Marcin Ociepa z Porozumienia został wiceszefem MON. Gowin zapowiada kolejne nominacje

Dotychczasowy sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Marcin Ociepa został wiceministrem obrony narodowej. "Zasłużona nominacja dla jednego z najzdolniejszych polskich polityków młodszego pokolenia. Nie ostatnia w kończącym się roku" - skomentował na Twitterze prezes Porozumienia Jarosław Gowin.

Marcin Ociepa, poseł Porozumienia Jarosława Gowina i dotychczasowy sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, ma nową funkcję - w piątek został powołany na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.

"Zasłużona nominacja dla jednego z najzdolniejszych polskich polityków młodszego pokolenia. Nie ostatnia w kończącym się roku" - skomentował Jarosław Gowin na Twitterze.

Marcin Ociepa wiceszefem MON

Marcin Ociepa od lutego 2018 r. do czerwca 2019 r. był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, następnie objął funkcję sekretarza stanu. W listopadzie został wiceministrem reaktywowanego Ministerstwa Rozwoju.Odpowiadał m.in. za kontrolę obrotu z zagranicą towarami oraz technologiami o strategicznym znaczeniu dla bezpieczeństwa państwa, a także politykę przemysłową.

W październikowych wyborach parlamentarnych uzyskał poselski mandat. Wcześniej pełnił funkcję  m.in. przewodniczącego Rady Miasta Opola i radnego sejmiku województwa opolskiego.

Więcej o:
Komentarze (40)
Marcin Ociepa z Porozumienia został wiceszefem MON. Gowin zapowiada kolejne nominacje
Zaloguj się
 • czarnyminio

  Oceniono 18 razy 16

  Walnij pan doktorat z malowania hełmów orzeszków na zielono. Jaki już ma z więziennictwa , no ale on na tym zjadł zęby , przynajmniej tak mówi.

 • Wieslaw Szasz

  Oceniono 10 razy 10

  No tak, kupiony. Teraz płacząc będzie głosował za ustawą karającą sędziów.

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 10 razy 10

  Nagroda za wsparcie jedynego niepełnosprawnego, ktory dostał owacje w Sejmie (bo inni niepełnosprawni -w tym dzieci- śmierdzieli PiSowi)

 • arreis65

  Oceniono 12 razy 10

  czyżby zostalo jeszcze coś do rozpierdzielenia w polskiej obronie narodowej, że pisowski imbecyl mariusz błaszczak bieże sobie kolejnego pomocnika ????

 • zd46

  Oceniono 9 razy 9

  Panie Gowin, sprzedał pan sędziów i polską praworządność a tym samym Polskę Kaczyńskiemu za etat dla Ocipy, uczestnicząc w tym „jarmarku próżności”. Zawsze pan był mdłym osobnikiem o nijakim wizerunku „myśliciela z deski klozetowej”. Dla wątpliwej kariery dałby pan ogolić sobie przyrodzenie a dla chwili spełnionej przy „żłobie” podpisałby pan cyrograf własną krwią i to z diabłem. Potem udawany żal „ściskałby panu dupę”. Kiedyś w PO „ślamdał pan i łkał z gilem do pasa” w rękaw D.Tuska, żebrząc o jakiś stanowisko w partii PO albo etacik w rządzie. Kiedy dostał pan stanowisko Ministra Sprawiedliwości zaczął pan od próby likwidacji części sądów, a kiedy okazało się to kompletnym blamażem pana i pana głowy, pogryzł pan rękę „chlebodawcy” D. Tuska, dopuszczając się zdrady koleżeńsko-politycznej. Po czym pan rzucił się do nóg Kaczyńskiego znowu „ślamdając”. Czy pan ma dwie osobowości, jedną „niezguły” a drugą”cwaniaka”? Nie jest panu ciężko żyć w takim rozkroku a właściwie w „szpagacie”? Szpagat wraz ze „szpagatową inteligencją”, to ciekawy przypadek genetyczno-medyczny.

 • matitalolo

  Oceniono 9 razy 9

  Ma parcie na stołek. Młody jest , jeszcze nie wie i nie odczuł na własnej doopie , że od stołka go zaboli . Będzie miał niechybnie sublokatorów. Żylaki mu się zagnieżdżą. Żylaki odbytu.

 • zd46

  Oceniono 8 razy 8

  W MON-ie jest teraz orginalny zesół, śmieszny i mało zgrany, Błaszczak, Skurkiewicz, Ociepa i organy.
  Teraz dopiero wejdą na wyposażenie wojska: dzwony woeżowe,alarmowe, kropidła dalekiego zasięgu, samobieżne i opancerzone konfesjonały terenowe, zadymiacze kadzielne i działa gromnicowe oraz piekarnie polowo-oplatkowe. Drżyjcie agresorzy, drżyjcie polscy sąsiedzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX