Prezydent wyklucza opozycję? Bortniczuk w Gazeta.pl: To nie jest spotkanie przy kawie czy herbacie

Dlaczego nie odbyła się Rada Bezpieczeństwa Narodowego i czy prezydent wyklucza opozycję? Takie pytanie padło w Porannej Rozmowie Gazeta.pl wobec rzecznika Porozumienia Kamila Bortniczuka. Ten wyjaśniał, że zwołano Radę Gabinetową ws. bieżących wydarzeń i stwierdził: - Spotkanie odbyło się w gronie osób decyzyjnych. To nie jest kwestia, którą można sobie przegadywać przy kawie czy herbacie, to kwestia skuteczności.

W Porannej Rozmowie Gazeta.pl gościł Kamil Bortniczuk, poseł klubu PiS a polityk i rzecznik partii Porozumienie Jarosława Gowina, czyli formacji wchodzącej w skład rządzącej koalicji Zjednoczonej Prawicy. Jednocześnie to wiceminister w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.

Środowa wizyta w studio Gazeta.pl zbiegła się ze startującym dzisiaj trzydniowym posiedzeniem Sejmu, na którym posłowie zajmą się m.in. budżetem na 2020 rok, 13. emeryturą i rekompensatą dla mediów publicznych.

Nie zabrakło tematów dalekich od krajowej polityki - na świecie dzieje się wiele, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie, gdzie napięcie na linii USA-Iran sięga zenitu, a w tle jest jeszcze sprawa styczniowych uroczystości w Jerozolimie i Światowego Forum Holokaustu.

Więcej o:
Komentarze (24)
Poranna Rozmowa Gazeta.pl. Gościem poseł i rzecznik Porozumienia Kamil Bortniczuk
Zaloguj się
 • stachkaz1947

  Oceniono 15 razy 13

  TYPOWY rasowy RESORTOWY BACHOR.PZPR-PiS.Karierowicz.

 • mrfunnyandnotso

  Oceniono 10 razy 10

  Spotkanie w gronie osób decyzyjnych???
  A jakież to doniosłe decyzje mogą podjąć indywidua takie jak Sasin, Błaszczak czy Suski?

 • tegepe

  Oceniono 9 razy 9

  Coraz częściej promujecie tego małomiasteczkowego politykiera, tak jak gdyby nie było poważnych polityków w tym niepoważnym państwie.

 • optymistaa43

  Oceniono 7 razy 7

  Po co WARCHOLOM opozycja ma przeszkadzac.WARCHOLY przeciez wiedza wsszystko najlepiej.Wypowiedzi Dudy czy Morawieckiego,Gowina i innych o tym swiadcza najlepiej

  WRCHOL,urzednik panstwowy lamiacy Konstytucje, podejmujacy decyzje sprzeczne z interesem Polski i Narodu .

 • zd46

  Oceniono 6 razy 6

  Ej, ej, co ty pozytywnego zrobiłes dla Polski, jakie masz dokonania? Czym, poza chamstwem, zaimponowałeś miernym słuchaczom?

 • mirarob

  Oceniono 6 razy 6

  partyjniactwo obrzyliwe

 • zsaba

  Oceniono 6 razy 6

  ..spotkanie kabinowe...nie gabinetowe...pielenie dobre w ogrodku, a nie w poważnych sytuacjach...o czym ta mowa ..pustostan , nawet w połowie nie jest pełny, bla, bla bla..itd.

 • ewropejczyk

  Oceniono 12 razy 6

  "Kamil Bortniczuk, poseł klubu PiS a polityk i rzecznik partii Porozumienie Jarosława Gowina, czyli formacji wchodzącej w skład rządzącej koalicji Zjednoczonej Prawicy. Jednocześnie to wiceminister w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej"

  czyli w skrócie ... człowiek Gowina :-)

  Oglądałem kilka razy Kamila i wydaje się być w miarę rozgarnięty. Więc, co u licha, robi jako pantoflowy u nieudacznika Gowina? Niepojęte.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX