Komentarze (182)
Karczewski przyznał, że sam zajmował się podkupywaniem senatorów. "Były takie rozmowy, ale nie z Grodzkim"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tegepe

  Oceniono 17 razy 17

  Karczewski to jeden z największych krętaczy wśród parlamentarzystów.

 • ochujek

  Oceniono 17 razy 17

  Chcą wiedzieć kto składał propozycję ale nie chcą ujawnić list poparcia KRS. Tak wygląda przejrzystość polityki PiS.

 • piotraa81

  Oceniono 18 razy 16

  Karczewski nadal nie moze wybaczyć marszałkowi Grodzkiemu, że musiał się wyprowadzić z willi...

 • lkolesio

  Oceniono 15 razy 15

  Jak najwięcej tej kreatury w mediach , to prawdziwa morda pis, zdradziecka ,złodziejska , bolszewicka.

 • artu30

  Oceniono 15 razy 15

  korupcja polityczna w wykonaniu pis jest od dawna praktykowana i cykliczna. dawny przykład: Renata Beger

 • dyskootantka

  Oceniono 15 razy 15

  Korupcja jest korupcją, czynem karalnym. A oni tworzą eufemizm „korupcja polityczna” dla uniknięcia odpowiedzialności. To podobne jak u biskupa który załatwiał aborcję dla osoby z własnej rodziny mówiąc, że to sytuacja wyjątkowa”. Tu powinien wkroczyć prokurator i CBA.

 • worddesign

  Oceniono 15 razy 15

  „Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść, szczują jednych Polaków przeciw drugim. Głosujesz na nich? Masz prawo. Ale nie masz prawa dłużej udawać, że tego nie widzisz. Bo widzisz"

 • droch

  Oceniono 15 razy 15

  Turecki łącznik...

 • threemen

  Oceniono 14 razy 14

  Dla tego kryształowego piso-kościelnego typa normalne jest, że ktoś jest wybierany z jakiejś partii, a po wyborach pokazuje wyborcom fucka i daje się kupić do PiSu. Oczywiście w drugą stronę to byłby niebywały skandal. Pisowska telewizja grzmiałaby od świtu do nocy. Paski by się urywały.

 • soltys1950

  Oceniono 14 razy 14

  Karczewski przyznaj się ile łapówki w szpitalu wziąłeś. Jak wiesz to cały PiS w kłamstwie powikłany to teraz jak tu wierzyć komuś z PiSu. U mnie jest jak ktoś kłamie to do końca życia kłamie panie Karczewski czy pan to zrozumiał p

 • herp_derp

  Oceniono 13 razy 13

  Za kilkaset złotych urojonej łapówki - do więzienia. To co za przyjęcie posady ministra? Przecież takie rozmowy to nic innego jak korupcja polityczna - damy ci stołek, ale za przejście do klubu parlamentarnego. Gdzie jest Ziobro?

 • 45rt

  Oceniono 13 razy 13

  Czyli że co panie Karczewski probował pan zmienić wyniki wyborów czy to przypadkiem nie podpada pod jakiś artykuł?

 • flemming

  Oceniono 13 razy 13

  karczewski - wyjątkowy dzban pisowski. Odrażająca kreatura moralna.

 • palo_ma1

  Oceniono 13 razy 13

  Luj pasiasty.

 • abm1

  Oceniono 15 razy 13

  Plugawa postać z tytułem profesora. Bez honoru, przyzwoitości i elementarnej uczciwości, tak jak większość członków szajki herszta Kaczyńskiego.

 • banwit

  Oceniono 13 razy 13

  On jeszcze nie rozumie, że jest skończony.

 • meki_majcher

  Oceniono 13 razy 13

  Z początku się zastanawiałem, czym taka partia jak pis mogła uwieść człowieka wykształconego, na poziomie, zabezpieczonego materialnie i z autorytetem. Zastanawiałem się i zastanawiałem, dopóki pan były marszałek sam nie dał się poznać. I wszystko stało się jasne i oczywiste. I partia jak najbardziej właściwa, i człowiek menda, i poziom dołu kloacznego, i chciwość wiecznie niezaspokojona... Po prostu człowiek pisuaru.

 • senior2244

  Oceniono 12 razy 12

  Tą zeszmaconą mendę jak widać stać na wszystko tak jak wszystkich z szamba PiSowskiego.

 • starczypl

  Oceniono 12 razy 12

  wyjątkowa szumowina, hrabia Karczewski i całe to tałatajstwo. oby miejsc w wiezieniach po wyborach nie zabrakło dla tej mafii polityczno - gospodarczej

 • pan_suweren

  Oceniono 12 razy 12

  Jak można zarobić (nawet jako chirurg) 600 000 rocznie przy obecnym stanie służby zdrowia??? Przecież to wychodzi 50k na m-c. No, chyba, że tylko czerwona drużyna z pisu tak zarabia.

 • andree111111

  Oceniono 12 razy 12

  Ale gnida.

 • 2jimmy13

  Oceniono 11 razy 11

  Słowo przeciwko słowu. Ja stawiam na Grodzkiego.

 • lecho5

  Oceniono 11 razy 11

  A co będzie jak znajdą się pacjenci co wręczali Karczewskiemu koperty ;-))

 • tedjx

  Oceniono 11 razy 11

  "Jako lekarz często dostawałem żywe zwierzęta. Musiałem prosić kolegę, żeby je zabijał” - Karczewski.
  Kiedy CBA rozpocznie dochodzenie i wezwie pacjentów Karczewskiego do ujawniania faktów wręczania mu łapówek?

 • lkolesio

  Oceniono 11 razy 11

  Kiedy CBA ogłosi konkurs na donos o łapownictwie Karczewskiego ? Pierwszy strzał to 400 tys. za ideowość.

 • lucek10

  Oceniono 11 razy 11

  Mówiąc o rzetelności podajcie listy poparcia do KRS!

 • 2stan13

  Oceniono 11 razy 11

  Stachu K.. to kolejny KRYSZTAŁOWY członek koalicji PiS z ZP, rządzącej Naszą Ojczyzną RO niestety już 5-ty rok z rzędu! O tempora! O mores!

 • jokemaker

  Oceniono 11 razy 11

  Panie Karczewski można to powiedzieć wprost: "usiłowałem korumpować ale mi nie wyszło"

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 10 razy 10

  Karczewskiemu coraz bardziej siadają nerwy,plącze się i łże,ale łatwo wtedy myli sie i prawdę powie zaplątany we własne sidła. Takiemu lekarzowi nie zaufałabym nigdy.

 • turkiestan

  Oceniono 10 razy 10

  Nie było takiej propozycji,ja się tym zajmowałem , wiem kto z kim i w jaki sposób rozmawiał,bo były takie rozmowy ,ale na pewno nie z Tomaszem Grodzkim - przekonywał Karczewski!!
  Wygląda na to że pana Karczewskiego czegoś nie douczyli w szkole!!!
  Może by tak ten wybitny inteligent zniżył się do poziomu podstawówki i sprawdził co oznacza słowo "korupcja polityczna"!!!!
  Wyborca głosuje na inną osobę a te bydlaki z PiS robić z niej swojego kundelka za stanowiska lub kasę!!Potem oszukują w mediach że mają głosy narodu!!!Jaki to głos narodu jak naród głosował na innego człowieka a nie na słupa Kaczyńskiego!!Bo przecież taki człowiek który da się skorumpować nie jest niczym więcej niż tylko słupem Kaczyńskiego!!!
  Sam oskarżał Wałęsę że jeżeli miał coś do ukrycia to Jaruzelski i komuniści mogli go szantażować.Tak oskarżał wieli polityków Solidarności i kazał ich sprawdzać do 3 pokolenia oraz przez IPN,CBA i ABW bo mogli być szantażowani przez komunistów!!
  Jak widać nasz Jarosław dostał teraz pomroczności i stracił wzrok całkowicie!!Nie widzi ślepiec co sam robi i jego ludzie!!To najgorsze korupcja jaka może być!!Oszukiwanie narodu i przekupowanie posłów i senatorów!!Kogo taki człowiek reprezentuje jak zmienił barwy partii i zdradził własny elektorat!!!To tylko i wyłącznie słup Kaczyńskiego!!!!!Zwykły zdrajca!!!!
  Na szczęście Grodzki pozostał człowiekiem!!!
  Popatrzcie tylko jak PiS tłumaczy zmiany w sądownictwie.Nie można ściągnąć alimentów -bo takie jest prawo.Co będzie jak go zmienimy??? Będzie można od każdego wyegzekwować prawo!!Komornik wyegzekwuje alimenty.Wyegzekwuje eksmisję z nie swojej kamienicy !!Na tym PiS już zbił kapitał polityczny więc może wziąść się za tych co wynajmują mieszkania w kamienicach i domach.Wreszcie jak jakiś dziadzio zaparkuje koło Biedronki gdzie od lat parkował i nie zapomni wziąć bilecik z parkomatu lub nie włoży go za szybę samochodu będzie musiał zapłacić 90 zł kary!!Przecież ci cwaniacy po to wykupili teren koło Biedronki żeby pobierać haracz od każdego klienta Biedronki!!Jak tak dalej pójdzie to człowiek nie wyjdzie na ulicę bez telefonu i nie rozglądając się wkoło czy ktoś nie zawiesił na słupie czy ogrodzeniu jakiej tabliczki że trzeba zapłacić za przejście chodnikiem!!Jak się nie zaloguje przez internet i nie dokona opłaty za przejście chodnikiem to musi zapłacić karę 90 zł!!
  I takie państwo oferuje nam PiS!!!Masz kasę to żyjesz!!Nie masz kasy nie wychodź z domu i zdychaj!!Bo jeżeli wyjdziesz czy wyjedziesz wszędzie czekają na ciebie kary!!Nawet jadąc na zakupy do Biedronki!!I co najważniejsze wszystko będzie zgodnie z prawem!!!Nawet nie ma komu dać w mor...ę bo nikogo nie ma.Jest tylko nakaz płatniczy z numerem konta i groźbą sądu i komornika!!I z kim będziesz wtedy Polaku walczył??Z machiną urzędniczą???Nie masz najmniejszych szans po przejedzie po tobie jak walec i wszystko wyciśnie z ciebie!!! A wszystko zgodnie z Prawem i Sprawiedliwością!!!!Kogo twoje problemy interesują??Szydło obiecała w 2016 roku mieszkańcom Kroczyc wodociągi.Teraz odpowiada że przecież ona nie rządzi w Polsce i proszę z tym iść do władz lokalnych!!Ale jak tysiące razy powtarzała tak samo jak Jarosław spełnili wszystkie obietnice przedwyborcze!!Dlatego Polacy na nich głosowali!!Obawiam się że to nie na nich Polacy głosowali!!Polacy zagłosowali ale na propagandę którą w nich pompowano!!!

 • kazimierz111

  Oceniono 12 razy 10

  Panie Karczewski! Dziwnie jakoś panu nie wierzę. Czy wam już kłamstwo weszło w krew?

 • stef0909

  Oceniono 10 razy 10

  Stasiu jesteś megalomanem! i zarazem perfidnym oszustem ...amen

 • stachkaz1947

  Oceniono 10 razy 10

  OBYWATELU i Obywatelko.
  Tak w wolnej chwili usiądź sobie spokojnie i pomyśl.
  Otwórz oczy , popatrz i nie udawaj że nie widzisz -- bo widzisz.
  Przyglądnij się na spokojnie tym ludziom i pomyśl;
  J. KACZYŃSKI ,M. Morawiecki, Z Ziobro, Sasin, Glapiński, Bierecki, Karczewski, Kuchciński
  , Jaki, Piotrowicz, Terlecki,Pawłowicz, SZYDŁO , KEMPA, BRUDZIŃSKI, , Błaszczak,M.Kamiński, Piebiak, Wójcicki , Warchoł , Horała,Macierewicz, Rydzyk, Jędraszewski,Banaś, Obatel ,KaKao, Przyłębska, Suski oraz wielu tu nie wymienionych najważniejszych
  Czy to ludzie godni tych stanowisk --stanowisk najwyższych???
  Kim oni są???
  Czy to są KRYSZTAŁY??

 • farcry3

  Oceniono 12 razy 10

  Takim ludziom jak karczewski ( celowo z małej litery) nie podaje sie ręki ani nawet nie wyzywa na pojedynek.

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 10 razy 10

  A przecież pracuje się dla idei, prawda kanalio?

 • pollion1

  Oceniono 10 razy 10

  Karczewski & Co wyznają zasadę plus 600 tysięcy rocznie a jak spytają to już nie moja ręka brała....to była obca jakaś lewacka lub inna ręka ...precz z komuną hahaha

 • realistas

  Oceniono 10 razy 10

  Czyżby nie wiedział co sam robi? Mówił, że nic nie wie o podkupywaniu.

 • Misue Tanaka

  Oceniono 10 razy 10

  Świnia dała głos pewnie przez przypadek.Co nie zmienia faktu,że wszystkie mendy pisowskie są świniami.

 • 1948swierzy

  Oceniono 10 razy 10

  Wyborca kogoś wybierał wg swego najlepszego rozeznania, tymczasem wola wyborców jest DEPTANA partykularyzmami PARTYJNYMI. Potem szermuje się kłamstwem SUWEREN i "MY GO REPREZENTUJEMY!!!"
  Jak długo można tak oszukiwać???
  Po co ten cyrk i oszustwo o PERFEKCYJNEJ DEMOKRACJI!!!!
  Nadszedł już chyba czas, poseł, senator jeżeli zmienia barwy klubowe traci mandat gdyż dobrowolnie rezygnuje z poparcia wyborców. On już wtedy nie reprezentuje swoich wyborców. Wtedy już nie może być "POSŁEM ZAWODOYM" lub "SENATOREM ZAWODOYM".
  Może wtedy konieczne będzie korzystanie z własnej główki lub 10 palców w celach utrzmania a nie żerowania na obiecankach przedwyborczych!!!

 • montagnes44

  Oceniono 10 razy 10

  Czy wśród pisbolszewików jest chociaż jakiś jeden uczciwy?

 • babcia47

  Oceniono 11 razy 9

  Gdzie jest powiedziane, że Karczewski musiał o wszystkim wiedzieć, szczególnie,gdy nie bardzo mu szły te negocjacje i podkupywanie innych senatorów

 • tad-tad1

  Oceniono 9 razy 9

  Ten jenteligentny łapserdak, nawet nie zauwazył że mówią o swej roli w kaperowaniu, pokazał jaką gnidą jest, dzięki takim to "wybitnym'' politykom, polityka jest na poziomie Kałuży, i jesze się tym chwalą. kACZYŃSKI WYZWOLIŁ W SWOM BYDLE POKŁADY SSYŃSTWA.

 • bialarawska

  Oceniono 11 razy 9

  Większość ludzi dba o to, żeby nie było ich za co wsadzić, niektórzy - żeby nie było ich jak wsadzić, a lepszy sort, żeby ich nie miał kto wsadzić

 • kim.nova

  Oceniono 11 razy 9

  Karczewski ,wyjątkowo wredna kreatura - facet nie pomyślałeś ,ze możesz nie wiedzieć wszystkiego ? Tak jak to było z twoim "kryształowym:" Banasiem. ?

 • stachkaz1947

  Oceniono 9 razy 9

  PODKUPYWANIE SENATORÓW to nie jest korupcja.To nie jest PRZESTĘPSTWO!!!
  PRÓBA podkupienie Policjanta-- kara więzienia
  Próba przekupienia urzędnika w gminie--do więzienia
  Jaki rząd -takie PRAWO i taka SPRAWIEDLIWOŚĆ.
  STARY "DZIADEK " przypomniał sobie ,ze POLSKA nie ma Niepodległości i zaczyna o nią WALCZYĆ--ZGROZA nad Wisłą.

 • jurek4491

  Oceniono 9 razy 9

  Cały PiS i dwóch Karnowskich mamroczą zdrowaśki o to żeby wrócił Timmermans .

 • karollorak

  Oceniono 9 razy 9

  Który w tym poslamie jest poważny?
  No mam rebus.

 • earthboundmisfit

  Oceniono 9 razy 9

  Karczewski to taki kryształowy bolszewik, że powinien sobie zmienić nazwisko na Swarovski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX