Tadeusz Cymański o Banasiu: Marian był naprawdę the best, ciężko uwierzyć, że jest przestępcą

- Marian był naprawdę the best, człowiek, który miał naprawdę zasługi, siedział w więzieniu i ciężko uwierzyć, że jest przestępcą - mówił w Porannej Rozmowie Gazeta.pl poseł Solidarnej Polski Tadeusz Cymański.

W Porannej Rozmowie Gazeta.pl Jacek Gądek rozmawiał z posłem Solidarnej Polski, członkiem sejmowego klubu PiS, Tadeuszem Cymańskim. W rozmowie o Marianie Banasiu Cymański przyznał, że wcześniej mówił o nim dobrze, bo "Marian był naprawdę the best, człowiek, który miał naprawdę zasługi, siedział w więzieniu i ciężko uwierzyć, że jest przestępcą". Po części bronił też szefa NIK. - Nie możemy już dziś przesądzać o jego winie, bo czym innym są zaniedbania, błędy i wykroczenia, a czym innym jest przestępcą. A zrobiono z niego przestępcę, człowieka zhańbionego - mówił Cymański.

Jednocześnie poseł przyznał, że sprawa Banasia jest problemem wizerunkowym dla PiS i podanie się do dymisji byłoby "najlepszą drogą". Zdaniem Cymańskiego na etapie badania spraw "pancernego Mariana" doszło do "zlekceważenia, zaniechania". - Siła autorytetu przeważyła czujność i roztropność. Czuje pan bluesa? - pytał Jacka Gądka. 

Więcej o:
Komentarze (82)
Tadeusz Cymański o Banasiu: Marian był naprawdę the best, ciężko uwierzyć, że jest przestępcą
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 26 razy 22

  Minął się Tadeusz z powołaniem. Bezapelacyjnie powinien zostać kaznodzieją. Zadowolony z siebie fałszywiec. Przeprosił za "błędy" i świat się od razu stał lepszy. Kury wydajniej niosą a krowie mleko stało się tłuściejsze.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 18 razy 18

  Panie Cymański jest pan po prostu kolaborantem z kaczystowskim okupantem, czyli przestępcą podobnie jak wszyscy inni pisowscy antypolscy kolaboranci.
  A Banaś ? Może jest przestępcą, ale rozwali pisie rządy...tak mu dopomóż Bóg !!!

 • tycho99

  Oceniono 16 razy 16

  "...siedział w więzieniu i ciężko uwierzyć, że jest przestępcą"

  absurdalność tego stwierdzenia poraża.

 • czarnyminio

  Oceniono 19 razy 15

  Nie trawię Tadzia. Jego gadulstwo i chroniczny słowotok , gestykulacja klauna mają zatuszować głupstwa , które wylewają się z niego jak gó... do Wisły.

 • zofiajagoda

  Oceniono 15 razy 15

  Słuchanie tego pana to strata czasu

 • 7ogamihcra

  Oceniono 14 razy 14

  Ciężko raczej uwierzyć, że jakikolwiek pisowiec nie jest przestępcą.

 • mcguirre

  Oceniono 14 razy 14

  Tadziu jak zwykle rznie głupa. Niedługo dogoni Suskiego a to już jest sztuka przez duże S.

 • feldkuratkatz

  Oceniono 14 razy 14

  PanzerMaryjan "The Best" Banaś licytuje teraz wysoko, żeby dogadać się z PiSem na swoich warunkach. A Cymański w swojej słodkiej głupocie wp...dala się miedzy wódkę i zakąskę. Tadeuszku, siedź sobie cichutko z boczku jak Uberprezes kazał, i nie mądrzyj się o rzeczach o których nie masz pojęcia.

 • zd46

  Oceniono 13 razy 13

  Dopiero pan wygłaszał peany pochwalne na temat Mariana, podniecał się pan, jak zakonnica w nowicjacie a teraz on jest "przestępcą"? Albo pana dysk umysłowy zaczął słabo się obracać, albo z pana taki wieszcz, jak z "koziej dupy trąbka". Najpierw pana zachwyt a teraz pan "grzebie Mariana"? Pan powinien odjechać do Malbork i oprowadzać wycieczki po zamku w polityce pana czas dobiega końca, zgrał się pan.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX