Joe Biden uderza w Donalda Trumpa spotem. Wykorzystał nagranie z Andrzejem Dudą i jego małżonką

Joe Biden atakuje w spocie Donalda Trumpa. Wytyka mu "wyśmiewanie" przez światowych przywódców i popadanie w izolację. Wideo zilustrowano m.in. fragmentem nagrania z wizyty prezydenta USA w Polsce. Spot sugeruje, że w trakcie spotkania Agata Duda nie podała ręki Trumpowi.

Spot Joe Bidena trwa minutę. To zmontowane fragmenty nagrań ze spotkań Donalda Trumpa z przywódcami różnych państw. Pojawiają się m.in. Justin Trudeau, Boris Johnson czy Emmanuel Macron. Narrację do ujęć stanowią kwestie brzmiące, jakby wypowiadali je prezenterzy wiadomości lub dziennikarze.

"Światowi przywódcy uchwyceni przez kamerę śmieją się z prezydenta Trumpa" - słyszymy na początku. "Kilku przywódców drwi z prezydenta Trumpa", "śmieją się z niego", "światowi przywódcy wyśmiewają go przez to, że jest niestabilny" - słyszymy później.

Para prezydencka w spocie Joe Bidena

 

W pewnym momencie, na kilka sekund w kadrze w towarzystwie Donalda Trumpa i Melanii Trump pojawia się polska para prezydencka. Donald Trump wyciąga dłoń do Agaty Dudy, ta jednak zdaje się jej nie zauważać i podaje rękę jego żonie. Scena ma korespondować z tym, co słyszymy w tle: "Sojusznicy są zaniepokojeni. Mówią, że staje się coraz bardziej odizolowany".

>>> Wszystkie żarty i żarciki prezydenta Andrzeja Dudy:

Zobacz wideo

W spocie widzimy pożegnanie Donalda Trumpa, który wizytował w Polsce w lipcu 2017 r. Scena rozegrała się na placu Krasiński w Warszawie. Zresztą rzekome "niepodanie" przez Agatę Dudę dłoni Trumpowi nie umknęło polskim mediom. W rzeczywistości jednak wszyscy wtedy uścisnęli sobie ręce. Widać to na poniższym filmie:

 

"Wbrew zaskakującym doniesieniom moja żona uścisnęła rękę pani i pana Trump po świetnej wizycie. Walczmy z fake newsami" - komentował wtedy medialne doniesienia Andrzej Duda.

Więcej o:
Komentarze (88)
Joe Biden uderza w Donalda Trumpa spotem. Wykorzystał nagranie z Andrzejem Dudą i jego małżonką
Zaloguj się
 • yaspiman

  Oceniono 34 razy 32

  no to maliniak posrany. wiecej już trampek go nie zaprosi. jaka szkoda, tak dobrze było sobie postać obok biurka.

 • ugrydul

  Oceniono 29 razy 27

  No to teraz o Maliniaku podobne spoty przed wyborami. Gdzie tam podobne- 3 klasy lepsze. Trump do pięt Dudusiowi nie dorasta w robieniu z siebie kretyna.

 • alesieporobilo

  Oceniono 30 razy 26

  Bez wzgledu na sympatie tudziez antypatie polityczne pani prezydentowa Duda popelnila w tym przypadku blad. W dyplomacji istnieje zelazna zasada, ze wyciagnieta reka nie moze zawisnac w prozni. Musi byc uscusnieta, chyba ze ma to byc manifestacja polityczna, wtedy nie musi. Nie jest zadaniem pani prezydentowej Dudy nawracanie prezydenta Trumpa na nasze zwyczaje kulturowe. To bylo niedopuszczalne zachowanie.

 • syriusz.wila

  Oceniono 35 razy 25

  Dramat, dobrze że nie dał foty gdzie Duda się zgina do podpisu, a Trump siedzi. Dramat.

 • konigin

  Oceniono 26 razy 24

  Ta kobieta w kostiumie nie ma kompletnie klasy. Wyciaga reka i zamiast oszczednych ruchow i wyprostowanej sylwetki wygina sie i wdzieczy. Szkoda, ze taka sluzalcza nie byla wobec protestujacych Polek czy nauczycieli.

 • czarnyminio

  Oceniono 22 razy 20

  Zaprosili mnie znajomi tydzień temu na wspólne spędzenie wieczoru w gronie przyjaciół. Hitem wieczoru był puszczony montaż przemówień Dudy. Trzeba było widzieć kilkanaście osób obojga płci , wyjących ze śmiechu. Te miny , te pauzy , te bufonady. No alkohol zrobił swoje ale w życiu bym nie pomyślał, że to rozrywkowe towarzycho wpadnie na taki pomysł.

 • c.t.k

  Oceniono 21 razy 17

  "Wbrew zaskakującym doniesieniom moja żona uścisnęła rękę pani i pana Trump po świetnej wizycie. Walczmy z fake newsami" - komentował wtedy medialne doniesienia Andrzej Duda."
  Żona jest niemową?.

 • wilbik.a

  Oceniono 18 razy 14

  Dobrze, że przynajmniej on Dudę ZAUWAŻYŁ.
  Chociaż on jeden na całym świece

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX