Komentarze (176)
Prezes NIK Marian Banaś życzy Wesołych Świąt: "Niech się spełniają nadzieje!"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wujekdolf

  Oceniono 14 razy 8

  banaś cw...u zakichany - potem się ciebie dojedzie - a teraz zrób pisiorom na święta jesień średniowiecza...

 • Oceniono 7 razy 7

  Dzięki Maniek za życzenia, idąc za twoim przykładem choinke ukradłem w lesie, bombki w Biedronce, karpia zajumałem z jeziorka w Łazienkach królewskich zaraz idę do 24h wymusić rozbójniczo flaszkę a następnie Jadę się zatankować i nie zapłacić a bym dojechał do rodziny na święta. Tobie również życzę kryształowych stalowychświąt!!

 • turkiestan

  Oceniono 7 razy 7

  A tak PiS-iory wyzywali na opozycję i oskarżali ich że nie zgadzają się na Kryształowo czystego człowieka -Jaśnie Nam Panującego Prezesa - Prezesów!!A tak wyzywali na Schetynę i Budkę!!

 • lkolesio

  Oceniono 7 razy 7

  Powodzenie w dupczeniu pisiorów.

 • dziadwawelski

  Oceniono 6 razy 6

  Niechby dla żartu troszkę podczas tego wystąpienia pomamrotał pod nosem jak profesor Leśko Kalkstein-Kacyński jakby nie patrzeć też ex człowiek NIKu , Śrebrnej, SKOKów, Telegrafu i PC ;-))))))

 • justas32

  Oceniono 10 razy 6

  Panie Marianie - cala demokratyczna Polska składa Panu życzenia Wesołych Świąt i pracowitego Nowego Roku. Sam Pan najlepiej wie kto chce Panu wbić nóż w plecy i co on sam ma na sumieniu ...

 • zimman

  Oceniono 10 razy 6

  "Niech się spełniają nadzieje" i PIS odejdzie od władzy ...

 • nikiforia1

  Oceniono 12 razy 6

  Wsadź sobie w dudę swoje życzenia, przestępco!

 • nieotake

  Oceniono 5 razy 5

  Piękne dzięki za tę i wszystkie poprzednie szopki, bogobojny don Banasiu, i vice wersal - mam i ja dla was alfonsiaków swoje pobożne życzenia: a niech was wszyscy diabli!
  Powykańczajcie się nawzajem: na każdą vendettę syndykatu Prostytutów i Sutenerów wy z gangu NIKczemników musicie odpowiedzieć dintojrą!
  Może coś na europoślicę Klempę wywleczcie teraz, bo się nie może doczekać?

 • krzywelustro

  Oceniono 5 razy 5

  Sk***ieli zdoła pokonać tylko jeszcze większy sk***iel.
  Dlatego wierzę, że życzenia nadziei, składane Polakom przez szefa NIK, staną się dla niego wyzwaniem.
  Potem powinien stanąć przed sprawiedliwym i niezawisłym sądem, który powinien surowo go osądzić, ale urzędujący wówczas prezydent powinien natychmiast go całkowicie ułaskawić za szczególne zasługi w pokonaniu Paranoi i Schizofrenii, czego Banasiowi, Polsce i sobie, a szczególnie PiS-iorom, szczerze z całego serca życzę.

 • iwano10

  Oceniono 5 razy 5

  "Dobra zmiana" przyniosła nowe znaczenie słów.Np.urzędnik z wyrokiem jest teraz"nieskazitelny".Oszust jest teraz "krystalicznie czysty" itd.itp.A Banaś miał zawsze tupet tym bardziej teraz gdy jego kolesie z pisu zrozumieli,że mogą mu nagwizdać...

 • klucha11

  Oceniono 5 razy 5

  Się burdeltata odezwał!

 • zenekciec

  Oceniono 5 razy 5

  Mamy jedno zyczenie panie Marianie zeby pan ud..oo..pil pisiorow .

 • dzaga41

  Oceniono 5 razy 5

  Pan prezes Banaś oraz cały PIS chyba by nie chciał by się spełniły moje nadzieje.

 • opt

  Oceniono 4 razy 4

  PiS ośmieszył i ośmiesza wszystkie instytucje:
  - sejm, nocny kabaret, arogancki tryb stanowienia prawa,
  -prezydent pokrzykujący i straszący minami pajac,
  - TK schowek dla komuchów,
  - NIk pod kierownictwem " kryszstałowego charakteru"
  - premier pod kierunkiem złotoustego łgarza
  -sądownictwo rozwalone, bezprawie w imię prawa....
  była h.., du.. kamieni kupa , a co teraz jest?

 • zigzaur

  Oceniono 4 razy 4

  Marian to jednak ma poczucie humoru. Coś nowego na tle ponurego pisuaru.

  Panie Marianie, po zakończeniu kariery urzędniczo-politycznej znajdziesz pan niezłe zajęcie:
  Po lekkiej charakteryzacji zagrasz w filmach obecnego prezydenta Turcji.

 • goska10001

  Oceniono 4 razy 4

  No i zagrał na dudzie:)) ale numer

 • maxim38

  Oceniono 4 razy 4

  Jak Cię Marian nie lubię tak Cię Lubię :-)

 • stary71

  Oceniono 4 razy 4

  Chłop kpi w żywe oczy, a stronnictwa wszelkiej maści udają, ze tego nie widzą. Ale muszę powiedzieć, że choć ciążą na nim poważne zarzuty i powinien się z nich wiarygodnie wytłumaczyć, to nie dziwię się jego uporowi. Ktoś popełnił bardzo wielki błąd próbując wywrzeć nań nacisk przez rodzinę. Jako ojciec na jego miejscu postąpiłbym tak samo.

 • mer-llink

  Oceniono 4 razy 4

  W każdym domu PiS-owskim jest oczywiście nakrycie dla zbłąkanego wędrowca - pana Banasia.
  Jak tylko przyjdzie połamać się opłatkiem, zaraz gospodarz wykona telefon gdzie trzeba. I przy nakryciu wkrótce nakryją pana Banasia patrole policji, wzmocnione brygadą WOT i plutonem Żandarmerii Wojskowej.

  Im dłużej trwa ta love story PiS-Banaś, tym bardziej pewne, że Duda Andrzej przegra wybory.
  I tego PiS panicznie się boi.
  No i cała kampania prezydencka pana Dudy Andrzeja bierze w łeb: nawet "ciemny lud" już widzi, że ci Prawi i Sprawiedliwi to w znakomitej większości Przekręciarze i Szalbierze.
  PiS dawał na ciche msze, aby Banaś ustąpił. A tu figa z makiem.
  (Pan Banaś przylutował się do stanowiska nie dlatego, ze ma jakieś idee państwowe. On to zrobił ze strachu, bo wie, że jak straci stanowisko, a z nim immunitet, to go zaraz prokuratura - słusznie zresztą! - weźmie w swe łapki.)
  MARIAN, TRZYMAJ SIĘ! Abyś zrozumiał, mówimy twoim językiem: TRZYM SIĘ!

 • pixie_und_dixie

  Oceniono 4 razy 4

  To są jajca po kostki! :-) Dzięki panie Banaś! Druhu przezabawny, ale nie licz ani na łaskę wielkiego kreatora PiS, któremu powierzyłeś swój los nikczemny, ani na łaskę ludzi z tej słusznej strony barykady. :-) Nie omamisz nikogo życzeniami, Banasiu.

 • zgredzik01

  Oceniono 4 razy 4

  Jeśli burdeltata składa życzenia spokojnego roku, to jest w tym odrobina perwersji i groźba dla PiSmnożców (przecież nie napiszę dzielców), by dali mu spokój, to i on odpuści.

 • nina_b

  Oceniono 4 razy 4

  Dziękuję , nasze marzenia to odejście P.Banasia i wszystkich rządzących z Pisu.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 4 razy 4

  No ja to mam np nadzieję za rzetelną kontrolę NIK tych wszystkich dziwnych "repolonizacji", a q szczególności zakupu Pekao SA bez systemów informatycznych (za to z pełnym portfolio kredytów frankowych) przez PZU będące pod pełną kontrolą Ziobry poprz z jego żonę i brata.

 • u_corsu

  Oceniono 3 razy 3

  Nie rozumie, czego PiS sie przed nim wzdryga? Bezczelnosc wciagania "Dzieciatka Jezus", zeby wytrzec odchody wlasnego chamstwa robi z niego wzorzec, ktory powinien byc przykladany do kazdego PiSowca.

 • synanki

  Oceniono 3 razy 3

  Alfonsi całego świata podziwiają Cię, Marian !!

 • nieotake

  Oceniono 5 razy 3

  Dziękujemy ci don Banasiu za pielęgnowanie katolickich tradycji odstawiania szopki (i to nie dość, że z paromiesięcznym wyprzedzeniem, to jeszcze w hardcorowym montypajtonowskim stylu jaj z pogrzebu) i za te cudnie pancerne życzenia i odwzajemniamy pięknym za nadobne - żeby twoja rodzina mafijna trzymała się mocno i żeby nie pękała - omerta albo śmierć przecież! - i żeby konkurencyjne bandy ci więcej nie wywlekały jakichś burdeli, bo to domy strudzonego pielgrzyma, jakichś śmiesznych 200 tysi w szufladzie, bo to ledwie dwudniowy utarg, co go chrześniak Sajmon dał na przechowanie, jakichś niewykazanych 2 dużych baniek dla synalka, bo to są prywatne sprawy rodzinne, jakichś niewyjaśnionych darowizn od zaraz zmarłych, jakichś nieewidencjonowanych dochodów, jakichś nieodprowadzonych podatków, jakichś machlojek, przekrętów i słupów, jakiegoś tolerowania mafii vatowskich wśród najbliższych współpracowników, bo to wszystko są podłe insynuacje i pomówienia kapusi, i żeby ci ci bandyci synusia z banku więcej nie wywalali na kopach, bo ta zniewaga krwi wymaga, a te bezprzetargowe przewały gangu Jakiegoś doktora pierdelnictwa to dopiero początek vendetty!
  No!

 • szmulkacenbogen

  Oceniono 3 razy 3

  Dzięki Maniek, moją nadzieją jest, że zrobisz pisiorom swoimi kontrolami z .... jesień średniowiecza jeszcze zanim sam staniesz przed suwerennym i niezawisłym sądem w post pisowskiej Rzeczpospolitej! czego życze Tobie, sobie i nam wszystkim!

 • januszlen58

  Oceniono 7 razy 3

  SAMI WIDZICIE JAK WŁADZA ŚMIEJE SIĘ NAM W OCZY I BANAŚ DAŁ DOWÓD ,ŻE CH.....J MOŻECIE NAM ZROBIĆ ,CWANY ,BO MA PARASOL KACZORKA

 • bmarten

  Oceniono 5 razy 3

  Panie Maryjanie, p.i.e.r.d.o.l bąka, a bąk brzdąka. Masz pan mózgownicę jak Maciora: jak kto wierzył w gusła, to mu doopa uschła i panu zaraz uschnie. Postać, której pan wspominasz - o ile w ogóle istniała(!) - miała imię zupełnie inne, niż chrześcijański ciemnogród sobie wymyślił. Ta postać - o ile w ogóle istniała - mogła się ewentualnie urodzić pomiędzy 1 a 4 r.n.e. Prawdopodobnie została skazana na śmierć w bliżej nieznanych okolicznościach przez prokuratora Judei, który jako namiestnik rzymski miał WYŁĄCZNE -prawo skazywania na śmierć. Zajrzyj pan, panie Maryjanie, do "Dawnych dziejów Izraela" J. Flawiusza, który będąc zromanizowanym Żydem, był jedynym historykiem tamtej czasoprzestrzeni.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 5 razy 3

  Zostań Pan Kmicicem rozwalającym pisowską antypolską kolubrynę, czego Panu życzę razem z życzeniami zdrowia w czasie pełnej kadencji.

 • ochujek

  Oceniono 2 razy 2

  Lepiej żeby PiSowcom nie spełniły się marzenia co do Pana Banasia. Jest bardzo potrzebny do porządkowania państwa.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 2 razy 2

  Poczucia wspólnoty i poczucia humoru panie Banasiu.

 • franclajn

  Oceniono 2 razy 2

  Banaś to typowy pisowiec. W kółko rozmodlony. Ciągle bogoojczyźniane frazesy ma w ustach. Obciachowe to w moim odczuciu jest.

 • felekstankiewicz

  Oceniono 2 razy 2

  Wzajemnie,i oby nie ulegl Pan wypadkowi samochodowemu i oby nie wstapila w Pana mania samobojcza.Jednym slowem zdrowenka.
  A kto jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem

 • cmochall

  Oceniono 2 razy 2

  Facet wie co mowi . Przy Jego pomocy moze uda sie pozbawic pis wladzy. Oby Pan wytrwal bo na opozycje nie ma co liczyc.Jedyna w Panu i UE nadzieja.

 • Kuba Pilarski

  Oceniono 2 razy 2

  Śmieje się Polakom w twarz. Szczególnie kolegom partyjnym ale innym również. Wstyd i hańba. Dziękujemy Jarek dziękujemy skandujcie

 • ojakcie333

  Oceniono 2 razy 2

  Widzę po komentarzach, że w narodzie Banaś rośnie, rośnie, rośnie...

  Tylko że nie wiem, czy to dobrze, czy kiepsko.

 • leonleonidas

  Oceniono 4 razy 2

  Każdemu życzę malutkiego Banasia w jego domu. A będzie dostatnio i pancerni.

 • leonleonidas

  Oceniono 4 razy 2

  Jemu się już spełniły.
  Dom od AKowca. Geschefty z oprychami, streczycielami. Wyroki "polskiego" "sądu" o utajnieniu jego akt na następne 70 lat.
  Hle hle hle

 • realistas

  Oceniono 2 razy 2

  Też życzę wszystkiego najlepszego i dobrego wypełniania obowiązków.

 • threemen

  Oceniono 2 razy 2

  To antypisowska prowokacja. Szacun za odwagę.

 • tetradrachma

  Oceniono 2 razy 2

  Banas, herszt zorganizowanej grupy przestępczej, która czasowo sprawuje w Polsce władze, upatrzył ciebie (z uwagi na twoja "ułomność" moralna) na szefa najważniejszego kontrolnego urzędu w państwie. Wiadomo dlaczego i po co, prawda ?! Skoro sprawa się rypła, pokaz bandytom ich błąd, a Narod cię …….ułaskawi.

 • pacynki.prezesa

  Oceniono 2 razy 2

  Mam nadzieję , że w okresie świątecznym jest jakaś promocja w pokojach na godziny . No rto ile wynosi ten rabat i czy trzeba w tej sprawie dzwonić do Pana ???

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 2 razy 2

  a alfons z burdelu na naszej ulicy rozdawał opłatki?
  tez będzie w TVPis?

 • apatryda_ateista

  Oceniono 2 razy 2

  Mam w dupie Pana życzenia.

 • maciek76

  Oceniono 4 razy 2

  I just call to say I love you...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX