Kosiniak-Kamysz wystartuje w wyborach prezydenckich. Chce "odbudować to, co zniszczyła ciężka choroba nienawiści"

Władysław Kosianiak-Kamysz oficjalnie ogłosił swój start w wyborach prezydenckich. - Tu w Zakopanem, startujemy z prekampanią prezydencką, bo chcę ubiegać się o urząd prezydenta RP - napisał na Twitterze. Szefową sztabu prezesa PSL-u została Magdalena Sobkowiak, była dziennikarka TVP i Polsatu.

Władysław Kosiniak-Kamysz oficjalnie ogłosił swoją kandydaturę i rozpoczął w Zakopanem kampanię przed wyborami prezydenckimi.

Tu w Zakopanem, startujemy z prekampanią prezydencką, bo chcę ubiegać się o urząd prezydenta RP. Wierzę, że wspólnie możemy zmienić Polskę na lepsze. Zbudować Polskę dla wszystkich, nie dla wybranych, Polskę w której chce się żyć

- napisał na Twitterze prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego. Stwierdził, że jest w nim ogromna wiara, a przed nim ciężka praca.

Kosiniak-Kamysz: Wspólnie wznośmy mosty porozumienia, nie mury nienawiści

Polityk napisał, że jego celem jest "II tura wyborów, a potem zwycięstwo". Dodał, że jego największym zobowiązaniem jest odbudowa wspólnoty narodowej. Stwierdził, ze wybory prezydenckie mogą zmienić oblicze Polski.

Mamy szansę odbudować to, co zniszczyła ciężka choroba nienawiści zatruwająca serca naszych rodaków.

Kosiniak-Kamysz napisał w mediach społecznościowych, że monologi chce zastąpić dialogiem i "wspólnie wznieść mosty porozumienia" zamiast "murów nienawiści".

Szefową sztabu wyborczego prezesa PSL została Magdalena Sobkowiak, była dziennikarka TVP i Polsatu.

Więcej o: