Konferencja prasowa w Senacie obok ubikacji. Karczewski: Nie rozumiem tej złośliwej decyzji

- To niemiła niespodzianka, że ta konferencja została zorganizowana obok ubikacji, a nie w miejscu gdzie są flagi, gdzie jest godło senackie - powiedział dziennikarzom Stanisław Karczewski. Potem sam ustawiał flagi, mimo że, jak twierdzi Centrum Informacyjne Senatu, wszystko było przygotowane.

Stanisław Karczewski zorganizował konferencję prasową, na której miał przekazać informacje dotyczące m.in. nowelizacji ustaw sądowych. Zanim spotkanie z dziennikarzami się zaczęło, wicemarszałek Senatu poprosił, aby wszyscy przenieśli się na wyższe piętro.

Zostaliśmy zaskoczeni, to niemiła niespodzianka, że ta konferencja została zorganizowana obok ubikacji, a nie w miejscu gdzie są flagi, gdzie jest godło senackie

- powiedział Karczewski. Kiedy dziennikarze przenieśli się do nowego miejsca, polityk przyniósł tam polską flagę. Następnie postawiono przy niej flagę unijną. Wszystko po to, jak stwierdził Karczewski, aby konferencja miała odpowiednie tło.

Członkowie prezydium zawsze mieli godne miejsce do wygłoszenia swoich oświadczeń

Bardzo państwa jeszcze raz przepraszam, ale w zwyczaju było, że członkowie prezydium zawsze mieli godne miejsce do wygłoszenia swoich oświadczeń, czy do zorganizowania konferencji prasowej

- przeprosił dziennikarzy Stanisław Karczewski. Podkreślił, że "nie rozumie tej złośliwej decyzji". Podczas konferencji prasowej wicemarszałek poinformował o wystąpieniu z pismem do Piotra Świąteckiego, szefa Kancelarii Senatu, aby zwrócił on uwagę "urzędnikom Kancelarii Senatu, którzy nie powinni prowadzić działalności politycznej".

Stanisław Karczewski nie musiał sam ustawiać flag

Grzegorz Furgo z Centrum Informacyjnego Senatu w rozmowie z Polsat News powiedział, że Karczewski nie musiał sam ustawiać flag, ponieważ były już przygotowane. Dodał, że nie ma specjalnych sal konferencyjnych. - Kiedy dostajemy wiadomość od razu wszystko organizujemy - stwierdził.

>>> Karczewski o badaniach katastrofy smoleńskiej przez PiS: Niczego więcej się o niej nie dowiedziałem. Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (182)
Konferencja prasowa w Senacie obok ubikacji. Karczewski: Nie rozumiem tej złośliwej decyzji
Zaloguj się
 • baska_w5

  Oceniono 109 razy 103

  Karczewski wciąż nie może przeboleć, że nie jest już marszałkiem i zachowuje się jak obrażony gó...arz.

 • franko66

  Oceniono 83 razy 79

  Pogonić dziada bo to gorszy od diabła.Oszust zakłamany nie potrafi się pogodzić z klęską utrata Senatu.Dziadu spadaj na drzewo

 • psycholog11

  Oceniono 69 razy 67

  Czego narzekasz osiołku. To dobre miejsce bo blisko masz do PiSuaru.

 • bigmaciek

  Oceniono 51 razy 49

  Facet ewidentnie szuka jakiejś zaczepki. Co chwila coś mu się nie podoba, coś komentuje. Ale dobrze, ze nikt na to nie reaguje. Widać, że gościa nikt nie słucha.

 • owca888

  Oceniono 43 razy 41

  Podobno, zdaniem piss.dzieli, wszyscy lekarze biorą - tak uzasadniająpiss.dziele nagonkę na Marszałka.
  Skoro wszyscy, to karczewski, TEŻ BRAŁEŚ, prawda? Podaj się do dymisji, insekcie.

 • c.t.k

  Oceniono 43 razy 37

  Czy jest jakieś miejsce w pobliżu zsypu na śmieci?

 • artau

  Oceniono 27 razy 27

  Właściwi ludzie we właściwym miejscu, mogą wylewać te swoje kubły pomyj, kłamstw i manipulacji blisko kanalizacji. Podpowiadam wam pisiory, to jest wasze wyjście awaryjne !!!
  P.s. Można było głosować wbrew regulaminowi Sejmu ustawę budżetową w sali na miotły? można, no to wasza "konferencja" może jak najbardziej odbyć się między deskami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX