Wiceprezes PiS przeszedł operację kręgosłupa. Polityk "nie mógł czekać ani chwili dłużej"

Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Adam Lipiński przeszedł operację kręgosłupa - podaje "Super Express". Jak mówił gazecie jeden z polityków PiS, parlamentarzysta odczuwał silny ból i "nie można było czekać ani chwili dłużej".

Adam Lipiński, wieloletni poseł i wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, w jednym z warszawskich szpitali przeszedł w czwartek operację kręgosłupa - informuje "Super Express"

- W ciągu ostatnich tygodni ból nasilił się tak bardzo, że Adam musiał zrezygnować z wielu aktywności i bardzo się oszczędzać. Niestety ból był nie do zniesienia i zaczął jeździć na kontrole do lekarza. Okazało się, że sprawa jest tak poważna, że nie można czekać ani chwili dłużej i natychmiast trzeba go kłaść na stół – mówił w rozmowie z "Super Expressem" jeden z czołowych polityków PiS.

Zobacz także: Wicemarszałkini Senatu Gabriela Morawska-Stanecka o przyszłości ustawy "kagańcowej"

Zobacz wideo

Adam Lipiński w szpitalu

Adam Lipiński zasiada w Sejmie nieprzerwanie od 2001 r. Od początku istnienia Prawa i Sprawiedliwości pełni funkcję wiceprezesa tej partii. Wcześniej należał do Porozumienia Centrum, z ramienia tego ugrupowania był posłem I kadencji.

Lipiński jest sekretarzem stanu w KPRM, pełnomocnikiem rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego oraz pełnomocnikiem rządu ds. równego traktowania.

Więcej o: