Fogiel o operacji Kaczyńskiego: Swoje odczekał, wszystko w ramach publicznej służby zdrowia

- Z tego co wiem, to wszystko jest w ramach publicznej, państwowej służby zdrowia. Prezes swoje w kolejce odczekał - powiedział w programie "Tłit" wicerzecznik PiS Radosław Fogiel, komentując operację Jarosława Kaczyńskiego. Stwierdził również, że nie sądzi, by "ktokolwiek opiekował się prezesem potajemnie", odpowiadając w ten sposób na dzisiejsze doniesienia "Super Expressu".

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński na początku grudnia trafił do szpitala w Otwocku pod Warszawą, by przejść zaplanowaną wcześniej operację. Przeszedł tam zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego.

We wtorek 10 grudnia "Super Express" opisał, że Kaczyński jest już w domu, a do pomocy "ma cały sztab ludzi". "W tym opiekunkę, która odciąża go w codziennych sprawach w domu" - opisuje dziennik.

>>> Czy da się skrócić kolejkę do lekarza? Są na to sposoby:

Zobacz wideo

Fogiel o "rehabilitantce" Kaczyńskiego: Nie sądzę, by ktokolwiek opiekował się prezesem potajemnie

Pytanie o opiekunkę padło w programie "Tłit" Wirtualnej Polski, a jego adresatem był wicerzecznik PiS, wieloletni współpracownik Kaczyńskiego, Radosław Fogiel.

Nie sądzę żeby ktokolwiek opiekował się panem prezesem potajemnie, ale nie znam tutaj specjalnie szczegółów. (...). Sprawy zdrowotne to jednak sprawy prywatne, nie mają wydźwięku politycznego, nawet jeśli dotyczą szefa partii rządzącej

- mówił w programie Fogiel.

Operacja Kaczyńskiego. Fogiel: Prezes swoje odczekał, wszystko w ramach publicznej służby zdrowia

Już jakiś czas temu zapowiadano, że prezesa PiS czekają dwie operacje, po jednej na każde kolano. Jak przekonywał Fogiel, Jarosław Kaczyński, jak każdy, musiał swoje odczekać na operację:

Z tego co wiem, to wszystko jest w ramach publicznej, państwowej służby zdrowia. Prezes swoje w kolejce odczekał i w związku z tym mógł się teraz poddać operacji.
Więcej o:
Komentarze (356)
Operacja Jarosława Kaczyńskiego. Radosław Fogiel o prezesie PiS: Swoje odczekał, w ramach publicznej służby zdrowia
Zaloguj się
 • asyaba

  Oceniono 95 razy 93

  Ile osób leżało na sali z prezesem? Jaki był jadłospis prezesa? Ilu ochroniarzy pilnowało "stanu zdrowia" pacjenta? Czy był traktowany tak jak "normalny" pacjent?

 • hipo krater

  Oceniono 73 razy 69

  Pielęgniarka w domu też w ramach państwowej służby zdrowia, czy za nasze podatki, tak samo jak 24 godzinna ochrona warta rocznie miliony zł?

 • Krzysztof Z

  Oceniono 69 razy 67

  Oczywiście że w państwowej służbie zdrowia każdy może sobie wybrać dogodny dla niego termin operacji między jednymi wyborami A drugimi. Przecież każdy pacjent ma takie prawo w Polsce.
  Nie mieliście tak nigdy?
  Mamy w końcu najlepszą służbę zdrowia na świecie.

 • jego-wysokosc

  Oceniono 59 razy 57

  "Fogiel o operacji Kaczyńskiego: Swoje odczekał, wszystko w ramach publicznej służby zdrowia"

  Ja dodam, że tym oczekającym cierpliwie w kolejce był ordynator. Stał przed drzwiami kulawego. Wreszcie pani Basia go wpuściła.

 • pan.szklanka

  Oceniono 57 razy 53

  Dla dobra narodu powinni mu przy okazji zrobić zabieg usunięcia stulejki.

 • antekpociecha

  Oceniono 49 razy 47

  No dobra, no to kto był na izbie przyjęć razem z prezesem, może ktoś go pamięta z kolejki do przyjęć która jest pewnie już od 5 rano a może ktoś leżał na tej samej sali i oddziale a może ktoś robił mu herbatę ze wspólnego na oddziale czajnika a może ktoś widział go przy oddziałowej lodówce a już na pewno widziały go rodziny i odwiedzający innych chorych.... och...

 • yglykmat

  Oceniono 46 razy 44

  Mam szczerą nadzieję iż następny lekarz jaki się nim zajmie to będzie patolog.

 • van_norden

  Oceniono 45 razy 39

  Ha ha ha ha ha ha ha ha !!!!!!!

 • lob2

  Oceniono 40 razy 38

  Śmiech na sali,chyba kolejka czekała na prezesa a nie odwrotnieie.Przestańcie kłmamać ,myślicie ,że wam ktoś uwierzy,chyba tylko poddani.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX