Komentarze (335)
Homofobiczny atak Romana Giertycha na Krzysztofa Śmiszka i Roberta Biedronia, są "przeprosiny". "Buractwo zostanie buractwem"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • serenita123

  Oceniono 5 razy 5

  też bym nie przyjął od Biedronia propozycji trzepania
  OSZUKAŁ w kwestii mandatu europosła, mógłby więc i tu.

 • tonz2

  Oceniono 9 razy 5

  Najgorzej to uznać coś co nie jest normalne za normalne. Pieprzenie się dwóch facetów czy dwóch kobiet lub ludzi ze zwierzętami nie jest i nigdy nie będzie normalne co nie znaczy że ma być zakazane lub karane.

 • maras63

  Oceniono 31 razy 5

  Panie Giertych, żartować można z katolików, Jezusa, Matki Boskiej, biedaków, mieszkańców wsi, elektoratu PiS-u, beneficjentów pomocy społecznej i mieszkańców Polski z prawego brzegu Wisły.
  Nie żartujemy, i to nigdy, z pijących kawę na placu Zbawiciela, homoseksualistów, transseksualistów, ekologów, aktorów, dziennikarzy opozycyjnych i w zasadzie z mieszkańców Polski z lewego brzegu Wisły.
  Errata: każde zwierzę tak, tylko nie koza - kłania się rysunek Krauzego. :-)

 • astratofik

  Oceniono 25 razy 5

  Za co pan Giertych przeprosił przecież Biedroń i jego partnera/partnerkę od lat domagają się specjalnych względów dla swojej orientacji to jak usłyszeli prawdę to obraza co za burak z tego Śmieszka i Biedronia.

 • ukw8078

  Oceniono 19 razy 5

  Świat jest ze szczętem p0pierd0lony, więc mamy takie kwiatki, za które trzeba przepraszać:

  "Wciąż nie wiemy, czy p. Śmiszek będzie kandydatem na prezydenta, a p. Biedroń na pierwszą damę, czy na odwrót" - atak homofobiczny
  "Żydzi są nadreprezentatywni w świecie finansów" - atak antysemicki.
  "Powstanie Warszawskie było ludobójczym idiotyzmem" - atak antypolski
  "Kobiety są średnio niższe i słabsze od mężczyzn" - atak antyfeministyczny
  "Pakt Ribbentrop-Mołotow oznaczał rozbiór Polski" - atak antyrosyjski.

  Czekam na moment, kiedy przeczytam, że "2x2=4" to atak antyalgebraiczny.

 • guramdam3

  Oceniono 29 razy 5

  Ale czemu to jest "atak"? Czemu homofobiczny?
  Czy mamy przyjąć pogląd p. Śmiszka, że być żoną/partnerką prezydeta to coś poniżającego? Panie Śmiszek, a być kobietą to też coś wstrętnego? Wal pan śmiało te swoje antyfeministyczne poglądy. :) To wcale nie jest śmiszne.

 • 2mals

  Oceniono 6 razy 4

  A ja nie rozumiem Waszej krytyki. Uważam , że Roman wykazał się całkiem dobrym poczuciem humoru. Szczerze uśmiałam się czytając jego wpis. Bo to w końcu jest zabawne i nie jest to krytyka orientacji seksualnej panów Biedronia i Śmiszka tylko dość ciekawa sytuacja. Myślę, że żaden z nich nie ma szans na wygraną ale obaj prą aby stanąć w tej rywalizacji o fotel. Bo gdyby jeden z nich wygrał to drugi też by odebrał wygraną w postaci funkcji "pierwszej damy" czy "pierwszego partnera" czy jak tam zwał. I raczej niech się nie unoszą i nie obrażają, bo w końcu sami ogłosili swoje preferencje i to razem robią. Kogo to interesuje? Ale zrobili to więc teraz niech się nie dziwią komentarzom. Roman Giertych wyraził tylko to co myśli większość społeczeństwa. Czy my w końcu nie możemy mieć normalnych kandydatów? którzy by mieli jakieś szanse w starciu z Dudą?

 • krypthos

  Oceniono 14 razy 4

  Wychodzi na to, że homosiów nie można krytykować. Można im tylko w 4 litery włazić.

 • gama01

  Oceniono 14 razy 4

  Nie jestem fanem tego Pana, ale nie wiem, za co ma tu przepraszac. Przeciez nikogo nie obrazil. Ale uderz w stol, a nozyce sie odezwa.

 • jorgberg63

  Oceniono 14 razy 4

  Nie lubie Giertycha i ogolnie homofobow, ale uwazam ze ten wpis mozna bylo potraktowac z przymruzeniem oczu. Ewentualnie zrewanzowac sie innym cietym postem. Smiszek zareagowal ja obrazona na caly swiat ciocia...

 • antyleming2

  Oceniono 20 razy 4

  Cześć lemingoidy. Jak to było? Giertych do wora, wór do jeziora?

 • gragos

  Oceniono 20 razy 4

  Wydawało się , że Giertych się zliberalizował, a on się tylko chwilowo przebrał. Hop, hop, hop, mecenasie też było dla zmyły, nieprawdaż?

 • kmrp

  Oceniono 5 razy 3

  Gejostwo takich osób jak Biedroń, Śmiszek, Rabiej, itp. to najgorsze co może być w polityce. Mierni i bierni - ale popierani przez lewacko-liberalne "elyty". Proszę zobaczyć jak szybko znudziła się Biedroniowi prezydentura Słupska. Jedyną dla "elyt" zaletą tych ludzi jest tylko to, że są gejami (czyli kategorią ludzi prześladowaną za niedobrych rządów prawicy).

 • ojakcie333

  Oceniono 3 razy 3

  A ja już myślałem, że Giertych tylko udawał kiedyś buraka na użytek PiSu. Miał kilka świetnych zagrań. A może i teraz to tylko wypadek? Może zjadł tylko za dużo czy wypił za mało? Ale polityk nie może tak sobie pozwalać.

 • czy_to_prawda

  Oceniono 5 razy 3

  Biedroń zdobędzie tyle co Ogórek....taka prawda

 • ktos210

  Oceniono 5 razy 3

  i teraz jak nie wygra to się okaże że większość Polaków jest homofobami o nie wybrali ...

 • karinawojtek

  Oceniono 7 razy 3

  ale artykułu o zgwałconej brytyjce już nie można komentować, żeby nie obrazić rodaków naczelnego. A nastolatki izraelskie to najgorsza hołota.

 • emailme

  Oceniono 13 razy 3

  Panie Romanie, coś Pan wie o transseksualiści jednego z panów, ze takie pytanie???

 • el.pistolero

  Oceniono 9 razy 3

  Wyobrażacie sobie jakby w podobny sposób pojechał polityk PiSu? Jakie byłyby komentarze pod tym tekstem?

 • precz_z_komunia

  Oceniono 19 razy 3

  Romek jeśli nie rozróżnia Pierwszej Damy od Pierwszego Gentlemana :-)
  To albo nie nauczył się jeszcze polskiego albo jest biseksualny :-)

 • jael53

  Oceniono 19 razy 3

  Cóż, Roman Giertych świetnie wie, jakie jest nastawienie społeczne i zaczyna sobie powolutku montować szczebelki do przyszłej kampanii.

 • acototak

  Oceniono 9 razy 3

  A teraz pojawia się komentarze rozmarzonych forumowiczów o anatomii Śmiszka i Biedronia.

 • antipatico

  Oceniono 43 razy 3

  Możesz wyjść ze wsi, ale wieś z ciebie nie wyjdzie. Z ZChN jak ze wsią.

 • pieknyinaczej

  Oceniono 17 razy 3

  Ale w końcu zdecydowali kto będzie tą pierwszą damą czy nie - bo nic nie napisali.

 • 6or6

  Oceniono 29 razy 3

  Przepraszam bardzo - kim jest pan Śmiszek, że tak nagle wszędzie się go pełno zrobiło? R.Giertych zwrócił uwagę na ten żenujący taniec na lewicy wokół kandydatury na prezydenta RP. "Biedroń? A może Śmiszek? Ok, no to Śmiszek. Ale może jednak Biedroń?..." i tak bez końca. Obaj z zerowymi szansami na prezydenturę, a hałas przy tym niesłychany.

 • vitmik

  Oceniono 31 razy 3

  no dobra, zadał proste pytanie i wielka afera. po prostu chce wiedzieć, kto będzie ewentualnie spotykał się z Trumpem a kto z Melanią w czasie oficjalnych wizyt ;)
  w normalnych związkach (czytaj: heteronormatywnych) od razu wiadomo kto jest pierwszą damą albo pierwszym mężem....

 • kann2

  Oceniono 23 razy 3

  Homoseksualista nazwany przez brytyjskie media "najbardziej masowym gwałcicielem w historii" został skazany na dożywocie za popełnienie co najmniej 136 gwałtów.

  Tylko dlaczego (już) nie można tego komentować?

 • chochelkadwa

  Oceniono 2 razy 2

  Biedroń, Śmiszek i Rabiej - to święta trójca zajęta własnym lansem zamiast rozwiązywaniem problemów. Utrwalają oni skutecznie stereotypy o zniewieściałych osobach homo. Poowinny mec na tyle jaj, aby pokazać, że są w stanie odciąć się od własnej orientacji przy rozwiązywaniu problemów, a jakiejkolwiek krytyki nie traktować jako homofobii. Obrażanie się za wszystko buduje niechęć i przypomina pewien naród oskarżający wszystkich o wszystko...
  Niesłowność Biedronia i społecznościowe lanserstwo Rabieja wystawiają temu środowisku problemy. Dużo więcej dla tego środowiska kiedyś zrobił Waldorf i z niego należy brać przykład..

 • sselrats

  Oceniono 4 razy 2

  Tylko dlaczego oni to wypisuja w mediach USA?

 • proteusz33

  Oceniono 6 razy 2

  Homofobia wśród Platfusòw jest genetyczna

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 6 razy 2

  Giertych po prostu ma obawy, że w Pałacu Prezydenckim mogą przyjmować do wolnych pokojów a potem gwałcić. W odróżnieniu od UK to w Polsce może pójść nie w setki, ale tysiące. Natomiast każdy wie, że imprezujący Giertych z koleżkami - jak Gruby -w "warszafce" czasem może się naciąć na wolny pokój w Pałacu Prezydenckim.

 • czy_to_prawda

  Oceniono 6 razy 2

  Nie wiem jak w innych miastach ale w Słupsku to pan Biedroń może ale to może uzyska 1%....

 • czy_to_prawda

  Oceniono 6 razy 2

  To już Giertych nie dobry? a jaki był fajny i jakie och i achy padały jak brał się z dwie wieże Kaczyńskiego......

 • madka16

  Oceniono 4 razy 2

  Opozycjo, otrząśnij się. Człowiek, który oszukał swoich wyborców? Nikt przy zdrowych zmysłach nie wybierze go na prezydenta. Przez Was będziemy mieli antydemokrację do końca świata.

 • edza4

  Oceniono 6 razy 2

  Jaki Biedroń jest każdy widzi,fałszywy w 100% ,korzysta z usług ciemnego ludu,ani to polityk mówca żaden, zwykły celebryta a przy głupawe stado potakiwaczy myśli że to proboszcz najwyższych lotów.Określenie ciemny lud nie wzięło się z niczego.

 • realistas

  Oceniono 6 razy 2

  Giertych to dzban i burak. Najpierw lizał siedzenie Rydzykowi, a gdy ten go kopnął siedzenie to go krytykuje. Zepsuł z Kaczorem polską szkołę

 • t0masz007

  Oceniono 2 razy 2

  Kaczyński pożegnał Giertycha i natychmiast został ekspertem, krynicą mądrości wręcz, a co najważniejsze kumplem Tuska. I się oproszę pana, to się zaczęło: wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy…”

 • ukw8078

  Oceniono 10 razy 2

  ''Homofobiczny'' atak Giertycha na Śmiszka i Biedronia brzmi następująco:
  "Wciąż nie wiemy, czy p. Śmiszek będzie kandydatem na prezydenta, a p. Biedroń na pierwszą damę, czy na odwrót".

  Niniejszym byłbym wdzięczny za uświadomienie mnie, co w tej wypowiedzi jest homofobicznego. No lemingi, do dzieła - już jestem spięty jak jaja capa.

 • quince99

  Oceniono 8 razy 2

  LPR czasami wychodzi po latach, tak jak słoma zbutów...

 • nino.rota

  Oceniono 8 razy 2

  dlaczego gazeciani hipokryci zablokowali komentarze pod artykułem o imigrancie z Indonezji, który w Wielkiej Brytanii podstępnie i brutalnie zgwałcił ponad 130 heteroseksualnych mężczyzn...?!

 • kret.wodny

  Oceniono 10 razy 2

  ale co prawda to prawda...

 • re_x

  Oceniono 12 razy 2

  takie czasy-powiesz prawdę-musisz przepraszać!Giertych wytknął nepotyzm,ale że wobec gejów to już obraza..a ponoć chcecie równości?Śmiszek sam niejako sugerował,że będzie kandydował,a kimże by był bez Biedronia?jakby chodziło o taką parę hetero to byłaby afera,a tak zasłanianie się orientacją....

 • tyrranus

  Oceniono 6 razy 2

  Hmmm, gdyby zamiast Biedronia i Śmiszka było małżeństwo, oboje politycznie aktywni i jedno z małżeństwa było kandydatem medialnym a drugie wrzuciło twitta #JA2020, to ten sam tekst byłby odczytany jako przytyk do tego, że nie wiadomo które z nich startuje a które będzie "pierwszą damą". Ciężko powiedzieć na ile Giertych tutaj był homofobiczny naprawdę a na ile czepiał się nepotyzmu...

 • kinlej

  Oceniono 8 razy 2

  Kto mu doradził te oprawki? Jaruzelska?

 • cezaryk

  Oceniono 14 razy 2

  > Jeżeli ktoś poczuł się nią urażony, to przepraszam.
  Jedna z najbardziej żałosnych formułek używanych w polityce i okolicach.
  To w końcu stary nazista przeprasza, czy nie przeprasza?

 • marcec7

  Oceniono 4 razy 2

  korzeń tego buractwa trafił w sedno .

 • ada_ko

  Oceniono 6 razy 2

  Kuń by się uśmiał

 • soczekzselera

  Oceniono 1 raz 1

  Dyskusja dla dyskusji. Przeciez Pierwsza Dama to kobieta poslubiona Prezydentowi . NIe ma sensu naginać . Myslę ,że mimo partnerstwa funkcjonują na tyle autonomicznie ,e sie o funkcję spierac nie będą i poradza sobie w sytuacjach oficjalnego "bywania". W końcu nie każdy przywódca ( o ile!) ma żonę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX