Szymon Ho這wnia organizuje spotkanie z dziennikarzami. To wtedy og這si start kampanii prezydenckiej

Szymon Ho這wnia, wed逝g nieoficjalnych ustale, ma w najbli窺z niedziel og這si start swojej kampanii wyborczej. Ju od d逝窺zego czasu m闚i si o tym, 瞠 by造 ju prezenter TVN-u b璠zie startowa w wyborach prezydenckich. Jeden ze wsp馧pracownik闚 dziennikarza w rozmowie z Gazeta.pl potwierdzi, 瞠 Ho這wnia ma ju napisany program.

Szymon Hołownia na niedzielę zaplanował spotkanie z dziennikarzami w Gdańsku. Założył na Facebooku wydarzenie "Dlaczego i po co". Onet nieoficjalnie ustalił, że będzie ono startem kampanii prezydenckiej dziennikarza. Spotkanie ma się odbyć 8 grudnia o godz. 16.30 w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

>>>To już pewne. Szymon Hołownia będzie kandydował na prezydenta. "Może sporo namieszać"<<<

Hołownia wystartuje w wyborach prezydenckich

Łukasz Kijek, redaktor naczelny Next Gazeta.pl rozmawiał w ubiegłym tygodniu z bliskim współpracownikiem Szymona Hołowni. Jego rozmówca potwierdził, że doniesienia o starcie dziennikarza w wyborach są jak najbardziej prawdziwe. Dodał też, że przygotowania trwają już cztery miesiące. - To już pewne, oficjalna decyzja zostanie ogłoszona niedługo, najprawdopodobniej w ciągu dwóch, trzech tygodni - zdradził.

Szymon HołowniaSzymon Hołownia Dlaczego i po co? / Facebook

Dziennikarz miał wydać już sporą część swoich oszczędności na sondaże wyborcze - ich wynik utwierdził go w przekonaniu, że ma duże szanse w walce o urząd prezydenta RP. Wszystko wskazuje na to, że właśnie dlatego Hołownia w ostatnim czasie zakończył swoją współpracę z talent show TVN-u. Na swoim profilu na Facebooku sam napisał:

Dziękuję wszystkim, którzy tak żywo interesują się tym, czy wezmę udział w nadchodzącej kampanii mającej wyłonić spośród nas następnego Prezydenta RP. Sprawa jest bardzo poważna. Odpowiedzialne podejście do niej wymaga wielu badań, rozmów, namysłu, naprawdę ciężkiej pracy. Wiem i widzę, że wielu kolegów i koleżanek z mediów nie wytrzymuje już ciśnienia, ale proszę o odrobinę cierpliwości.

Jak dowiedziała się Gazeta.pl, Szymon Hołownia już od kilku miesięcy pracował nad własnym programem. Stworzył w tym celu własny sztab i do współpracy zaprosił kilku zaufanych ekspertów z różnych dziedzin. Z naszych ustaleń wynika, że jednym z ważnych punktów programu mają być sprawy związane ze środowiskiem i walka ze zmianami klimatu. Łukasz Kijek pisał: "Szymon Hołownia chce się pozycjonować jako kandydat spoza dwóch zwalczających się dziś obozów politycznych. To może być zarówno atut, jak i poważna przeszkoda w wyścigu prezydenckim".

>>>Szymon Hołownia myśli o starcie w wyborach. "Nie kupuję deklaracji, że się nie da"<<<

Wi璚ej o:
Komentarze (75)
Szymon Ho這wnia organizuje spotkanie z dziennikarzami. Wtedy og這si start kampanii prezydenckiej
Zaloguj si
 • idioteka-narodowa

  Oceniono 18 razy 12

  Obok Ho這wni powinna wystartowa 穎na Lewandowskiego., Pani Rozenek -Majdanowa i b璠zie to 鈍ietna ekipa na wyborc闚 20% telewizyjnych ogl康aczy.

 • j-ugo

  Oceniono 10 razy 8

  Szymon Ho這wnia dla wielu to tylko MAM TALENT. Ale jak na Wikipedii poczyta si?

 • sebastan

  Oceniono 7 razy 7

  Tyle dostanie poparcia, ile ma 鈔odk闚 na bezpo鈔ednie przelewy dla obywateli.

 • albrecht_kalba

  Oceniono 11 razy 7

  Bez sensu. Facet da si ponie嗆 w豉snemu ogl康owi 鈍iata.

 • a.k.traper

  Oceniono 11 razy 7

  Je瞠li priorytetem ma by walka ze zmianami klimatu to r闚nie dobrze mo積a g這sowa na 安i皻 Tr鎩c.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 8 razy 6

  Niech nie zawraca dudy.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 12 razy 6

  Co musi mie w g這wie celebryta,aby startowa na powa積e stanowisko w Pa雟twie.? Dlaczego takie nijakie postaci chc robi karier polityczn,a nie np. na wybiegu pokazu mody?

 • six_a

  Oceniono 14 razy 6

  na rydzyka albo papie瘸 nie m鏬 startowa? by這by jeszcze 鄉ieszniej.

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX