Bronisław Komorowski: Andrzej Duda wykazał symptomy niedojrzałości. Tweetował z "leśnym ruchadłem"

- To, że prezydent Duda korespondował z jakimś "leśnym ruchadłem" i "foczką", świadczy o braku dojrzałości, takiej życiowej - powiedział Bronisław Komorowski. Były prezydent stwierdził, że w wyborach prezydenckich 2020 oddałby głos na Małgorzatę Kidawę-Błońską, która "w porównaniu do Andrzeja Dudy" jest osobą dojrzałą.

Bronisław Komorowski był gościem programu "Graffiti" w telewizji Polsat News. Zapytany o wynik wyborów prezydenckich w 2020 r. powiedział, że jego zdaniem Andrzej Duda przegra. Stwierdził, że wyborcy nie akceptują "praktycznego wymiaru polityki PiS-owskiej", a prezydent Andrzej Duda jest ściśle związany z obozem władzy. 

- Andrzej Duda nie jest odbierany jako prezydent, który przekroczył granice partyjne. Jest zamknięty w ramach partyjnych i będzie płacił cenę także za negatywną ocenę Prawa i Sprawiedliwości - powiedział Bronisław Komorowski. 

>>> Beata Szydło szefową kampanii Andrzeja Dudy? Krzysztof Brejza: Powodzenia

Zobacz wideo

Komorowski: Duda "przykucał" przy biurku Trumpa, Kidawa-Błońska tego nie zrobi

Zapytany o to, na kogo głosowałby, gdyby wybory prezydenckie odbyły się dzisiaj, były prezydent stwierdził, że spośród kandydatów, których już znamy, wybrałby Małgorzatę Kidawę-Błońską. Bronisław Komorowski powiedział, że jest ona typem polityka, który jest obecnie w Polsce najbardziej potrzebny, a w porównaniu do Andrzeja Dudy jest osobą dojrzałą.

- Pan prezydent Duda, w moim przekonaniu, zdradził przez okres tych pięciu lat takie symptomy niedojrzałości. To, że prezydent korespondował z jakimś "leśnym ruchadłem" i "foczką" - gdzieś tam sobie tweetował - świadczy o braku dojrzałości, takiej życiowej, także jako mężczyzny, ale także o braku dojrzałości politycznej - powiedział Bronisław Komorowski.

Były prezydent stwierdził także, że w odróżnieniu od Andrzeja Dudy Małgorzata Kidawa-Błońska nie będzie "przykucać" przy biurku Donalda Trumpa, bo jest to osoba "o odpowiednim poziomie kultury osobistej".

Zapytany o to, czy kandydatka Koalicji Obywatelskiej jest w stanie jest objechać całą Polskę jak prezydent Andrzej Duda i porwać wyborców, Bronisław Komorowski stwierdził, że to zależy, co kogo porywa.

- Czy "leśne ruchadło" porywa pana? Bo mnie nie. Mnie odstrasza - stwierdził były prezydent Polski. 

Więcej o:
Komentarze (297)
Bronisław Komorowski: Andrzej Duda wykazał symptomy niedojrzałości. Tweetował z "leśnym ruchadłem"
Zaloguj się
 • myciel66

  Oceniono 65 razy 49

  Jego niedojrzałość to najmniejsze, co mu można zarzucić. Dużo bardziej niebezpieczna jest jego niesamodzielność, podporządkowanie się Jarosławowi K., łamanie konstytucji, kłamstwa, bufonada. Być może te cechy wynikają z niedojrzałości.

 • myciel66

  Oceniono 61 razy 35

  Jak się tu na tym forum puszą trolle pisowskie. Jaką nędzą moralną trzeba być, żeby prostytuować się za szmal, judaszowe srebrniki. Kaczyński to nieszczęście dla Polski: warchoł - "Konstytucja to tylko taka książeczka", "ja bez żadnego trybu", paranoik smoleński - te miesięcznice, tylko one go rajcowały po dojściu do władzy, i pomsta na Tusku - 1 : 27 w Brukseli i szczucie przez 1,5 godz. dziennie na niego w TVP, to świadczy o ciężkiej aberracji JK. Wydał, z naszej wspólnej kasy setki mld zł dla pomsty, a nie dla poprawy doli suwerena. Czyli jesteście po ciemnej stronie mocy, trolle. I bierzecie odpowiedzialność na siebie, za to, co się z tym krajem stanie. Mam nadzieję, że rozliczymy PiS i was, za to, co temu krajowi zrobiliście. A od Komorowskiego wara!!!

 • bogucjusz

  Oceniono 36 razy 30

  Bronek nie ma racji. Duda wykazał się dojrzałością i odpowiedzialnością. Wybrał do tweetowania partnerkę na podobnym poziomie kompetencji.

 • notremak

  Oceniono 41 razy 29

  Pan Prezydent Komorowski zapomniał o "sebie co sra do chleba".
  To też kumpel(ka?) budynia człekokształtnego.

 • antropoid

  Oceniono 54 razy 28

  Łagodnym językiem Bronek komentuje infantylne popisy pałacowego Jasia Fasoli.

 • taroudant

  Oceniono 36 razy 20

  Fakt, że Bronek przegrał z gościem o aparycji i intelekcie wsiowego głupka nie świadczy o Bronku tylko o dde_bb_ilah którzy głosowali na Maliniaka.

 • kuba161048

  Oceniono 29 razy 19

  Te porównywania nie mają sensu bo albo się jest prezydentem albo popychadłem.
  Duda to pospolite popychadło i kropka.

 • hek_sa

  Oceniono 22 razy 14

  Niektóre zachowania naszego "prezydęta" to nie niedojrzałość tylko zwyka gównarzeria.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX