Komentarze (92)
"Ustawa kagańcowa" w Senacie. Komisje wnioskują o jej odrzucenie. Ziobro mówi o "wciskaniu kitu"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fakiba

  Oceniono 9 razy 9

  ZZ jest mistrzem od wciskania kitu i oszukiwania Polaków .

 • the-only.charybdis

  Oceniono 8 razy 8

  Zbyszek, masz problem.
  Musisz zadzwonić do Banasia.

 • Bartek Froncz

  Oceniono 10 razy 8

  ZERO, ze swoim marnym wykształceniem prawniczym, nawet nie potrafi używać prawniczego języka. "Wciskanie kitu", to wszystko na co stać, tego nienawistnego, zapyziałego karierowicza.

 • oljerzy64

  Oceniono 10 razy 8

  Zamiast naprawiać to psują i idą w zaparte

 • mer-llink

  Oceniono 7 razy 7

  Z tych panicznych wrzasków pana Ziobry Zbigniewa i całej "Dobrej Zmiany" widać, w jaką panikę wpadła cała prawica.
  A także tzw. ciemny lud widzi, że wystarczy pan MArszałek Grodzki na całą PiS-owska jaczejkę.
  PiS jest przerażony nie tylko tym, że widać już szpary i pęknięcia na ich fasadzie.
  Najbardziej się boi, że jak tzw. ciemny lud wstanie, to sam ten ciemny lud w pierwszej kolejności weźmie się za PiS. Ci, którzy omamieni na nich głosowali, sami pierwsi będą rzucać kamienie (to tak w biblijnej metaforze).
  I stąd te paroksyzmy pana Ziobry i innych kreatur pana Kaczyńskiego Jarosława, Prezesa i Brata.

 • batura3

  Oceniono 7 razy 7

  Co magister to magister.... prawnik całą gębą:)))

 • Mr. X

  Oceniono 9 razy 7

  Ten zafajdaniec ZERO sam wciska kity komu popadnie.

 • senior2244

  Oceniono 6 razy 6

  Potrójne Zero wciska kit wyznawcom sekty PiSowskiej i te ciemniaki wierzą w te jego brednie.

 • jamateusz89

  Oceniono 5 razy 5

  Bardzo podoba mi się stwierdzenie ministra i prokuratora Pana Zbigniewa Ziobro w jednaj osobie, iż w Polsce władza sądownicza nie jest władza nadrzędna. Szkoda tylko, iż w/w Pan zapomina także o fakcie, że w wszystkie władza w Polsce są sobie równe, a zmiana proponowana przez kolegów partyjnych i kolegów koalicjantów zaburza tą harmonię.

 • threemen

  Oceniono 5 razy 5

  Bez poprawek jak w sejmie. Chłopacy z PiSu mają poczucie humoru. Zwłaszcza pan Staszek.

 • zbych1rych

  Oceniono 5 razy 5

  Mniejniżzero przed wystąpieniem na posiedzeniu dnia 16.01.2020 Senatu był na przeszkoleniu w piekle u Lucka - Lucyfera na Żoliborzu. Tak notorycznego kłamcy, oszusta, konfabulant jakiego nie było od chwili Bieruta w Polsce. To zero czerpało soki kłamstwa od tatusia sekretarza pop pzpr w uzdrowiskach Małopolski i mamusi

 • 1pastafarianin

  Oceniono 6 razy 4

  Żebyś zdechł kwadratowy zakłamany ryju...

 • obidient1

  Oceniono 6 razy 4

  Tylko debile uwierzą kłamstwom Ziobry. Władza myśli, że wszyscy Polacy to nierozumni zwolennicy PiS. a tak naprawdę to większość Polaków nie chce władzy PiS. Tylko metoda Donta pozwoliła Pisowi rządzić.

 • wojtant

  Oceniono 6 razy 4

  Ziobrokracja! Nie przyszło to do głowy trójpodziałowi władzy w osobie trójkowego magistra?

 • britanic

  Oceniono 6 razy 4

  wyjątkowo wredna gęba !

 • babiluka

  Oceniono 3 razy 3

  magister 0 nie uczył się o demokracji obowiązującej w UE a doradcy pisali opinie jak zmianić demokrację na wzór sowiecki.

 • stachkaz1947

  Oceniono 9 razy 3

  Pan ZIEBRO jako PROKURATOR GENERALNY i MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI
  stał się OSOBĄ poza kontrola w PAŃSTWIE.
  Marzy się staremu BOLSZEWIKOWI z Nowogrodzkiej powrót do KOMUNY.
  Mając SĄDY to wtedy można RZĄDZIĆ.
  Nie z NARODEM POLSKIM te numery "bruner"

 • oloros11

  Oceniono 7 razy 3

  poza wszelkimi zastrzeżeniami - efekt mrożący jaki niesie ta ustawa zmiecie cały system
  nikt już ze spokojnym sumieniem nie będzie mógł sadzić
  Polska to jest antydemokratyczna państwo - jak np. mogą posłami być urzędnicy państwowi? tzn władza ustawodawcza podejmuje uchwały pisane oprze władze administracyjną - sami sobie piszą ustawy? już przestali udawać niemal wszystkie ustawy sejmowe piszą urzędnicy ministerialni !!!! a oceniają eksperci powołani przez rządząca partie !!! - jedna partie
  to dalej jest demokracja?

 • bigark

  Oceniono 2 razy 2

  To nie był wykład na temat kierunków zmiany prawa w Polsce! To był samobójczy atak nienawiści do kolegów praktyków ze strony niedouczonych studentów, którzy uciekli z sądów dpoSejmu, bo sobie nie dawali rady z realiami! I teraz taki nieuk prawniczy zarabia w Komisji Dyscyplinarnej tyle, ile prezes Sądu najwyższego po kilkudziesięciu latach pracy!?
  I wygadał się o niezawisłości sędziów KRS: "My wybraliśmy swoich, a wy wybierzecie swoich, kiedy dojdziecie do władzy"!!!

 • psycholog11

  Oceniono 2 razy 2

  Całkowicie podzielam zdanie Pana Ministra Ziobry, że kradzież części do wiertarki przez sędziego zmusza rządzących do dogłębnej reformy sądownictwa w Polsce. Na szczęście sędzia nie ukradł całej wiertarki, bo to zmusiłoby rządzących do likwidacji sądownictwa.

 • justas32

  Oceniono 2 razy 2

  A jak tam żona Pana Ministra ? Przypomniała już sobie z kim z mafii się bawiła tak dobrze ? Na zdjęciach się rozpoznała ? Film przywołał miłe wspomnienia ?

 • ml2403

  Oceniono 4 razy 2

  Oczywiście nie ma co słuchać Ziobry, bo on jest cwaniakiem, który dla władzy powie i zrobi wszystko. Jest jednak problem, który postawił bałamutnie ale on jest rzeczywistym problemem tzn zachowania korporacyjne. Ziobro oczywiście mówi, że jest to samo zło i z tym trzeba walczyć ale zamiast dotychczasowych wsadzić swoją korporację, która zrobi co on chce. Pytanie jest tu jednak inne. Czy mechanizmy korporacyjne powinny być kontrolowane i w jaki sposób. To dotyczy hermetycznych środowisk jak prawnicy czy lekarze ale także mniejszych grup jak diagności laboratoryjni, piloci czy kontrolerzy lotnisk i wiele innych wykonujących bardzo specjalistyczne czynności właściwie nie do oceny bez szczegółowej wiedzy w danym temacie. I zawsze gdy dochodzi w takich środowiskach do jakichś przewinień pada pytanie kto ma to osądzać. Są tam oczywiście sądy koleżeńskie lub podobne formy ale wtedy padają zarzuty, że ręka rękę myje i kruk krukowi oka nie wydziobie. Można różnie na sprawę patrzeć ale sądzę, że jednak inaczej sie nie da. Wszelkie formy kontroli zewnętrznej muszą być ułomne, bo nikt z zewnątrz nie będzie znał specyfiki danego zawodu. Tak samo jest z sędziami. Możemy zadbać by postępowanie sędziów oceniali inni sędziowie o uznanej opinii ale tworzenie nowych izb i wsadzanie tam prokuratorów to droga do nikąd.

 • pieknyinaczej

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Ziobro mechanizmem kontroli nad sędziami jest uchwalane prawo między innymi KK i KC , sędziowie tak sądzą jak im kodeksy pozwalają - na tym polega trójpodział władzy że każda władza kontroluje się nawzajem !!!!

 • je2bny

  Oceniono 1 raz 1

  Wiecie, jak wygląda narcyz ?

  Jeżeli nie wiecie to popatrzcie sobie na tego, którego Miller nazwał - ZERO.

  Bardziej zapamiętali go księża z podyplomowych studiów homiletyki przy krakowskiej Papieskiej Akademii Teologicznej, gdzie uczył się sztuki kaznodziejstwa. Wraz z księżmi z całej Polski poznawał sztukę komunikowania się z ludźmi, przekonywania ich do wartości chrześcijańskich, pośredniczenia między człowiekiem a Bogiem. Uczył się tam tłumaczenia wiernym bożych wartości, a może bardziej przekonywania ich do własnych poglądów. Ks. dr hab. Wiesław Przyczyna, twórca tych studiów uczących księży wygłaszania kazań, zapamiętał Ziobrę jako zdolnego absolwenta.

 • wilenski11

  Oceniono 1 raz 1

  ten niedouczony tłuk wprost czerpie od swoich radzieckich towarzyszy, bolszewik pełną gębą

 • albacor

  Oceniono 3 razy 1

  Z E R O !!!! (bezwzględne)

 • rozaliaroyale

  Oceniono 1 raz 1

  Pis jest partią postępującą wbrew prawu i sprawiedliwości ,,,,nie przejmujcie się ( i przestańcie zrzędzić ) , w praktyce skończy się na tym samym na czy skończyła się głośna ustawa o skardze nadzwyczajnej

 • kukunapniu

  0

  Pnie Ziobro, niech Pan lepiej powie jakie dokumenty utopił Pan w latptopie wrzuconym do wanny .... czy były tam dowody że własnoręcznie zabił pan Blidę strzałem w głowę?

 • wodakrolewska

  Oceniono 2 razy 0

  pl.wikipedia.org/wiki/Mieczysław_Siewierski

  " Siewierski, profesor, prawnik, specjalista prawa karnego, kierownik Katedry Postępowania Karnego UŁ, pierwszy prokurator Sądu Najwyższego został aresztowany po procesie Alberta Forstera i osadzony na tym samym oddziale więzienia mokotowskiego co Forster. Siewierskiemu zarzucono m.in i to, że jako przedwojenny prokurator oskarżał w procesach działaczy komunistycznych, oraz wyznaczał sędziów do pracy w komisjach wyborczych w wyborach na „mocy konstytucji faszystowskiej” z 1935 roku".

  pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Podlaski

  "Henryk Podlaski jawnie dyktował sędziom swoją wolę przy wydawaniu wyroków, stawiał żądania wobec ‘nieposłusznych’, usuwał ich ze stanowisk, urządzał jawne zebrania prokuratorów i sędziów z udziałem ministra sprawiedliwości (wujek Kaczyńskiego), na których szkalował często ‘winnego’ łagodnego wyroku. Domagał się usunięcia go z sędziowskiego grona. To on w porozumieniu z Leonem Chajnem rządził sądownictwem, zwłaszcza niższych szczebli. Obsadzali wspólnie zaufanych ludzi na kluczowych stanowiskach. Obniżali godność sądownictwa, wprowadzili w Sądzie Najwyższym specjalny wydział polityczny, gdzie przechowywano akta spraw politycznych"

  Najważniejsze to wprowadzić w Polsce jawność obcych agentur, bez tego wszelkie działania nie mają sensu.

 • janrobin2015

  Oceniono 5 razy -1

  Czasem sie zastanawiam jaki id... trzeba byc aby wygadywc takie bzdury
  powiedziała wicemarszałek Senatu Gabriela Morawska-Stanecka z Lewicy. Dodała, że nie ma też takiej opcji, że Niemcy czy Francja nie stosują zasad pierwszeństwa prawa europejskiego nad prawem krajowym".
  Niemcy wielokrotnie wyrokami swojego TK ustalilo zasade wyzszosci konstytucji nad prawem UE. Trzeba czytac a nie robic z siebie idio....
  Poza tym oba kraje wielokrotnie ignorowaly wyroki TSUE- bez zadnych konsekwencji.

 • jonkasta

  Oceniono 3 razy -3

  w Senacie opozycja juz nie ma większości. Wadim Tyszkiewicz i Kwiatkowski przeszli na stronę wroga, trzeba o tym mówić. Syndrom Kałuży wiecznie żywy, Ciekawe jak była stawka

 • necr0c0w

  Oceniono 7 razy -3

  "Nie ma wolności, jeśli władza sądowa nie jest oddzielona od władzy prawodawczej i wykonawczej. Gdyby była połączona z władzą prawodawczą, władza nad życiem i wolnością obywateli byłaby dowolną, sędzia bowiem byłby prawodawcą. Gdyby była połączona z władzą wykonawczą, sędzia mógłby mieć siłę ciemiężyciela"
  Własnie jesteśmy świadkami tego, jak NADZWYCZAJNA KASTA usiłuje uzurpować sobie kompetencje prawodawcy czyli przyznać sobie dowolną władzę nad życiem i wolnością nas wszystkich.

 • hen.wlo

  Oceniono 9 razy -5

  To, że do tej pory nikt z 68 Forowiczów nie poddał w wątpliwość, że już w 2005-6 roku przewodniczący TK prof. Rzepliński, którego nie można posądzić o sympatie do PiS ,
  zwrócił uwagę na potrzebę zmian w sądownictwie , podobnych do tych wprowadzanych teraz. Również w programach wyborczych 2007 PO głoszona była potrzeba pilnego wprowadzenia takich zmian. To są ważne argumenty.

 • hen.wlo

  Oceniono 8 razy -6

  Niżej ktoś zadrwił: "musi być o wiertarce …." I dobrze ,że wspomniał Ziobro, że nie chodzi o jednostkową kradzież, bo w najlepszym środowisku parszywe owce się zdarzają, chodzi o ocenę, jaką Sąd Najwyższy (?) wydał tej sprawie. To jest dowód, że wybrani przez korporacje sędziowskie sędziowie za to bronią bez kompromisowo kasty sędziowskiej.
  W takim układzie trudno wprowadzić potrzeby w polskim sądownictwie. Kasta domaga się nawet przez UE " ma być tak jak było".

 • marcus18st

  Oceniono 10 razy -6

  Kazdy sie zachowuje jakby PiS mial radzic wiecznie , wygracie wybory to PO bedzie miec swoje sady takie jak ma Merkel czy Macron

 • masz01

  Oceniono 7 razy -7

  Panie Zbyszku
  - droga nie jest łatwa ale jak ktoś tu napisał:
  "ANI KROKU WSTECZ" - SZCZĘŚĆ BOŻE!!!

 • janciapala

  Oceniono 9 razy -7

  Uwaga, mam apel do wyznawców pana kopertowicza i tej całej chorej opozycji, zmieńcie tego pseudo marszałka na kogoś mądrego, a nie, chwila przecież nie macie nikogo ogarniętego, to niech zostanie, miło jest patrzeć jak PO czy KOPO czy jak to się zwie idzie na dno. Ha ha ha ha ha ha ha

 • harari

  Oceniono 14 razy -8

  .
  Mam nadzieję że ustawa kagańcowa to tylko rozgrzewka i że później twardo wezmą sie za opozycję i jej wyborców.
  .

 • rozaliaroyale

  Oceniono 10 razy -8

  właśnie dla tego tzw. opozycja przegrała kolejne wybory

 • czerski.fake

  Oceniono 17 razy -11

  teraz albo nigdy ! na POhybel zdrajcom totalno-ubecko-koderskim !

 • harari

  Oceniono 12 razy -12

  .
  Jeśli to jest zero to cała opozycja to jest jedno wielkie gó....
  .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX