Jan Kanthak w Gazeta.pl: PiS nie rozgrywa sprawy Mariana Banasia politycznie. Piekarska: "Błagam!"

W Porannej Rozmowie Gazeta.pl Jan Kanthak z PiS przekonywał, że ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego w żaden sposób "nie rozgrywa sprawy Mariana Banasia politycznie". - Błagam. Ja nie wierzę, że pan wierzy w to, co pan mówi - ripostowała Katarzyna Piekarska z KO.

Gośćmi Porannej Rozmowy Gazeta.pl byli Jan Kanthak z Prawa i Sprawiedliwości i Katarzyna Piekarska w Inicjatywy Polskiej (zasiada w Sejmie w klubie KO). Jednym z poruszonych tematów była sprawa prezesa Najwyższej Izby Kontroli, Mariana Banasia, który nie chce się podać do dymisji mimo nacisków ze strony PiS. Ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego rozważa zmianę Konstytucji, by odsunąć go od władzy przed upływem sześcioletniej kadencji.

Jan Kanthak PiS przekonywał, że "jest kilka planów w kwestii Mariana Banasia", a zmiana Konstytucji byłaby najłatwiejszym z nich. - Nie ma potrzeby zmieniać konstytucji pod jednego człowieka - ripostowała Piekarska. Kanthak stwierdził też, że "jeśli Marian Banaś został wciągnięty w jakąś grę polityczną, to tylko ze strony opozycji". - Przecież Prawo i Sprawiedliwość nie rozgrywa tego politycznie - mówił, dodając, że "jest wszczęte śledztwo przez prokuraturę, tu nie ma mowy o polityce". - Błagam... - odpowiedziała Piekarska. - Jest pan inteligentnym młodym człowiekiem, ale ja zwyczajnie nie wierzę, że pan wierzy w to, co pan w tej chwili mówi po prostu - skwitowała.

Więcej o:
Komentarze (16)
Jan Kanthak w Gazeta.pl: PiS nie rozgrywa sprawy Mariana Banasia politycznie. Piekarska: "Błagam!"
Zaloguj się
 • hiperon59b

  Oceniono 15 razy 11

  Pan Kanthak to jeden z tych lizusów i karierowiczów młodszego pokolenia którzy teraz na wyścigi biegają do TV, żeby przywódcy partyjni zauważyli ich oddanie dla tak zwanej "dobrej zmiany" i w odpowiednim czasie wynagrodzili jakąś intratną posadką albo dobrym miejscem na liście do PE. Tak zwani młodzi zdolni, w tej grupie jest np. pan Ozdoba, pan Szrajber, pan Woś, itd.

 • rocznik59

  Oceniono 13 razy 9

  Panie Kanthak, pytam Pana po raz kolejny, Pan jest czy tylko udaje idiotę?

 • krynolinka

  Oceniono 12 razy 8

  Wygląda na to, że dziennikarze, którym się udało wykryć burdel w kamienicy Banasia zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Za późno odkryli!

 • polakadam

  Oceniono 11 razy 7

  Nie manipuluj kanthak.

 • pan.szklanka

  Oceniono 11 razy 7

  Żarty z nazwisk są niskiego lotu, niemniej jednak panu KantHakowi brakuje tam spójnika.

 • state77

  Oceniono 6 razy 6

  Jaki on zniewieściały, przy nim Biedroń to supermacho jest.

 • acototak

  Oceniono 8 razy 4

  Kiedy Kant-hak jest w tv więdną mi kwiatki na parapecie.

 • poppers68

  Oceniono 3 razy 3

  Jasiu, to Banaś Was rozgrywa.
  Tak durnej i bezrozumnej w swojej naiwności ekipy nie było w Polsce po 1989 roku.
  A do Pana Janka mam słowo : nawet 1000 letnia Rzesza trwała raptem 12 lat, Jak Janku uważasz, jak długo potrwa Dobra Zmiana? No właśnie, to już możesz zacząć się bać poważnych kłopotów prawnych gdy te Twoje święte obrazki nowogrodzkie przejdą do lamusa. Założymy się?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX