Kto kandydatem Lewicy na prezydenta? Tajemniczy wpis Krzysztofa Śmiszka

W krótkim wpisie na Twitterze poseł Krzysztof Śmiszek umieścił sugestię, która może wskazywać, że zamierza wystartować w wyborach prezydenckich z ramienia Lewicy.

Z okazji nowego roku Krzysztof Śmiszek, poseł Lewicy oraz partner życiowy Roberta Biedronia, postanowił zasiać nieco fermentu w mediach społecznościowych. "Życzę wszystkim dzisiaj dużo uśmiechu, bo jaki pierwszy dzień taki cały nowy rok!" - napisał na Twitterze dodając hasztag "#Śmiszek 2020", co może sugerować, że zamierza wystartować w wyborach prezydenckich.

Śmieszek 2020 - lewica w końcu wybrała kandydata?

Wpis na Twitterze to nie wszystko. 30 grudnia w podsumowaniu swojej działalności politycznej w minionym roku Śmiszek napisał m.in., że "rok 2020 będzie jeszcze ciekawszy", gdyż ma mnóstwo planów, sejmowych, legislacyjnych. "Czy będzie łatwo? Z pewnością nie" - podkreślił. .

Pierwsza niespodzianka już za kilka dni. To będzie coś, co z pewnością pochłonie mnie całkowicie przez najbliższe miesiące. Przynajmniej do maja. Ale teraz cicho sza...

- czytamy we wpisie zamieszczonym 30 grudnia w serwisie Facebook.

>>> Krzysztof Śmiszek gościem porannej rozmowy Gazeta.pl:

Zobacz wideo

Lewica od tygodni zwleka z ogłoszeniem kandydata w wyborach prezydenckich. Wśród wcześniej wymienianych kandydatur pojawiały się takie osoby jak Robert Biedroń, Adrian Zandberg, Gabriela Morawska-Stanecka, Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, Katarzyna Sztop-Rutkowska, Jolanta Banach, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Danuta Hübner, a nawet Barbara Nowacka.

Więcej o: