Prezes NIK Marian Banaś składa nam życzenia: "Niech się spełniają nadzieje!"

Na portalach społecznościowych Najwyższej Izby Kontroli pojawiło się nagranie z życzeniami bożonarodzeniowymi, które wygłasza prezes tej instytucji. Marian Banaś życzy wszystkim pomyślnego roku.
Zobacz wideo

Na stronie NIK na Twitterze udostępnione zostało nagranie z życzeniami na Boże Narodzenie. Życzenia składa osobiście prezes NIK Marian Banaś:

Mało jest równie pięknych dni w kalendarzu jak ten, który się właśnie zbliża - Boże Narodzenie. W przedświątecznym biegu tracimy z oczu to, co w tym dniu najwspanialsze i najważniejsze. Cud narodzin Dzieciątka jest niezwykłym darem, pięknym i poruszającym. Pragnę życzyć wszystkim Państwu, by przy wigilijnym stole mieli Państwo poczucie wspólnoty, właśnie w duchu radości i miłości. Niech w każdym domu znajdzie się nakrycie i ciepłe słowo dla każdego. Niech się spełniają nadzieje, niech to będzie pomyślny rok dla nasz wszystkich. Niech nie zabraknie w nim dobra i wzajemnego szacunku.

Marian Banaś składa życzenia na Boże Narodzenie: "niech to będzie pomyślny rok dla nas wszystkich"

Kilka dni wcześniej sejmowa komisja ds. służb specjalnych zapoznała się z raportem CBA w sprawie oświadczeń majątkowych Mariana Banasia. Posiedzenie było zamknięte, dlatego posłowie nie mogli komentować za bardzo tego tematu. - Służby, co warto podkreślić, działały na podstawie i w granicach prawa - mówił poseł Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Krajewski. Opozycja przyznawała z kolei, że raport CBA jest "wstrząsający", a prezes NIK nie jest "krystaliczną postacią".

Raport CBA dotyczył oświadczeń majątkowych Mariana Banasia z lat 2015-2019, czyli przed objęciem stanowiska szefa Najwyższej Izby Kontroli. Banaś został wybrany na to stanowisko dopiero 30 sierpnia 2019 roku. Jego kadencja ma trwać sześć lat. Wcześniej był ministrem i wiceministrem finansów oraz szefem Krajowej Administracji Skarbowej. W oświadczeniach Mariana Banasia miały zostać podane zaniżone dochody z wynajmu kamienicy w Krakowie.

Więcej o:
Komentarze (176)
Prezes NIK Marian Banaś życzy Wesołych Świąt: "Niech się spełniają nadzieje!"
Zaloguj się
 • arreis65

  Oceniono 44 razy 32

  czego może życzyć uczciwym ludziom kłamca i oszust podatkowy czerpiący zyski z burdelu ??? - pewnie tego samego co kryminalista mariusz kamiński, powszechnie znany kłamca szmateusz morawiecki, dureń na stanowisku prezydenta andżej duda oraz "kanalia, zdradziecka morda, element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny" jaroslaw kaczyński :-))))

 • Bogopol

  Oceniono 34 razy 24

  Ja mam tylko jedno zyczenie: idźcie wy wszyscy w pis.u

 • Mike F-15

  Oceniono 29 razy 23

  Ma skurw...l tupet oj ma. Inny by sie schowal pod stol ze wstydu. A ten paser i sutener gra w kulki.
  Dziwic sie nie ma czemu, wszak dostal dobra szkole w Pisie. Mial dobry przyklad, Kaczynskiego ,jako lapowkarza. Joja jako zlodzieja itd.

 • fakiba

  Oceniono 32 razy 22

  Banaś poczuł się jak ryba w wodzie , przykre to .

 • 2majtek1

  Oceniono 32 razy 22

  Są granice obłudy i chamstwa ale one nie obowiązują pomiotów pisowskich .
  Wesołych Świąt.

 • jezierskiadam

  Oceniono 20 razy 14

  Czy Duda podpisał ułaskawienie Banasia in blanco.

 • jxl82

  Oceniono 15 razy 13

  "Cud Narodzin Dzieciątka jest niezwykłym darem." Czyżby jakieś nawiązanie do" monitoringu" z pokojów polityków Pis w Hotelu "U Banasia"?

 • snook70

  Oceniono 21 razy 13

  Spier....j od sutenerów nie przyjmuję życzeń.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX