Sławomir Nitras jest w szpitalu. Dziękuje za troskę i wsparcie: Jestem pod świetną opieką

Poseł Platformy Obywatelskiej w czwartek zasłabł w samolocie na warszawskim Lotnisku im. Fryderyka Chopina. Sławomir Nitras podziękował wszystkim za wsparcie i troskę.
Zobacz wideo

W czwartek 2 stycznia około godziny 10 rano poseł Platformy Obywatelskiej zasłabł w samolocie lecącym do Szczecina - jeszcze przed startem maszyny. Konieczna była interwencja służb ambulatoryjnych. Później polityk miał zostać przewieziony do szpitala.

Sławomir Nitras napisał ze szpitala: "Z całego serca dziękuję wszystkim za wsparcie i troskę"

Dzień po tym zdarzeniu głos w sprawie swojego stanu zdrowia zabrał także Sławomir Nitras. Poseł podziękował za wsparcie oraz zaznaczył, że w ciągu najbliższych dni może być niedostępny dla dziennikarzy.

"Wszystkich którzy się martwią, piszą, dzwonią spieszę poinformować, że jestem pod świetną opieką w szpitalu. Mam nadzieję szybko wyjść i wrócić do zdrowia. Z całego serca dziękuję wszystkim za wsparcie i troskę. Proszę o wybaczenie, że przez najbliższe dni nie będę odbierał telefonu" - napisał na swoim Twitterze poseł PO.

Wcześniej na temat zdrowia polityka wypowiedział się szef struktur Platformy Obywatelskiej w Szczecinie Olgierd Geblewicz, który przekazał, że informacje na temat stanu zdrowia posła są uspokajające.

Więcej o: