Kto kandydatem Lewicy na prezydenta? Tajemniczy wpis Krzysztofa Śmiszka

W krótkim wpisie na Twitterze poseł Krzysztof Śmiszek umieścił sugestię, która może wskazywać, że zamierza wystartować w wyborach prezydenckich z ramienia Lewicy.

Z okazji nowego roku Krzysztof Śmiszek, poseł Lewicy oraz partner życiowy Roberta Biedronia, postanowił zasiać nieco fermentu w mediach społecznościowych. "Życzę wszystkim dzisiaj dużo uśmiechu, bo jaki pierwszy dzień taki cały nowy rok!" - napisał na Twitterze dodając hasztag "#Śmiszek 2020", co może sugerować, że zamierza wystartować w wyborach prezydenckich.

Śmieszek 2020 - lewica w końcu wybrała kandydata?

Wpis na Twitterze to nie wszystko. 30 grudnia w podsumowaniu swojej działalności politycznej w minionym roku Śmiszek napisał m.in., że "rok 2020 będzie jeszcze ciekawszy", gdyż ma mnóstwo planów, sejmowych, legislacyjnych. "Czy będzie łatwo? Z pewnością nie" - podkreślił. .

Pierwsza niespodzianka już za kilka dni. To będzie coś, co z pewnością pochłonie mnie całkowicie przez najbliższe miesiące. Przynajmniej do maja. Ale teraz cicho sza...

- czytamy we wpisie zamieszczonym 30 grudnia w serwisie Facebook.

>>> Krzysztof Śmiszek gościem porannej rozmowy Gazeta.pl:

Zobacz wideo

Lewica od tygodni zwleka z ogłoszeniem kandydata w wyborach prezydenckich. Wśród wcześniej wymienianych kandydatur pojawiały się takie osoby jak Robert Biedroń, Adrian Zandberg, Gabriela Morawska-Stanecka, Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, Katarzyna Sztop-Rutkowska, Jolanta Banach, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Danuta Hübner, a nawet Barbara Nowacka.

Więcej o:
Komentarze (167)
Kto kandydatem Lewicy na prezydenta? Tajemniczy wpis Krzysztofa Śmiszka
Zaloguj się
 • beksinski

  Oceniono 19 razy 9

  Jarosław Kaczyński lubi to.

 • c.t.k

  Oceniono 38 razy 8

  Życiowy partner Śmiszka, wy3.14erdolił swoich wyborców z zimną krwią, teraz sam Śmiszek w jego ślady idzie

 • rozterka47

  Oceniono 9 razy 7

  Nie widzę tej kandydatury .

 • erte2

  Oceniono 7 razy 5

  Niezależnie od jego takich czy innych upodobań prezydent Polski nie może funkcjonować bez zaplecza politycznego, a także bez doświadczenia w polityce. A prezydentura powinna być ukoronowaniem pewnego dorobku życiowego i politycznego, a także umiejętności bycia sobą i posiadania własnego zdania. Do czego prowadzi wykreowanie kogoś, kto jet tak naprawdę nikim i "wisi u cycka" swojego pana i władcy widzimy wszyscy codziennie.

 • rozterka47

  Oceniono 8 razy 4

  Może warto by jednak postawić na kandydata , który nie jest politykiem sensu sctricte , ale którego poziom intelektualny , wiedza ogólna i pozycja społeczna w środowisku jest znacząca ?

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 18 razy 4

  Widzę posła ,prawnika, a wy dziadostwo prostackie pod kołdrę wchodzicie! Jeszcze 100 lat, aby polactwo dojrzało do Europy..

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 14 razy 4

  Kochana Lewico, po tylu latach nieobecności dostaliście się do Sejmu i Senatu,ale dość szybko spoczeliście na laurach. Wyborcy oczekują od Was roboty i konkretnych działań. Nie udawajcie,że cokolwiek robicie,aby kaczyzm wyrzucić po za nawias.

 • duckoff

  Oceniono 12 razy 4

  Wolę nawet krowę od Adriana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX