Komentarze (915)
Andrzej Duda na spotkaniu w Zwoleniu: Nie będą nam w obcych językach narzucali, jaki mamy mieć ustrój
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • van_norden

  Oceniono 31 razy 21

  Bezkarność się oddala. Pora na panikę

 • darasso

  Oceniono 18 razy 18

  Mówiąc prawdę, to właśnie ten gość z obliczem .... no nie powiem, bo mógłbym mieć nieprzyjemności- i mówiący w moim języku, codziennie pluje mi w twarz, opowiadając obrażające inteligencję dyrdymały. To już nie jest wstyd. To największa żenada. Opowiada o tym, że sędziowie uważają się za bogów. To właśnie on i jego partyjni towarzysze uważają, że mogą wszystko, chociaz doszli do władzy głosami 1/4 wszystkich wyborców. To oni zapomnieli, że służą Rzeczpospolitej, a nie paranoicznym wizjom Kaczyńskiego, który chce stworzyć Polskę na swoją modłę czyli podporządkowaną we wszystkim jemu. To ten gość powyżej mówił, że nie jest prezydentem wszystkich Polaków, a więc jeśli nie, to znaczy, że jest prezydentem tylko lepszego sortu. To on, choć jest prawnikiem, wygłasza poglądy, z którymi nie zgadzają się najlepsi polscy prawnicy, naukowcy, będący autorytetami w tej dziedzinie. Duda postawił wszystko na jednego konia czyli na PIS. Szkoda, bo miał szansę stać się kimś więcej niż posługaczem Kaczyńskiego. W Krakowie nikt mu już ręki nie poda, a już na pewno nie na uczelni. Tzw. prezydent im mniej ma do powiedzenia, im większe gada głupoty, tym bardziej się nadyma, czerwienieje i robi coraz głupsze miny. I co z tego, że mówi po polsku, skoro tych demagogicznych bzdur bazujących na najniższych instynktach ludzkich i na ludzkiej niewiedzy słuchać nie można. Człowiek, który łamał nieraz Konstytucję poucza nas wszystkich, co jest zgodne z prawem, poucza wszystkie autorytety prawnicze polskie i zagraniczne, choć im do pięt nie dorasta. Wszyscy oni nie mają racji, wszyscy chodzą na pasku Niemców, za to PIS wie lepiej i wie PO POLSKU, a nie w obcym języku. Nie można na to patrzeć ani tego słuchać

 • js08836

  Oceniono 18 razy 18

  Przemawia, wręcz wrzeszczał, jak Duce. Postać wybitnie chamska i beznadziejna. Gęba spocona jakby było 40 stopni, wybałuszone ślepia, jak kameleon i zalew chamskiego kłamstwa/

 • tybicz

  Oceniono 17 razy 17

  Krzyczy Duda, nóżką tupie
  Każdy mądry ma go w d....

 • noone_from_nowhere

  Oceniono 16 razy 16

  Bardzo lubię imaginować sobie Człowieka z Budyniu w kajdankach...

 • feurig59

  Oceniono 18 razy 16

  Polacy dali wam w wyborach mandat do rządzenia, ale nie do zmian ustroju z demokratycznego na autorytarny panie UZURPATORZE Duda.

 • czarna_zoska

  Oceniono 16 razy 16

  Oglupia tych niewyksztalconych, prostych ludzi. Obrzydliwe.

 • claudiusz

  Oceniono 17 razy 15

  skundlony dudus w remizie plaszczy sie przed ciemnym narodem liczac na jego glosy...bo jak inaczej traktowac slowa "NIE BEDA NAM NARZUCAC W OBCYCH JEZYKACH ?....CIEMNY NAROD W JEZYKACH OBCYCH JEST NIEGRAMOTNY I TAKIE SLOWA KOCHA ..BO TO NASZ PREZYDENT - TAKI JAK JA!!!

 • wojtant

  Oceniono 15 razy 15

  O jeny! Prezydent Pac Pacynka Ale Pajac!!!

 • nikonades

  Oceniono 19 razy 15

  Nie będzie Unia Europejska pluć nam w twarz! Sami się oplujemy!

 • baj62

  Oceniono 16 razy 14

  Co ten Du.a bierze?Zachowuje się jak Neron , za chwilę nam spali Polskę.

 • emailme

  Oceniono 14 razy 14

  Odwrotnie panie! Suwerenność -tak, ale w ramach tego, co współtworzymy i czego nikt nam nie narzucał. Tak, tu jest Polska. Ale jesteśmy państwem czlonkiwskim UE i członkowskie mamy obowiązki.

 • 1utek

  Oceniono 16 razy 14

  Jak na Prezydenta RP to bardzo dziwne przemówienie. Niestety dziwne w znaczeniu negatywnym. Pan Duda chyba zapomniał, a może nie wie(?), że NIE jest sekretarzem jednej rządzącej partii.

 • obywalet

  Oceniono 14 razy 14

  już niedługo twojego bredzenia, dudusiu tępy, wybierzemy PREZYDENTA, a ty trafisz na śmietnik i będziesz tam gnił do końca swoich zas*ra*nych dni

 • june-of-44

  Oceniono 14 razy 14

  Towarzysz Duda przemawia do mas zgromadzonych Zwolenia ! Niech lud dostający "za darmo"/ "bo się należy" 500+ głosuje na towarzysza Dudę ! Huuuurrraaa !

 • tetradrachma

  Oceniono 18 razy 14

  Żałosna kreatura.

 • docent99

  Oceniono 18 razy 14

  To zwykła pi... jest, a nie prezydent.

 • ukix

  Oceniono 13 razy 13

  tak budyniu, wyroki wydaje się w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej a nie w imieniu żoliborskiego dziadygi.

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 13 razy 13

  Każdego trepa z podłej zmiany należy zbadać po występie, co ćpał przed występem,to jest nie możliwe żeby oni się tak zachowywali,pobrać krew i do ekspertyzy.Widziałem maliniaka przemowę,był tak nabuzowany że chyba za dużo wziął.

 • talavera

  Oceniono 13 razy 13

  Syn Działacza PiSu mówił po paru piwach głośno na iprezie:
  "Ku... ciemny lud łyka wszystko jak młody pelikan"
  ale z min cheerleaderek wnosze że przełyk ciemnego luda się zwęził i tego Dudo-Pajaca juz nie łyka

 • dezyderymarchewka

  Oceniono 15 razy 13

  Jestem Polakiem i jestem Europejczykiem.
  Dla mnie Unia to jesteśmy MY, a nie żadni ONI.
  Kiedy wyjeżdżam do Holandii, to dla mnie tak, jakbym do Rzeszowa pojechał.
  I tu i tu jestem u siebie. U siebie w Amsterdamie i u siebie w Rzeszowie. W mojej k... Europie. Od Helsinek do Lizbony.
  Jesteśmy największą potęgą gospodarczą świata, nasza gospodarka jest większa od chińskiej czy amerykańskiej. Jesteśmy jednym z najlepszych miejsc na Ziemi do życia. Reszta globu nam zazdrości bo mało gdzie żyje się tak dobrze.
  Niektórzy Polacy lubią żyć uprzedzeniami i debilnymi stereotypami na temat innych, a sami uważają się za wyjątkowych i nadzwyczajnych. Francuzi to to, Rumuni tamto, a Niemcy sramto.
  Jeżeli Duda i PIS doprowadzą do WYPIERPOLu to zmarnują największą szansę na rozkwit Polski jaką dostaliśmy w dziejach. Jeszcze zaledwie 30 lat temu nawet marzyć o tym nie mogliśmy. Polska była wtedy zniewolonym, biednym, szarym krajem smutnych ludzi. Granice były zamknięte, szalała inflacja i bezrobocie. Nie było kawałka normalnej niedziurawej drogi, dworce były brudne i brzydkie, chodniki dziurawe, a szalety publiczne obsrane. Udało nam się to zmienić i teraz tak łatwo możemy to stracić przez jakichś głupków z PISu, którym nie podoba się niezawisłość sędziowska, fundamentalna zasada w Unii.

 • kerimkm

  Oceniono 12 razy 12

  Obiektywnie patrząc na tą rozpierduchę:
  Konstytucja jest prawem nadrzędnym i ponad ustawami.
  W referendum zgodziliśmy się być europejczykami i podjęliśmy zobowiązanie, że nasze prawo będzie zgodne z europejskim. Teraz ci sami wyborcy głosując za tą zgrają przestępców, nas wszystkich wyprowadzają z UE.
  Odczują to przede wszystkim rolnicy, jak zobaczą fack, zamiast dopłat.
  Pani Beata zaczęła proces polexitu, Adrian przejął pałeczkę i trwa w oszołomstwie.
  Każdy zamach stanu kończył się tak samo.
  Vide historia
  Hitler, Mussolini, Nicolae ...

 • wikal

  Oceniono 12 razy 12

  Jest pan najczarniejszą z wszystkich owiec. Sprzeniewierzył się pan swojemu ślubowaniu, skompromitował swój urząd, zdradził Polskę i Polaków i podeptał konstytucję, udowodnił, że ten, kto dał panu dyplom doktora praw, popełnił kardynalny błąd. Okazał się pan marionetką i tchórzem. Miliony Polaków mają nadzieję, że ta groteska zakończy się za kilka miesięcy. Za swoje czyny powinien pan odpowiedzieć. Bo to za mało, że fatalnie zapisze się pan w historii. Naprawdę w ogóle panu nie wstyd tak obrażać swój kraj i jego obywateli? Te wyzwiska, dzielenie ludzi, kłamstwa... I w imię czego? Dla kogo? W imię władzy i profitów? Dla tego obłąkańca z Żoliborza? Wstyd, wstyd, wstyd!!!

 • rkunta

  Oceniono 12 razy 12

  Nie krzycz pan tylko pokażcie listy poparcia pod KRS. Jeśli w ogóle istnieją.

 • thadde

  Oceniono 14 razy 12

  jakie duce robił groźne miny , aż bałem sie spojrzec w telewizor.

 • faustxyz

  Oceniono 14 razy 12

  Adriana niema połówka też uczy obcego języka, może na migi, ale zgrzyt jest. Podróba Mussoliniego jakże gardzi ciemnym ludem, któremu plecie, a raczej wrzeszczy te androny. W myśl kaczego klasyka "ciemny lud to kupi".

 • kierowca.bombowca

  Oceniono 12 razy 12

  Skoro "zmiany" w sądownictwie są dobre to dlaczego ten nierząd tak bardzo boi się wprowadzenia rezolucji uzależniającej wypłaty unijnych dopłat od praworządności w danym kraju? Skoro ta de(r)forma sądownictwa jest zgodna z regulacjami unijnymi to nie ma się czego bać. Jednak pislamiści się tego obawiają, więc w końcu jak to jest?

 • lyjnin69

  Oceniono 12 razy 12

  mam projekt podzielić Polskę na pół , np na linii Wisły , i kto chce na wschód z pissdzielcami niech idzie , a kto nie chce to na część zachodnią
  bo inaczej to będzie REZANIE, jaśnie nam panujący samodzierżca jarosław k. w trójcy jedyny (prezes, premier, prezydęt ) tak pięknie podzielił polaków , że NIJAK SIĘ TEGO NIE SKLEI

 • jurek4491

  Oceniono 12 razy 12

  Wiecowy pół-chłopek pojechał na WIOSKĘ i proszę , w swoim środowisku czuje się znakomicie : pluje pluje i pluje na rodaków .

 • reginateresa

  Oceniono 13 razy 11

  Mam nadzieje, ze juz w krotce Pan tym Prezydentem nie bedzie.
  Czy Pan sie slyszy co Pan wygaduje?
  Pieniadze od tych "obcych" bierzemy bez zenady, bo " nam sie nalezy"
  Na pewno nie jest Pan czlonkiem EU, skoro dla Pana to jest cialo obce!
  Wstyd! Hanba!

 • emeni

  Oceniono 13 razy 11

  Słyszałam fragment. Dla mnie jest skreślony. Nie znoszę egzaltacji i piłowania japy, jakby wrzeszczał do głuchych. Masakra jakaś. Wszystko można powiedzieć, nie trzeba ryczeć. Brak kontroli nad sobą i brak opanowania, to w mojej opinii, najgorsza cecha u polityka.

 • daretz

  Oceniono 11 razy 11

  Chyba Jaras wsadził elektrody w dudę prezydenta. Pobudzony bezrozumnie, prawie ślinotoku dostał. Albo ma już zwarcie przedwyborcze. PiSiorom pomału puszczają zwieracze na każdym polu. Fajnie w końcu ludzie usłyszą co "myślą" naprawdę.

 • katimos

  Oceniono 11 razy 11

  Co z Dudusia robi wiara w to, że został stworzony do uprawiania polityki?... Pamiętam jego pierwsze wystąpienia– polot wikarego, żarliwość hunwejbina, gramatyka ucznia powtarzającego szóstą klasę. Kiedy pracował nad sobą, to wmówili mu, że jest w tym dobry. Na wiecach z ciemnym ludem, zaczął okazywać przyciężkie poczucie humoru powtarzając banały przeczytane w „Naszym Dzienniku z trybuny patrzy pustym wzrokiem, jak natchniony, uwodzi zawieszeniem głosu z gracją ciężarnej krokodylicy.

 • iszeng

  Oceniono 11 razy 11

  Duce czy co?Ale się oburzył doktor prawa,który niejednokrotnie złamał prawo.Parodia prezydentury.Wstyd mi.

 • feelek

  Oceniono 11 razy 11

  PiSie: czy gdy sami występowaliście do Komisji Weneckiej to wam to nie przeszkadzało, że ta komisja odpowie wam w języku obcym?

 • doradca02

  Oceniono 11 razy 11

  Tytan dyplomacji w tourne po wioskach. Najpierw koło gospodyń wiejskich ,teraz cheerleaderki. Ale sądząc po minach raczej mają w d.. wodzireja. No ,nie dosłownie.

 • swiatbeztroli777

  Oceniono 11 razy 11

  Tuman Duda się odezwał i kolacja poszła do wc

 • zagraniczny-online

  Oceniono 11 razy 11

  nasz prezydent wyspecjalizowal sie w przekazach do tej najprostszej czesci naszego spoleczenstwa ...

 • mg_0

  Oceniono 11 razy 11

  Pomyśleć, że jeszcze 10 lat temu powiedzenie takich słów zakończyłoby jego karierę... Obciach wkroczył na salony, suweren pijany ze szczęścia.

 • mazzini890

  Oceniono 11 razy 11

  Kwicz dalej. Będziecie swoje imperium za swoje budowali.

 • otec1

  Oceniono 13 razy 11

  I to mówi gość, który nominował prokuratora komunistycznego na sędziego trybunału konstytucyjnego. Kiedyś po zmianie władzy będziecie wszyscy siedzieć aparatczycy pisu.

 • bidzejkej

  Oceniono 10 razy 10

  a napięty był i powrzaskiwał i toczył spojrzeniem groźnym , żeby wszyscy widzieli i drżeli ze strachu. Tak to się panie d. zachowują ratlerki. Lew bez zbędnych hałasów kłapie szczęką. Bo i tak wszystkie zwierzęta wiedzą, że on może kłapnąć. A ten wrzask, ten prymitywny nacjonalizm...Polen Polen uber alles Historia jak widać kiepską nauczycielką albo ten pupil tępszy od elewa, co ja mówię - kadeta

 • angus1000

  Oceniono 10 razy 10

  Adrian i ten jego karzący wzrok omiatający salę. Charyzma babci klozetowej.

 • alux

  Oceniono 10 razy 10

  Mimikę ma zaje...tą, np. ta jak wznosi oczy do nieba 👹.
  Próbuję aktorstwa, ale tylko śmiesznie wygląda.
  alejak.pI

 • claudiusz

  Oceniono 10 razy 10

  skundlony debil podnieca sie w remizie nic nie kapujac o co biega......ten dudus idiota przyczynia sie do polskiego szamba w jakim dzis znalazla sie Polska --- BANASIOWA REPUBLIKA z pogwalcona Konstyrucja -- podstawowe instytucje panstwowe dzisiaj przestaly prawidlowo funkcjonowac...a sa to:Sejm,Urzad Prezydenta,Sady,NIK,TVP,Rzad......jestemy w szambie po uszy a ciemny narod zaciera raczki z radosci bo dostal "pincet+ "

 • mer1lin

  Oceniono 10 razy 10

  A za niedługo ,ten gość pozwoli wam pisać Cyrylicą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX