Mucha w Gazeta.pl o walce o fotel w PO. "Mam raczej większe niż mniejsze szanse"

Joanna Mucha, posłanka PO, która jest kandydatką na szefową partii, stwierdziła w Porannej Rozmowie Gazeta.pl, że jest w gronie tych kandydatów, którzy "mają raczej większe niż mniejsze szanse" na zwycięstwo. Oceniła też, że obecnie trwa szczucie na marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego: - To niesłychane, że są ludzie, którzy są w stanie wytwarzać instytucjonalne szczucie na trzecią osobę w państwie. Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy.

Wybory przewodniczącego Platformy Obywatelskiej odbędą się 25 stycznia 2020 roku, zostało więc niewiele ponad dwa tygodnie dla wszystkich kandydatów, by przekonać do siebie członków PO.

O fotel przewodniczącego zawalczą: senator Bogdan Zdrojewski, europoseł Bartosz Arłukowicz, szef klubu KO Borys Budka, obecny wiceszef PO Tomasz Siemoniak, posłanka Joanna Mucha, były szef MON Tomasz Siemoniak i były szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz.

Jak swoje szanse ocenia Joanna Mucha i jakie propozycje ma dla Platformy Obywatelskiej oraz jaka jest przyszłość partii, której lider dopiero co zrezygnował z walki o reelekcję? M.in. na te pytania odpowiadała posłanka u Łukasza Kijka w Porannej Rozmowie Gazeta.pl.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie