Włodzimierz Czarzasty: Robert będzie jedyną osobą, która w trakcie kampanii będzie zyskiwała

Włodzimierz Czarzasty, lider SLD mówił w Piątkowej rozmowie Gazeta.pl. Powiedział, że realistycznie liczy na to, że Robert Biedroń - kandydat Lewicy w wyborach - będzie jedynym kandydatem, który będzie zyskiwał poparcie.

W Piątkowej rozmowie Gazeta.pl. gościem Grzegorza Sroczyńskiego był Włodzimierz Czarzasty. Przewodniczący SLD mówił m.in. o kandydaturze Roberta Biedronia na prezydenta. Ocenił, że kampanii powinien kłaść duży nacisk zarówno na kwestie społeczne, np. mieszkania, jak i na kwestie równości praw m.in. osób LGBT. - Robert Biedroń będzie jedyną osobą, która w trakcie kampanii będzie zyskiwała. Takie mam założenie. To będzie jedyna osoba - poza Andrzejem Dudą - która nie będzie lawirowała, na wszystkie pytania będzie miała odpowiedź - mówił. Ponadto w dzisiejszym programie m.in. o tegorocznych Oscarach i o ogromnych pożarach buszu w Australii i związku pożarów z kryzysem klimatycznym.

Więcej o:
Komentarze (45)
Włodzimierz Czarzasty: Robert będzie jedyną osobą, która w trakcie kampanii będzie zyskiwała
Zaloguj się
 • saksalainen

  Oceniono 11 razy 7

  Czarzasty to jest ktoś kto mówi otwarcie o co mu chodzi, wierzę mu i wierzę że on ufa Biedroniowi. Niestety, Biedroń stracił zaufanie społeczne i trudno mi sobie wyobrazić, że uda mu się je odbudować. Nie w tak krótkim czasie, jaki został do wyborów.

 • rozterka47

  Oceniono 7 razy 3

  Nie panie Czarzasty , Pan Biedroń stracił już tak swoją polityczną świeżość jak i nadużył zaufania części swojego elektoratu . A na nowy nie ma co liczyć .

 • bi1234

  Oceniono 11 razy 3

  Pomijając "chwiejne", a więc nieprzysporzające zwolenników zachowanie Biedronia, który rozmija się ze swoimi deklaracjami i czynami stwierdzić należy, że Czarzasty przedobrzył.
  Biedroń zyska głosy zwolenników LGBT, ale straci głosy całej - konserwatywnej przecież z natury - wsi. W rozliczeniu, niestety, Biedroń nie może liczyć nawet na drugą turę...

 • artur702

  Oceniono 6 razy 2

  Jeszcze Magdalena Ogórek jest w stałej dyspozycji do zamiany zamiast Roberta Biedronia. Szkoda, że mamy taką niepoważną lewicę, a przydała by się.

 • Sleza

  Oceniono 8 razy 2

  Lewica ma niewiarygodną zdolność do samodestrukcji.A s..ł was pies, w d.. z taką lewicą.

 • carolina_reaper

  Oceniono 7 razy 1

  Pytanie zasadnicze to jakie korzysci z tego odniesie Czarzasty (chooj zlamany zreszta)

 • t0masz007

  Oceniono 7 razy 1

  Założę się, że w II turze Biedronia nie zobaczymy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX