Fogiel komentuje słowa nt. leków przeciwbólowych Kaczyńskiego. "Kompromitacja. Niegodne marszałka"

Radosław Fogiel słowa Tomasza Grodzkiego o Jarosławie Kaczyńskim nazwał "bezczelnością". - To jest to kompletna kompromitacja i jest to niegodne marszałka Senatu - powiedział wicerzecznik PiS. Wcześniej Grodzki zasugerował, że leki przeciwbólowe wpływają na sposób myślenia szefa PiS.

- Słyszałem tę wypowiedź. Nie nazwałbym tego mocnymi słowami. Myślę, że nazwałbym to - przepraszam, ale czasami trzeba użyć takich słów - bezczelnością i nieodnalezieniem się w sytuacji. Słowa, które padły wczoraj z ust marszałka Grodzkiego, nie powinny mieć miejsca w polskiej debacie publicznej - powiedział w Radiu ZET wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. 

Chodzi o słowa Tomasza Grodzkiego, które padły dzień wcześniej, również na antenie Radia Zet. Marszałek Senatu stwierdził, że "jak się bierze silne leki przeciwbólowe, umysł człowieka reaguje trochę inaczej". To z kolei był komentarz do słów Jarosława Kaczyńskiego o "anarchii" w sądownictwie. Grodzki podkreślił, że to działanie rządu, a nie sędziów "grozi anarchią".

>>> Danuta Hübner komentuje projekt PiS dotyczący dyscyplinowania sędziów:

Radosław Fogiel: Kompromitacja

Fogiel podkreślił, że Grodzki mówiąc o lekach przyjmowanych przez Kaczyńskiego skompromitował się i nie powinien używać takich słów. - Jeśli używamy w debacie sformułowań, które sugerują, że ktoś nie jest w pełni władny podejmować decyzji, czy wypowiadać się na jakieś tematy i odnosimy się do jego sytuacji zdrowotnej, robimy jakieś bardzo brzydkie sugestie, jeszcze jeśli mówi to osoba, która jest szanowanym lekarzem, to jest to kompletna kompromitacja i jest to niegodne marszałka Senatu - powiedział wicerzecznik PiS.

Więcej o:
Komentarze (603)
Fogiel komentuje słowa nt. leków przeciwbólowych Kaczyńskiego. "Kompromitacja. Niegodne marszałka"
Zaloguj się
 • berek-oberek

  Oceniono 207 razy 203

  Czyż to nie Kaczyński tłumaczył się przegranymi wyborami na prezydenta, wpływem środków uspokajających?

 • def11

  Oceniono 193 razy 189

  Nie gorączkuj się panie Fogiel, w przeciwieństwie do pana lekarz wie co mówi, tak jak w przeciwieństwie do wszelkiej maści Kalet i Wójcików wie co mówi sędzia TSUE i profesor prawa Safjan. Takie są odwieczne prawa natury, gdy drastyczna nierównowaga w IQ występuje :)

  p.s. a "niegodne marszałka Senatu " pokazał już Karczewski, nikt go nie przebije, no może lotnik Kuchciński, ale to sejmu marszałek :)

 • baska_w5

  Oceniono 142 razy 136

  Pan Fogiel mocno odleciał. Marszałek Grodzki ma absolutną rację zarówno co do skutków zażywania leków przeciwbólowych jak i co do tego czyje działanie grozi anarchią w sądownictwie,

 • maks1956

  Oceniono 101 razy 99

  co zabolało pisowskiego idiotę , no prawdę powiedział marszałek Grodzki

 • alpamayo07

  Oceniono 89 razy 85

  Balbina Kaczyński jak jest na zwolnieniu lekarskim z powodu reperacji starczego kolana, to powinien milczeć. Wprowadza system totalitarny i jeszcze obraża sędziów. Marszałek Senatu jest wybitnym lekarzem i wie co mówi na temat psychotropów Kaczyńskiego.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 79 razy 79

  PiSuarom nie mieści się w głowach, że dla normalnych ludzi Balbina jest zwykłym śmiertelnikiem, a nie, jak dla nich, kapliczką, do której zanosi się modły.

 • wojtant

  Oceniono 73 razy 73

  Hmm... Fogiel w stosunku do lekarza chirurga jest autorytetem jeśli chodzi o sposób działania medykamentów na ludzki organizm, czy może jest inaczej?! Foglu, ćmo jednej nocy, miej honor... I zniknij... jak ćma jednej nocy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX