Adrian Zandberg w Gazeta.pl: Jedyna droga dla Banasia to taka, po której bolą nadgarstki

Gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl był polityk Lewicy Adrian Zandberg. - Myślę, że pan Banaś jest świadomy, że jedyna droga wyjścia, jaka jest dla niego przewidziana, to taka, która jest dla niego w najwyższym stopniu niekomfortowa i po której bolą nadgarstki - mówił.

Gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl był Adrian Zandberg, który w jesiennych wyborach parlamentarnych dostał się do Sejmu z listy Lewicy. Został zapytany m.in. o sytuację szefa NIK Mariana Banasia, który pozostaje na stanowisku mimo nacisków ze strony PiS. Jak zaznaczył ta sprawa to dowód na to, że służby zawiodły. - Ile innych spraw służby przegapiły? To dzwonek alarmowy - mówił.

Myślę, że pan Banaś jest świadomy, że jedyna droga wyjścia, jaka jest dla niego przewidziana, to taka, która jest dla niego w najwyższym stopniu niekomfortowa i po której bolą nadgarstki

- powiedział.

Więcej o:
Komentarze (118)
Adrian Zandberg w Gazeta.pl: Jedyna droga dla Banasia to taka, po której bolą nadgarstki
Zaloguj się
 • 1docentpj

  Oceniono 12 razy 10

  Koncepcja Banasia jest taka: skoro na dzień wybrania go na szefa NIK-u służby i parlament uznały że się nadaje, znaczy że 'jest kryształowy', a od dnia wyboru niczego nowego nie przeskrobał, no to nadal się nadaje !
  I to jest słuszna koncepcja.

 • andrew1507

  Oceniono 14 razy 8

  Ziobro odpowiada za przekręty w Ministerstwie Niesprawiedliwości......
  Zwolnić Zibre i Jakiego, zlikwidować Ministerstwo Niesprawiedliwości....

 • piotraa81

  Oceniono 14 razy 8

  Banasiowi trzeba dać immunitet i czas na wykończenie pis... ;-)

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 5 razy 5

  Myślę że Banaś może się jeszcze wyłgać o ile zostanie świadkiem koronnym i nada cały PiS.

 • komentarz.24

  Oceniono 9 razy 5

  Przestańcie twierdzić, że Razem jest alternatywą dla PIS-u.
  Obie partie to bliźniaki, populistyczne hybrydy, głoszące ekonomiczną ignorancję i lekceważenie demokratycznego państwa prawa, z marzeniem o władzy nieograniczonej.
  Szybko się dogadają, tworząc blok "partii prospołecznych".
  Już w 2018 roku p. p. Sroczyński i Woś otwarcie wzywali Razem: "Lewico, czas na współpracę z PiS. Trzeba budować z Kaczyńskim demokratyczny socjalizm". A Robert Biedroń od razu na konwencji założycielskiej wysłał do PIS jasny sygnał "Nie będziemy z waszymi wrogami; nie będziemy waszym wrogiem!".

 • podpora_71

  Oceniono 5 razy 5

  Adrian, a ja sie z Toba nie zgadzam. trzeba zobaczyc co jeszcze nam p. Banas powie. moze to beda tak ciekawe rzeczy, ze jego przewiny to pikus. I to sie moze okazac niewielka strata, z tego co nabroil, dla Ojczyzny w porownaniu z korzysciami jakie ta Ojczyzna odniesie po objawieniach Banasia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX