Andrzej Duda przekazał sportową koszulkę na aukcję WOŚP. Pierwsza dama przebiła męża

Kampania przed wyborami prezydenckimi zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią walka o polityczne centrum. Prezydencka para przekazała wyjątkowe przedmioty na licytację WOŚP: Andrzej Duda zaoferował sportowy t-shirt, zaś Agata Kornhauser-Duda żakardową suknię uszytą z okazji intronizacji Cesarza Japonii Naruhito.

Tegoroczny, 28. finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia. Fundusze zebrane przez orkiestrę Owsiaka służyć będą zapewnieniu najwyższych standardów w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Prezydencka para wspiera WOŚP

O geście prezydenta i pierwszej damy poinformowała kancelaria Andrzeja Dudy. "Prezydent przekazał w tym roku WOŚP koszulkę, w której wziął udział w marszu Nordic Walking "TAK dla transplantacji" oraz zdjęcie z tej imprezy, jakie tuż przed startem wykonał mu Bartłomiej Jurecki z "Tygodnika Podhalańskiego" - podano na Twitterze.

Agata Kornhauser-Duda przebiła męża. Na licytację WOŚP zdecydowała się przekazać wieczorową, żakardową suknię, która została uszyta na jedną z uroczystości związanych z intronizacją Jego Cesarskiej Mości Cesarza Japonii Naruhito.

Więcej o: