Wiceminister Waldemar Buda o wyborze Mariana Banasia: Jestem ostatnim, który winiłby posłów

- Gdybyśmy mieli pełną wiedzę na temat tego, jakie są zarzuty wobec Mariana Banasia, to z pewnością takiego wyboru by nie było. Wiedząc to wszystko, na pewno bym nie zagłosował. Wtedy jeszcze nie było konkluzji z pracy CBA - mówił w Porannej rozmowie Gazeta.pl o prezesie NIK-u Marianie Banasiu wiceminister Waldemar Buda.

- Jestem ostatnim, który by winił parlamentarzystów. Dossier kandydata było zadowalające - mówił w Porannej rozmowie Gazeta.pl o wyborze Mariana Banasia na funkcję prezesa NIK-u wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda. Dodał, że niewykluczone są prace nad zmianą Konstytucji, by usunąć Mariana Banasia ze stanowiska.

- Gdybyśmy mieli pełną wiedzę na temat tego, jakie są zarzuty wobec Mariana Banasia, to z pewnością takiego wyboru by nie było. Wiedząc to wszystko, na pewno bym nie zagłosował. Wtedy jeszcze nie było konkluzji z pracy CBA - stwierdził Waldemar Buda.

Więcej o:
Komentarze (40)
Wiceminister Waldemar Buda o wyborze Mariana Banasia: Jestem ostatnim, który winiłby posłów
Zaloguj się
 • ar.co

  Oceniono 23 razy 21

  Wiceminister, a rżnie głupa na użytek sÓwerena.
  Gdyby w dossier alfonsa było, że zgwałcił cały internat sierotek, podpalił dom dziecka i okradł papieża, a prezes kazałby Prostytutkom i Sutenerom na niego zagłosować, to i tak by zagłosowali.

 • kiesier

  Oceniono 19 razy 19

  "Gdybyśmy mieli pełną wiedzę na temat tego, jakie są zarzuty wobec Mariana Banasia"

  Podczas debaty nad powołaniem Banasia poseł Kropiwnicki zaczął pytać o oświadczenia majątkowe. Pytania nie zdążył dokończyć bo marszałek wyłączył mu mikrofon.

 • asr1

  Oceniono 17 razy 17

  A co jesteście stadem bezmózgich matołów ?? kłopoty z czytaniem i słuchaniem?? wola wodza moja wolą ??? a jakby kazał by wam żreć g...o też byście żarli ???

 • evergreen111

  Oceniono 16 razy 16

  Ach ty ministerialny durniu! Jakim prawem wybraliście tego przestępcę i kumpla przestępców, skoro "jeszcze nie było konkluzji z pracy CBA"???

 • tempa-dzida2

  Oceniono 15 razy 15

  Polsce nie są potrzebne "wojny na górze" !!!!!!!
  xxxxx
  Ceny rosną, zamykają szpitale, do lekarza czeka się latami ...
  A tu tylko "wojenki". I premier który kłamie "ile wlezie" ...
  CZY MUSIMY SIĘ NA TO GODZIĆ ?????????

 • lukasz2711

  Oceniono 11 razy 11

  Rozumiem że awaria Czajki to wina Trzaskowskiego, sprawy kamienic w Warszawie to wina HGW. Ale Banaś to niczyją wina.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX