Komentarze (574)
Znamy kandydata PO na prezydenta. Do pojedynku z Andrzejem Dudą stanie Małgorzata Kidawa-Błońska
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • danillko

  Oceniono 8 razy 4

  Cóż za pasjonujący pojedynek!
  Emocje jak na grzybobraniu w Biedronce...

 • 1moja

  Oceniono 10 razy 4

  "...Polacy zauważyli, że w Polsce nie ma prezydenta, który upominałby się o ich prawa. ..."
  A ma pani zamiar zlikwidowac FEUDALNY system finansowania kosciolka i ich przenajswietszych zlodziejstw sutannowo-habitowych?
  ===
  Obecnie kazdy placacy podatki MUSI jak chlop panszczyzniany utrzymywac stalinowski /powstal za Stalina/ fundusz koscielny niezaleznie od wiary, wyznania czy swiatopogladu.
  ===
  Masz pani zamiar oderwac ich przewielebnych zlotych cielcow od kieszeni podatnika i wprowadzic DOBROWOLNE opodatkowanie sie na kosciolek bez zadnych podatkow "karnych" dla tych, ktorzy nie beda chcieli utrzymywac ks. dobrodziejow?
  ===
  Jezali nie, to jak chce pani dbac o DEMOKRATYCZNE prawa ludzi i zapobiegac lamaniu konstytucji?
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • feurig59

  Oceniono 18 razy 4

  Świetna postać z wielką kultura osobista z Wielkiej niekwestionowanej Rodziny Patriotów polskich.
  Jest szansa, że Andrzej Duda przegra w pierwszej turze.
  Sądząc po uruchomieniu się pisowskiej trollowni tak właśnie będzie.

 • cacadux

  Oceniono 16 razy 4

  I cały wysiłek kaczystow żeby wykonczyc przeciwnika poszedł w PISdu. Wzięli na cel Tuska, tymczasem dostaną łomot z zupełnie innej strony. Super, wszyscy głosujemy na Małgośkę.

 • felekstankiewicz

  Oceniono 8 razy 4

  Zamysl przedni,GRATULACJIE.Tak,to nasza ostatnia szansa by pozostac w cywilizowanej europie.

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 8 razy 4

  super, teraz z lewicy wyjedzie jakaś mądra i piękna i klęczniki załatwione

 • 99venus

  Oceniono 6 razy 4

  No to powodzenia!

 • baby1

  Oceniono 12 razy 4

  " Kidawa-Błońska napisała, że wierzy w to, że Platforma odzyska urząd prezydenta. " No to mamy już Dudzie gratulować wyboru na następną kadencję, czy może Lewica ulituje się nad Polską i wystawi jakiegoś sensownego kandydata?

 • hakatumbaitsumani

  Oceniono 18 razy 4

  "Ja wiedziałem że tak będzie, ja wiedziałem". Kidawa z Dudą wygrać ma nikłe szanse bo jest nijaka i niepewna swego. Platforma zgłupiała z tym wyborem.

 • an-te

  Oceniono 13 razy 3

  PANI BŁOŃSKA-KIDWA... SUPER!!! Wreszcie! Klasa przeciwko pospolitości, którą reprezentuje niejaki i nijaki Duda, korespondent nocny panienek w rodzaju "ruchadło leśne" i przydupas prezia!

 • Krzysiek Kowalski

  Oceniono 11 razy 3

  Bardzo nerwowo zareagowali na te kandydaturę zwolennicy Adriana. Strach ?

 • elq_1

  Oceniono 13 razy 3

  Taka piękna katastrofa!
  Idiotów nie sieją! Same się rodzą!

 • janusz.z.bazin

  Oceniono 15 razy 3

  PAD pewnie już otwiera szampana i pakuje się na narty :-)

  Ostatnie naiwne nadzieje można już spisać na straty, ta partia jest skończona, tylko Polski żal.

 • bartekgryko

  Oceniono 11 razy 3

  Albo w PO nikt nie myśli o zwycięstwie, albo myśli tylko 125 osób, a reszta z myśleniem wiele wspólnego nie ma. Mam nadzieję, że Nowoczesna wystawi kogoś, nawet Szłapkę, jeżeli nie, to zostaję w domu.

 • muflonex

  Oceniono 13 razy 3

  Nikt tyle nie zrobił dla wygranej PiS co PO. Nawet samo PiS.
  Bielan może się już zacząć śmiać, że chcą, żeby stracił pracę, bo przy nich się nie narobi.

 • jacktheripper

  Oceniono 21 razy 3

  uuuu fatalnie Jaśkowiak miałby jeszcze szanse, a tak to klapa na własne zamówienie, zwłaszcza zagłosują nic nie warci

 • magda_breslau

  Oceniono 11 razy 3

  "Nie mamy właściwie takich tematów, w których nie mielibyśmy wspólnego stanowiska. Ja bardzo lubię słuchać też opinii pana prezydenta Donalda Trumpa na różne kwestie związane z wielką polityką światową", mowil Du_a, kilka dni po tym, kiedy wyginal smialo cialo na biurku Donalda Trumpa.

  John Bolton, byly doradca ws. bezpieczenstwa narodowego w administracji Trumpa ostrzegal kilka dni temu, ze jednym z glownych celow prezydenta USA na druga kadencje bedzie wycofanie Ameryki z NATO, co oznaczac bedzie koniec sojuszu, ktory chroni Europe i Polske.

  Zapytajcie Dudy, czy zgadza sie z ta opinia Trumpa, i jaka z tego czerpie przyjemnosc.

 • chi-neng

  Oceniono 19 razy 3

  Gratuluję i życzę z całego serca wygranej, niezależnie od tego, że miałam innych faworytów.

  Należy Jej się teraz wsparcie wszystkich zdrowo- i trzeźwo-maślących, dbających o przyszłość całej Polski i przyszłych Jej pokoleń.
  Mam nadzieję, że kampania pani Kidawy-Błońskiej NIE BĘDZIE WYGLĄDAŁA tak, jak wyglądała kampania prezydenta Komorowskiego.

 • justas32

  Oceniono 33 razy 3

  W Polityce liczy się siła. Kidawa Błońska ma jej tyle co Kopacz - czyli nic. Ma tyle siły ile da jej Schetyna. Ten wybór to koniec marzeń że ktoś z PO wygra z Dudą. Będziemy głosować na Kosiniaka Kamysza. Też słaby, ale swojski ...

 • antirussia81

  Oceniono 15 razy 3

  Szkoda. No ale jak się nie ma co się lubi, to zagłosuje się na Kidawę. Każdy, byle nie Maliniak.

 • jonkasta

  Oceniono 6 razy 2

  Studio Polska ...jak patrzę na tą chamski , agresywny motłoch wraz z prowadzącymi to dochodzi do mnie, ze to moi rodacy, i że jest ich 50 % , to ogarnia mnie przerażenie, ze żyję wsród takich ludzi. Jak może MKB wygrać z taką hołotą aż trzęsącą się od nienawiści, jak obrażali Pana Żurka i kazdego kto ma inny pogląd. To powinno się nazywać Studio pis , a nie studio Polska.

 • sarna291

  Oceniono 6 razy 2

  słaba mdła kandydatka, ten kto ją wystawił chyba wie , ze przgra. Jej hasła , to wygra bo jest kobietą i że wygrała z kaczynskim w Warszawie. Infantylne, czy nie rozumie, ze Warszawa to nie cała Polska, w Warszawie wygrała bo ludzie głosowali przeciw pisowi / Słaba wiecowo, słaba pod kazdym względem. qrcze , muszę głosować na kogoś innego. może na Kosiniaka, ale on jest kościółkowy i krzywdy KK nie zrobi, ale ma energię i charyzmę, może na Hołownię, następny kościółkowy, prawie, że kaznodzieja, poczekam na kandydata lewicy, ale tam nie ma żadnych osobowości na miarę Prezydenta. To nie może być panna Nikt albo jakiś nie wiadomo kto

 • Hrabia Przezdziecki

  Oceniono 2 razy 2

  Szkoda, PO znów olala wolę swojego elektoratu, zwyciężyły partyjne układy. Oczywiście w 2-ej turze każdy byle nie bezkregowiec du. a, ale niesmak pozostał.

 • jurek53krk

  Oceniono 8 razy 2

  Brawo Pani Małgorzato! Poziom intelektualny Andrzeja Dudy - sądząc po jego wypowiedziach - jest tak niski, że ma Pani zwycięstwo w kieszeni!!!!

 • pumpernik

  Oceniono 6 razy 2

  Najważniejsze że Grzesiek czuje się przy niej bezpiecznie.

 • ax-les-thermes

  Oceniono 4 razy 2

  Na pewno nie zaglosuje ani na Kidawe ani na Dude. Dla mnie tylko Jaskowiak lub Zandberg. Fuck you styropianowy POPiSsie.

 • pab13

  Oceniono 6 razy 2

  Błąd.
  Ten wynik pokazuje, że partia buciorami wciąż tkwi w przeszłości i odgrzewa kotlety, zamiast mieć progresywny, silny look.
  Jestem kobietą, lubię kobiety w polityce, ale nie li tylko i wyłącznie dlatego, że prowadzą walkę z plemnikami, bo to głupota.
  Człowiek musi sobą coś reprezentować, niezależnie od płci, by być konkurencyjną osobą. Ładny, oględny wizerunek plus kultura to absolutne zero.
  Poparłabym Jaśkowiaka.
  Nie ma tego złego...mój Prezydent zostaje w moim korzennym mieście : )

 • dante_waw

  Oceniono 4 razy 2

  Wiedzialem ze PO postawi na progresywnego kandydata, zwolennika "kompromisu aborcyjnego"

 • barcelona321

  Oceniono 6 razy 2

  Jeżeli kierownictwo PO, działacze dokonujący 14.bm wyboru kandydata nie spełnią oczekiwań wyborców, wskażą osobę bez uwzględnienia chociażby tych najbardziej podstawowych, obiektywnych kryteriów i wiedzy – i następnie nie pokona ona urzędującego prezydenta, również z powodu złej, nieprofesjonalnej kampanii wyborczej – to będzie to wyłączna wina Platformy. W dużej części subiektywna, świadoma – i nie do zaakceptowania, zwłaszcza w przypadku dominacji interesu partyjnego nad państwowym. Bo wygranie wyborów jest możliwe, to nie jest wyłącznie myślenie życzeniowe, wielu specjalistów o tym mówi – ale nie przy powtórzeniu wcześniejszych licznych błędów kampanijnych ( co już niestety ma miejsce) , ich ew. multiplikacji, rozszerzeniu. Oraz lekceważenia wiedzy, specjalistów, licznych i uzasadnionych głosów krytycznych – w większości formułowanych zresztą z pozytywnych motywacji.

 • mlehc

  Oceniono 20 razy 2

  Ktoś kto nie potrafi nawet czytać, nie powinien być prezydentem. Nie umie czytać, ani mówić, nie ma więc elementarnych umiejętności, nie tylko do sprawowania funkcji prezydenta państwa, ale także posła. Komorowski to przy niej MISZCZ.

 • steelhave

  Oceniono 4 razy 2

  No cóż, będę głosował na M. Kidawę-Błońską, ale wątpliwości są, czy to jest trafny wybór kandydata PO. Na nich, nie piszę na Dudę, tylko na nich (banda PiS), trzeba nadzwyczajnych środków. Wiadomo, że baby moherowe nie zagłosują za kobietą, bo to niezgodne z ich tradycyjnym światem i ksiądz odradzi. Chłopy ze wsi i małych zadupi tym bardziej, bo nie będzie nimi baba rządzić. Czy bardziej rozumny wielkomiejski elektorat wystarczy do wygrania, to jest jednak niepewne. Jaśkowiak byłby mniej ryzykowny.

 • rafpap

  Oceniono 10 razy 2

  Co to za szarańcza rzuciła się do komentarzy. Przykro czytać te wpisy obraźliwe i wredne. Z tym krajem coś nie tak.

 • widze-to-tak

  Oceniono 14 razy 2

  Po ostatnim głosowaniu w sprawie opłat za wywóz śmieci w Warszawie zobaczyłem jaki poziom reprezentuje Koalicja Obywatelska czyli praktycznie PO. Dno! Nie sądzę, żeby Małgorzata Kidawa-Błońska różniła się poziomem - jej wystąpienia nie zmieniają mojej opinii. Czyli nie dostanie mojego głosu, tak jak i PO w kolejnych wyborach.

 • elbertson

  Oceniono 12 razy 2

  Kidawa wygrała - ale My już przegraliśmy. Dzisiaj do walki o zawłaszczony przez PiS kraj jest potrzebny wojownik, z nimi trzeba WYGRAĆ a nie dogadywać.

 • xxlxx63

  Oceniono 12 razy 2

  Szybciej stefam michnik stanie przed polskim wymiarem sprawiedliwości jak ona zostanie prezydentem

 • anna_pot

  Oceniono 10 razy 2

  to Duda musiałby chyba zostać przyłapany na gejowskiej orgii, albo rozjechać zakonnicę na pasach po pijaku aby przegrać. Pani Kidawa jest kobietą, jest z Warszawy i już samo to daje jej minus 30% do poparcia.

 • turbojaszczur

  Oceniono 8 razy 2

  No i po wyborach. Schetyna powie, ze w warunkach kiedy pIs zawlaszcyl panstwowe media a urzedujacy prezydent zawsze jest w leprzej sytuacji jestesmy zadowoleni z wyniku ktory uzyskala pani Kidawa-Blonska. Doda rowniez,ze za 5 lat z pewnoscia too my wygramy bo pani Kidawa jest najlepsza osoba na to stanowisko i wyborcy do z czasem dostrzega.

 • ziaburek

  Oceniono 12 razy 2

  Pisiarnia szału dostała - jak to się martwią, że z Dudą przegra! Mam dla was dobrą wiadomość - z waszą pacynką wygrałby nawet Kononowicz!

 • dave1919

  Oceniono 8 razy 2

  .

  .TERAZ SIE ZACZNIE ...
  .
  NO JUŻ GĄDEK , ROGOSZ ... JAZDA DO ATAKU !!
  PRZECIEŻ NIE ZOSTAWIMY DUDY BEZ POMOCY ., PRAWDA .?
  :(

  .

 • pradziad3

  Oceniono 12 razy 2

  PO to partia, która NIE CHCE obalić rządów PiS i której bardzo dobrze jest w roli totalnej, ale nie ponoszącej żadnej odpowiedzialności za kraj opozycji. Jest to formacja schyłkowa, której politycy nie mają nawet połowy charyzmy Zandberga czy Kosiniaka-Kamysza. To właśnie Lewica i PSL, a nie PO jest dziś prawdziwą opozycją w Polsce!

 • chateau.respawned

  Oceniono 14 razy 2

  Który z kandydatów by nie wygrał jest przeciwnikiem Dudy.
  No to teraz do roboty.
  Czasu niedużo, tarcza spora więc z trafieniem w sedno nie powinno być problemów.

 • owca888

  Oceniono 14 razy 2

  I dobrze, zwyciężył PRAGMATYZM.
  Na pana Jacka, któego kocham, jest jeszcze za wcześnie - suweren nie dorósł. A te wybory trzeba wygrać na wsiach

 • madka16

  Oceniono 1 raz 1

  Polsko, obudź się. Ona przegra z każdym, nawet ze sobą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX