Protasiewicz o sprawie Banasia: Nie dam sobie wmówić, że gramy w salonowca, skoro oni grają w dupniaka

Jacek Protasiewicz bez ogródek komentuje ewentualną propozycję ze strony PiS, by wspólnie z opozycją odwołać Mariana Banasia. - Nie dam sobie wmówić, że gramy w "salonowca", skoro oni ze mną grają w "dupniaka" - powiedział.

Jacek Protasiewicz odniósł się do ewentualnej propozycji PiS, by poprzez zmianę konstytucji usunąć Mariana Banasia ze stanowiska szefa NIK. Potrzebne byłyby do tego głosy poparcia opozycji. - Marzyciele. Niech na to nie liczą - mówi w Porannej Rozmowie Gazeta.pl Jacek Protasiewicz. - Jedyną sytuacją, którą jestem w stanie sobie wyobrazić do rozmowy, to nie będzie przepis mówiący o tym, że możemy odwołać prezesa NIK, kiedy nam się to podoba, tylko całe kierownictwo, łącznie z dwoma zastępcami. Co z tego, że opozycja pomoże odwołać Banasia, jak tam jest dwóch innych równie ciekawych kuglarzy - mówi poseł. - Nie dam sobie wmówić, że gramy w salonowca, skoro oni ze mną grają w dupniaka. Trzeba być naiwniakiem, by wierzyć w te zapewnienia dodaje.

Więcej o:
Komentarze (27)
Protasiewicz o sprawie Banasia: Nie dam sobie wmówić, że gramy w salonowca, skoro oni grają w dupniaka
Zaloguj się
 • jael53

  Oceniono 14 razy 10

  Mają, co chcieli. Nie mieli ochoty, łaskawcy, nawet wysłuchać, co o ich "genialnym" kandydacie mają do powiedzenia posłowie opozycji, zatem prawe i sprawiedliwe jest, żeby uporali się sami z owocami swojej pychy i arogancji.

 • tempa-dzida2

  Oceniono 13 razy 7

  A w tzw "międzyczasie" rozpieprzane są sądy i sędziowie, zamykane szpitale, "sędziowie KRS" wybierani bez wymaganego poparcia, tylko czekać aż ceny w sklepach "skoczą" o 20% ...
  Proszę państwa GADAMY O NICZYM !!!!!!!

 • hajaszek

  Oceniono 7 razy 5

  muremzabanasiem :-)

 • jtby

  Oceniono 4 razy 2

  Nie należy układać się z pisdolistycznymi żulami, bo sprowadza do swojego poziomu, a potem pokonają.
  Jak na razie osobnikom bez czci i honoru udało się kupić pare milionów ciemniaków, ale tylko PiSim swędem maja większość w Sejmie, bo nie kupili większości głosujących.

 • kisssmyass

  Oceniono 1 raz 1

  tego 'opozycjonistę', pijaczka i prymitywa, Protasiewicza, to lepiej schowajcie. Naprawdę, nie ma się czym chwalić. Sam widok jego ryja tylko powiększa grono osób które mają obrzydzenie do tego najgorszego rodzaju politrupów. i nie chodzą na żadne głosowania!

 • 1moco2

  Oceniono 1 raz 1

  "Nie dam sobie wmówić, że gramy w "salonowca", skoro oni ze mną grają w "dupniaka" - widzę, żeś pan "otrzaskany" w tej "grze".

 • zigzaur

  Oceniono 5 razy 1

  Nie w "dupniaka" tylko andrzejki.

 • a.k.traper

  0

  tak czy owak obie nazwy określaja jedną, prostą zabawę, zgadujesz kto ci w d..ę przywalił panie Protasiewicz, ciężko pan myślisz, co niejednokrotnie już miałem okazję słyszeć.

 • stalowy_jez

  Oceniono 2 razy 0

  To ten kutasiewicz co go niemce bili?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX