"Niech nikt nie będzie samotny i smutny". Para prezydencka i premier złożyli Polakom świąteczne życzenia

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda oraz premier Mateusz Morawiecki złożyli Polakom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Kancelarie prezydenta i premiera opublikowały okolicznościowe filmy.
Zobacz wideo

Świąteczne życzenia od pary prezydenckiej dla Polaków ukazały się m.in. na Twitterze Kancelarii Prezydenta. Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda życzą rodakom w kraju i za granicą zdrowia, radości i spokoju, a także chwil spędzonych w gronie rodziny i bliskich.

Życzenia od pary prezydenckiej. "Pamiętajmy w te Święta o potrzebujących"

- Niech wigilijny stół jednoczy nas i łączy, a wspólne śpiewanie kolęd przypomina nam o naszych pięknych polskich tradycjach - powiedział prezydent Andrzej Duda

- Niech w tym szczególnym czasie nikt nie będzie samotny i smutny, bo przecież święta to czas uśmiechu i bycia razem - dodała Agata Kornhauser-Duda.

Prezydent Andrzej Duda zawezwał także, abyśmy w te święta pamiętali o potrzebujących i okazywali serdeczność i dobroć tym, "którzy być może na co dzień jej nie doświadczają". 

Życzenia z okazji świąt złożył również premier Mateusz Morawiecki. W nagraniu wystąpił z kilkunastoma osobami, które odgrywają rolę rodziny w święta i składają życzenia z podziałem na kwestie:

Łamiąc się opłatkiem składamy życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, powodzenia w życiu zawodowym i osobistym, miłości i przyjaźni na całe życie. I właśnie tego wszystkiego w tym niezwykłym czasie z głębi serca wam życzymy
Zobacz wideo
Więcej o: