Radosław Fogiel w Gazeta.pl: Sędzia powinien cechować się apolitycznością. Tu widzę deficyt w środowisku

- Izba Dyscyplinarna przecież nie ogranicza sędziów w żaden sposób - przekonywał Radosław Fogiel, wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości. Odniósł się w ten sposób do wniosku KE o zawieszenie Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego.

Gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl był Radosław Fogiel, poseł i wicerzecznik PiS. Przypomnijmy, że Parlament Europejski w Strasburgu zagłosuje w czwartek nad rezolucją w sprawie praworządności w Polsce i na Węgrzech, w związku z wdrożoną procedurą artykułu siódmego wobec tych krajów. Dzień wcześniej w PE odbyła się burzliwa debata na temat rezolucją. Wciąż ważnym tematem w Polsce jest tzw. ustawa kagańcowa, której celem jest dyscyplinowanie sędziów. O te i inne tematy Radosława Fogla pytał Jacek Gądek.

Więcej o:
Komentarze (92)
Radosław Fogiel w Gazeta.pl: Sędzia powinien cechować się apolitycznością. Tu widzę deficyt w środowisku
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 26 razy 26

  -Sędzia powinien cechować się apolitycznością. Tu widzę deficyt w środowisku
  Kryśkę masz Radziu na myśli czy odkrycie kulinarne prezesa..Precyzuj słonko.

 • arreis65

  Oceniono 21 razy 21

  julia przyłębska - prezes TK, żona agenta, leniwa, dyspozycyjna, niedouczona miernota z pissofskiego nadania, podejmująca prywatnymi obiadkami prezesa rządzącej partii - jest dobrym przykładem takiej apolityczności albo może wiceprezes TK agent Mariusz Muszyński, albo sędzia poiebiak podwładny całkowicie apolitycznego zbigniewa ziobro, organizujący hejt na innych sędziów !!!!

 • H2O H2O

  Oceniono 20 razy 20

  #piotrowicz #wolfgangowa #pawłowicz ... wszyscy apolityczni Panie Fogiel XD XD XD

 • ggchmiel

  Oceniono 18 razy 18

  Taką apolitycznością jak pan sędzia Piebiak...

 • psycholog11

  Oceniono 17 razy 17

  Radzik, Piebiak, Schab, Mitera tych ma na myśli ?

 • hrubygazda

  Oceniono 13 razy 13

  Wzory apolityczności sędziowie Trybunału Konstytucyjnego Pawłowicz, Piotrowicz. Przewodnicząca tegoż Trybunału towarzyszka Przyłębska, nadworna kucharka towarzysza Kaczyńskiego. Można długo wymieniać ale po co towarzysz Fogiel zna te nazwiska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX