5 razy 3

  Mam zapytanie do prokuratury, czy już jest w siedzibie CBA i prowadzi śledztwo i wykonuje swoją pracę . Tam powinny być już wszystkie instytucje kontrolne państwa, a jak widzę pełne milczenie , a anonimach na Grodzkiego było od rana do wieczora w tvp i nawet CBA dało ogłoszenie. Mamy zgniliznę tego państwa. Przyjdzie czas spłaty !

 • pacynki.kulawego

  Oceniono 3 razy 3

  Żelazne kolana to za mało kiedy w portkach już tylko żyrandol zawinięty do dołu ...

 • taciakje_g.pl

  Oceniono 5 razy 3

  Oczy to babciom otworzą się dopiero po wyborach prezydenckich.

 • gorzki_pl

  Oceniono 9 razy 3

  jak 500+ kupią za tę łapówką kilo ziemniaków, to poparcie zostanie tylko od rodzin pisowskich tzn takich cą ssią polskę

 • 43norbert

  Oceniono 5 razy 3

  Oszusci i klamcy antypolscy znow chcecie manipulowac polskim spoleczenstwem.

 • mer-llink

  Oceniono 5 razy 3

  Zaczął się trend zjazdowy PiS-u.
  I dlatego w PiS-ie taki strach, paroksyzmy, wrzaski, zaciskanie pięści, prężenie muskułów.
  To wszystko prostacki pokaz niby-siły, ale macherzy PiS-owscy wiedzą:
  fasada PiS-u pęka, tynk z niej odpada.
  Różne takie "kryształowe"Banasie, wrzaskliwi Jakowie, pazerni Kuchcińscy, "ideowi" KArczewscy pokazują ciemnemu ludowi istotą rządów PiS-u: Przekręt i Szalbierstwo.
  Taki trend erozyjny tworzy efekt kuli śniegowej: narasta i nie da się zatrzymać.
  W PiS-ie lęk, ze pan Duda Andrzej przegra wybory. A przegra w II turze, bo w I nie wygra: do 50% + 1 jest mu dramatycznie daleko.
  I wtedy proces erozji PiS-u przyspieszy. To jest tak nieuchronne, jak następowania dnia po nocy. Bo taka jest natura zachowań społecznych.
  Nie zapobiegną temu żadne nowe kiełbasy wyborcze: 600+, 15 emerytura, 700 zł na dziecko.
  Bo już ciemny lud przejrzał, że ta kiełbasa pochodzi nie skąd inąd, jak z jego podatków. Że to nie żaden dar dobrych panów z PiS-u. Tylko że najpierw ty, ludzie płać, a może potem MY ci coś z tego odsypiemy...
  Prominenci PiS-u dobrze to widzą. Oni są skrajnie cyniczni, ale nie są głupi. I takie sygnały o nieuchronności upadku czytają.
  Dlatego wśród nich taka panika.
  Zagląda im w oczy prawda: upadek, sądy, trybunały - albo wykorzystanie Wojsk OT i Żandarmerii Wojskowej. Przecież po coś te formacje PiS usilnie rozbudowywał, prawda?
  Mogą również nie dopuścić do wyborów. Zrobić taki drugi "zamach majowy", ale do tego osłona WOT i ŻW też potrzebna...
  Strach zagląda PiS-owi w oczy, do koryta i do portfela.

 • almagus

  Oceniono 7 razy 3

  Kiedy zaczną krzyczeć ratunku, to pała po plecach i do werbunku!

  Polska kona poświęcona!

  To nie ma żartów.
  Prezes złamał pojałtański ład.
  Poczdamskie ziemie kantów.
  Tych parafialnych rad.

  Przejęta Solidarność.
  Pobożny przecież nie kradnie.
  Partia i władza marność.
  Ale służy przykładnie.

  Pytanie tylko komu?
  Jakiej wizji przyszłości?
  Polak będzie bez domu.
  Jaki zabór zagości?

  W Moskwie już świętują.
  Prezydent dostał świra.
  Klechy władzy nie czują.
  Za byle ile się tyra.

  Więziennictwo, sądownictwo.
  Prawie gotowe przemianie.
  Partyjni zabiorą wszystko.
  Przy Ruskich i Watykanie.

  2020-01-18 almagus

 • bela112

  Oceniono 3 razy 3

  Tylko nie Konfederacja no I Pis

 • year68

  Oceniono 7 razy 3

  Spir... jak rząd w 39

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX