Komentarze (913)
Brytyjski profesor dał PiS-owi wykład z prawa. Do Sebastiana Kalety: jesteś w dziurze, to przestań kopać
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • june-of-44

  Oceniono 27 razy 23

  Kaleta - 30 lat
  Khantak - 28 lat
  Ozdoba - 28 lat
  I te dzieciaki z mlekiem pod nosem pouczają profesorów prawa.
  Gomułka z Żoliborza pewnie z zachwytu długie jęzorem w dziurawej, górnej, lewej szóstce i mlaska z radości. Gdyby tylko nie to kolano....

 • To Ja

  Oceniono 23 razy 23

  Wstyd na całą Europę!!!

 • oloros11

  Oceniono 22 razy 22

  24 lipca 1934 rok Zebranie sedziow niemieckich
  jeden z zaproszonych gości , niepozorny niski człowiek przemawia
  "silne państwo musi mieć możliwość usuwania nienadających się urzednikow, Odnosi się to także do sedziow Koncepcja nienaruszalności sedziow zrodzila się w obcym swiecie w swiecie intelektualistow w siwcie wrogim narodowi:
  Joseph Goebbels

 • terminator444

  Oceniono 32 razy 20

  Sebastian Kaleta - jestes zwyklym smieciem wiszacym nieopodal kiszki jelita grubego szeregowego posla-przestepcy i jego warcholow!

 • marywil2012

  Oceniono 23 razy 19

  Prostacy i Szarlatani i tacy sami w przybudówkach "geniusze" w akcji. Chrońmy co się jeszcze da. Bo to robi PiS to wychodzenie Polski z UE. Do Putina im śpieszno. Tam konfitur będą szukać. Putin ułatwi im zamianę rodzin pisowskich w oligarchiczne i będą się okopywać ze swoimi banasiami i misiewiczami w willach, rozbijając się po dziurawych drogach limuzynami..
  kaleta to niestety taki sam pacan jak duda. UJ i UW powinny się zapaść pod ziemię. Dramat

 • pollako

  Oceniono 22 razy 18

  Kaleta, Ozdoba, Kantak z h jak h.uj to psy oszczymurki Ziobry i Jakiego.

 • opt

  Oceniono 20 razy 18

  Kaleta dobrze nie zna prawa polskiego a co dopiero europejskiego. Zawsze uważałem ,że sędzia to taki obywatel jak każdy inny i przysługują mu prawa obowiązki powszechnie obowiązujące w naszym kraju, natomiast z tytułu pełnionej funkcji nie może dawać najmniejszej wątpliwości odnośnie stronniczości w postępowaniu z uwagi na poglądy polityczne , religijne... Natomiast zamykanie ust jakąś ustawą, podporządkowywanie poglądów sędziego poglądom rządzącej partii jest właśnie naciskiem politycznym rujnującym zasadę niezależności. Dla propagandy i motłochu, różnych baranków bożych zwolennicy PiS wskazują sędziów dopuszczających się pospolitej kradzieży i mówi się w tym kontekście ,że są niekaralni, co jest oczywistą bzdurą i nadużyciem, Jak można pociągnąć do odpowiedzialności karnej posła to i sędziego - cofa się immunitet i już, a nie wymyśla się nowe uregulowania do incydentalnych przypadków tysiące razy powtarzanych, a chodzi o dwa ( 50 zł , laptop) , które ciągle powiela TVP. Ponadto , kto ocenia żle sądy. Wszyscy Polacy , gdy chodzi o terminowość, a w innych przypadkach nieliczni - zwykle przegrani i to chyba normalne. Dla tych ostatnich rada - zawsze jest instancja wyższa , odwoławcza...

 • waznezdanie

  Oceniono 22 razy 18

  Przykro, że ci młodzi, bardzo młodzi ludzie, którzy są na początku swojej drogi decydują się na taką polityczną prostytucję! Przeminie ich "pięć minut, przeminie rząd a oni zostaną do końca życia z takim piętnem! Żal!!!

 • g.lem

  Oceniono 20 razy 18

  Kaleta ohydny pisowski robal. Jak nisko trzeba upaść, żeby się tak upodlić?

 • krisp_2007

  Oceniono 20 razy 18

  Sekta, fanatycy i chęć utrzymania władzy za wszelką cenę.

 • irdan

  Oceniono 26 razy 18

  kaleta...... czyli torba????? dziwne ze debil?????

 • rozsadek5

  Oceniono 17 razy 17

  Za komuny nie było tylu idiotów jak teraz, wielcy znaffcy od "wszystkiego".

 • gazemar

  Oceniono 17 razy 17

  Przypominam sobie jak w poprzedniej kadencji Ziobro w ten sam bezczelnie twierdził że forsowane przez PiS przepisy są kalką przepisów z Hiszpanii, a potem min. sprawiedliwości Hiszpanii wyjaśniała dlaczego to nieprawda. Mimo tego, już po jej sprostowaniach, ten człowiek i jego otoczenie dalej bezczelnie łgali tak samo jak teraz, szczególnie w TVP gdzie mogą sobie swobodnie na to pozwolić

 • acototak

  Oceniono 17 razy 17

  PiS musi mieć bardzo ograniczone kadry skoro takie dzbany kierują Ministerstwem Sprawiedliwości.

 • meki_majcher

  Oceniono 21 razy 17

  Kaleciak to żaden prawnik. To tylko marnej jakości kołchoźnik służący do powtarzania pisowskich kłamstw, w zamian za stołek. Mały, wiecznie zdziwiony karierowicz, który przed czterdziestką będzie miał brwi za uszami...

 • 6drabin

  Oceniono 19 razy 17

  Był już taki okres, gdy w oficjalnej propagandzie polskiej słychać było że wszystko co jest na Zachodzie było złe, a w socjalistycznej krainie szczęśliwości był dobrobyt.
  Niestety okazało się, że ta retoryka nie przetrwała próby zderzenia z rzeczywistością.

 • nieotake

  Oceniono 20 razy 16

  Problem w tym, Panie Profesorze, że wdawanie się w polemiki, nawet ex cathedra, z wicezerem mija się z celem, gdyż albowiem Kaleta to intelektualny kaleka, a na dokładkę moralny degenerat.
  Zaś prawdziwy pech, profesorze Pech, polega na tym, iż Pańska rada "gdy jesteś w dziurze, przestań kopać" jest, i owszem, całkiem trafna, ale tylko w odniesieniu do ludzi.
  Natomiast skierowana do glizd ludzkich jest już brutalnym atakiem na ich glizdowatość!

 • duckoff

  Oceniono 18 razy 16

  Sebastian Kaleta. Zapamiętajcie to nazwisko. Kolejny na liście hanby.

 • zdybex

  Oceniono 18 razy 16

  , kiedyś, gdy łyknąłem trochę podstaw prawa bardzo mi się spodobało okreslenie "umocowany" albo strona przedmiotowa, tudzież przedmiot czynności wykonawczej. Albo znamiona przestepstwa..
  Panie Kaleta. Jest pan przedmiotem i to by było na tyle

 • starczypl

  Oceniono 16 razy 16

  widać, jakie spustoszenie w mózgowiach młodych piSSlamskich wilczków poczyniła masturbancja. przestańcie się brandzlować, piSSie kundle !!!

 • hamer007

  Oceniono 18 razy 16

  Panie kaleta... Wstyd zapana. Ktos kto zna sie naprawie obsmarowal Pana jak gowniarza. Chce Pan reformowac sady prosze bardzo... Ale niech to vedzie prawdziwa reforma. 2 miesiace temu wygralem sprawe z powodztwa cywilnego o zwrot dlugu. Wystepujac na droge sadowa musialem wplacic depozyt 5% wartosci sporu-3600zl. Dlaczego po wygranej to nie Panstwo mi zwraca z automatu depozyt tylko ja musze scigac dluznika o ten zwrot? Niech Panstwo odda mi moje pieniadze, bo nie dosc ze dluznik nie oddaje dlugu, to Panstwo bierze ode mnie 5 % wartosci dlugu. To Panstwo po skonczonej sprawie winno scigac dluznika. Dlaczego miedzy innymi przez idiotyczne Rodo jest w tej chwili tak ciezko ustalic majatek dluznika. Kto wymyslij idiotyczny przepis, ze to komornik dostarcza listy z sadu. Dlaczego nie stworzy sie obowiazkowej bazy danych z adresami do doreczen dla obywatela. Lepiej zatrudnic gonca kuriera... To sa tylko przyklady, gdzie mozna usprawnic wymiar sprawiedliwosci.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 21 razy 15

  Kacapy z PiS nigdy nie pojmą europejskiego porządku prawnego :-)
  Ani podstaw higieny :-)

 • pies.na.czarnych

  Oceniono 15 razy 15

  Ziobru wpuścił Kalete w maliny tak samo jak Jakiego :)

 • jego-wysokosc

  Oceniono 15 razy 15

  Czy tłumaczenie durniowi jakim jest durniem ma sens? Szkoda jedynie, że durnie przejęły w Polsce rządy i że za bycie durniami im płacimy.

 • calmy

  Oceniono 21 razy 15

  Nie będą nam jakieś brytyjskie profesorskie obszczymurki uczyć europejskiego prawa POLSKIEGO magistra, który ukończył przed rokiem prawdziwą aplikację radcowską.
  Polski magister jest o wiele więcej wart niż cały batalion zagranicznych profesorów. Czy ten profesor ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych?
  Nie ukończył!!!! A naszego magistra chce uczyć.

 • felekstankiewicz

  Oceniono 14 razy 14

  oczekujemy zatem kolejnego projektu ustawy,......2 lata ograniczenia wolnosci,dla wlasciciela restauracji,w ktorej muchy obesraja portet zbawcy narodu....

 • Aganieszka Makarewicz

  Oceniono 16 razy 14

  Kaleta juz nie raz zrobił z siebie pośmiewisko. Ale jak tak lubi, to co mu żałować.

 • fuqu

  Oceniono 14 razy 14

  Pan profesor jednak nie zna specyfiki IV Rzeszy Pospolitej.
  p. Kaleta nie jest w żadnej dziurze, jest w dudzie i niczego nie kopie, tylko liże.

 • c.t.k

  Oceniono 26 razy 14

  "gdy jesteś w dziurze, przestań kopać" , ale oni po to własnie kopią, żeby przekonać się co jest po drugiej stronie dziury. I bardzo dobrze, bo otchłań ich pochłonie

 • hen-live

  Oceniono 15 razy 13

  Panie profesorze to jak grochem o ścianę.Przecież te wszystkie Kalety,Kanthyki mają taki przekaz dnia że to tak jak we Francji czy innych krajach.A nie mają pojęcia o czym mówią.Zresztą Terlecki też to powtarza no ale dziadek już ma mózg zlasowany po kleju. Gdzie ta PiS bolszewia znajduje takich asów prawniczych?

 • puszkin1000

  Oceniono 15 razy 13

  ....pisowski dupek żołędny!

 • jurek53krk

  Oceniono 15 razy 13

  Kaleta to wzorcowy przykład typowego działacza PiS. Niewiele wie a próbuje się wymądrzać no i nadział się na naukowca. Jako nawet marny radca prawny powinien mieć więcej rozumu i instynktu samozachowawczego. Teraz pozostało się schować do mysiej dziury. Wstyd!

 • marc.pl

  Oceniono 17 razy 13

  Rządzą nami idioci wybrani przez idiotów - Polska staje się pośmiewiskiem całego cywilizowanego świata.

 • jednooki.pirat

  Oceniono 15 razy 13

  Tak pisim okiem, to Kaleta wygrał dyskusje. 1 do 27. Pod domem czekają kwiaty.

 • kac

  Oceniono 15 razy 13

  Cała ta pisowska trójka zrobiła z siebie totalną kompromitację.
  Trzymają chłopaki z PiS równy poziom intelektualny...

 • hamsterx

  Oceniono 17 razy 13

  Kto teraz dowodzi departamentem hejtu po pojebiaku?

 • michal.sajko

  Oceniono 12 razy 12

  Kaleta to jedno z wcieleń polskiego demona wyhodowanego w zakrystiach i salkach parafialnych. Najbardziej znanym żeńskim przykładem demona jest Krysia Pawłowicz.

 • kingsizemax

  Oceniono 14 razy 12

  Te pisuarowe kundle na posyłki doskonale zdają sobie sprawę z tego co robią.

 • mer-llink

  Oceniono 14 razy 12

  Tak, ma rację prof. Pech.
  P.p. Kaleta, KanthaK i ten trzeci celowo, z rozmysłem kłamali. Chca wprowadzić obywateli w błąd podsuwając im kalkę "a w innych krajach tak robiom!".
  Okazało sie, że nie robią.
  Panowie łgali.
  Panowie nie maja podstawowej edukacji prawniczej, w tym znajomości innych systemów prawnych.
  A pan Kanthak to resortowe dziecko....

  P.S> Inny słaby punkt w ich megalomańskim matactwie jest taki:
  Dlaczego kopiowac akurat z Francji? Przecie Francja - zdaniem jednego wiceministra od p. Macierewicza Anotniego, niejakiego Kownackiego - podobno nie tylko sto lat za Murzynami, ale i za Wolakami. To Wolacy uczyli Francuzów jeść widelcem. JAk więc można od takich prostaków i gburów cokolwiek brać? Pan Kownacki pewnie ma teraz wylew żółci do przełyku....

 • boshary

  Oceniono 16 razy 12

  Profesorze on może i potrafi czytać no może zaczyna ale kompletnie bez zrozumienia.
  To go przerasta podejrzewam , że jak zaczyna cokolwiek myśleć to zaczyna go boleć głowa.

 • ryyys

  Oceniono 14 razy 12

  Kaczyński i każdy z jego PigSu mówią do ciemnego ludu, licząc na to, że jest tego elementu więcej niż ludzi rozgarniętych. I chyba się nie mylą.

 • wgrego

  Oceniono 12 razy 12

  jakby zmierzyć poziom fachowosci pisowskich aparatczyków w europie, to pewnie spod mułu by nie wystawał żaden....

 • pd2016

  Oceniono 13 razy 11

  Magister Kaleta to też ekspert - dlatego profesorowie muszą się mieć na baczności. Jaki ekspert? Ekspert od "dobrej zmiany"...

 • jeszw

  Oceniono 11 razy 11

  Jak patrzę na tych młodych pislamistów, to jak żywo przypominają mi się moje młode lata i obrazy partyjnych komsomolców, którzy żarliwie popierali linię partii. No cóż tacy są ludzie, niezależnie od epoki, niezależnie od partii. Jedni z powodu organicznej głupoty inni z wyrachowania, dla szmalu, raczej nigdy (z wyjątkiem jednego senatora) z powodu ideologii, którą głoszą.

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 10 razy 10

  Smutne aby tak młodzi ludzie i to bez żadnego doświadczenia (od postudenckich czasów bawiący się w politykę mieli jakiekolwiek słowo decyzyjne dot. polityki i to tylko dlatego, że się przykleili do rządzącego obozu.

 • Ja TylkoJa

  Oceniono 10 razy 10

  W PiS nie ma ludzi mądrych i postępujących moralnie.
  Są tylko załgani idioci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX