Jarosław Kaczyński przeszedł operację. "Wszystko idzie w dobrym kierunku. Szybko wróci do pracy"

Jarosław Kaczyński przeszedł operację kolana. Jak poinformowała Małgorzata Gosiewska, "wszystko przebiegło dobrze". Według wicemarszałek Sejmu prezes PiS niedługo wróci do pracy.

Zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego był planowany od dawna. Jarosław Kaczyński trafił do szpitala w poniedziałek. - Z tego, co wiem, jest po operacji, wszystko przebiegło dobrze - powiedziała Małgorzata Gosiewska w RMF FM.

Jarosław Kaczyński w szpitalu. Gosiewska uspokaja sympatyków

 - Chciałabym naszych sympatyków, zwolenników i słuchaczy uspokoić, że wszystko idzie w dobrym kierunku. To był od dawna zaplanowany zabieg. Wszystko w porządku, szybko wróci do pracy - dodała wicemarszałek Sejmu.

Jarosław Kaczyński zabieg przeszedł w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Otwocku. Jak informował "Fakt" w poniedziałek wieczorem odwiedził go minister zdrowia Łukasz Szumowski. Przyjechał służbową limuzyną i spędził w szpitalu ok. godzinę.

>>> Hartwich zwróciła się bezpośrednio do Kaczyńskiego. Szef PiS zdziwiony:

Zobacz wideo

- Muszę niestety to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga - mówił we wrześniu "Super Expressowi" prezes PiS.

Więcej o: