Czarzasty przejął program Adamczyka w TVP i udzielił mu kilku rad: Niech się pan tak nie podnieca

- Dobrze by się pan czuł, jakby miał pan napisane: strefa wolna od dziennikarzy TVP? - zapytał prowadzącego "Gościa Wiadomości" Włodzimierz Czarzasty, kiedy ten stwierdził, że Robert Biedroń "szkaluje Polskę". I do końca programu nie odpuścił już Michałowi Adamczykowi.

Włodzimierz Czarzasty w środę był gościem Michała Adamczyka w TVP Info. Prowadzący zapytał go, dlaczego Robert Biedroń we wtorek w Parlamencie Europejskim "rzucał kłamliwe oskarżenia wobec Polski, że homoseksualiści nie mogą wchodzić do hoteli, restauracji, do sklepów". Polityk Lewicy stwierdził, że Biedroń wystąpił przeciwko strefom wolnym od LGBT.

Uważam, że strefy wolne od kogokolwiek i czegokolwiek to jest marny przykład, bo jakby pan miał strefę wolną od ideologii PiS-u, to byłby pan z tego zadowolony?

- zapytał dziennikarza TVP.

Adamczyk stwierdził, że to bzdura i Biedroń w ten sposób "szkaluje Polskę". - To ewidentne kłamstwo. Miliony ludzi nas oglądają teraz i pewnie się śmieją, że jak to homoseksualiści nie mogą wchodzić do sklepów? No pewnie, że mogą. Po co takie bajki opowiadać? - powiedział prowadzący program. Wtedy Czarzasty postanowił dać mu "koleżeńską radę", bo, jak podkreślił jest po dziennikarstwie: - Niech się pan nie podnieca. Niech pan wyluzuje - powiedział.

Awantura w "Gościu Wiadomości" w TVP Info

Czarzasty stwierdził, że Lewica uważa wszelkie formy dyskryminacji za "problem ograniczenia wolności". Odwołał się do historii Polski, mówiąc, że kiedy strefy wolne od kogokolwiek się pojawiały, to "źle się to kończyło". Wówczas, jako przykład, przywołał "strefy wolne od Żydów". Powiedział, że to element polskiej historii, ponieważ, mimo że odpowiedzialni byli za to Niemcy, działo się to na terenie Polski. To z kolei rozjuszyło Adamczyka, który powiedział, że "bardzo mu się to nie podoba" i wdał się w dyskusję z Czarzastym. Ten ani myślał oddać głos prowadzącemu. "Teraz ja, teraz ja. Zdecydowanie ja" - powtarzał Adamczyk i próbował polemizować z Czarzastym, ale ten nawet nie dał dojść mu do głosu.

Dobrze by się pan czuł, jakby miał pan napisane: strefa wolna od dziennikarzy TVP?

- zapytał polityk Lewicy.

Adamczyk podkreślał, że to on jest od zadawania pytań. Kiedy poprosił Czarzastego, żeby oddał głos Markowi Pękowi z PiS-u, który był drugim gościem, ten odpowiedział: - To niech mnie pan nie zaczepia.

Pan przetrze szkiełka, bo są lekko przybrudzone, to pan lepiej wtedy zobaczy

- odpowiedział Adamczyk.

Czarzasty z prowadzącym dalej się przekrzykiwali, a Pęk stwierdził, ze poseł Lewicy "się zapędza" i że nie może słuchać tych "aberracji".

>>> Czarzasty komentuje: Jak bym wiedział, że Piotrowicz jest w PZPR, to bym z niego wystąpił. Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (540)
Awantura w TVP. Czarzasty do prowadzącego: Niech się pan nie podnieca. Niech pan wyluzuje
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 274 razy 234

  bardzo dobrze, ktos w koncu zaczal komentowac sytuacje w naszym kraju, taka jaka ona jest! Zandberg sprowadzil na zirmie Pinokia a Czarzasty tego pisiego lizydupa

 • cezaryk

  Oceniono 230 razy 204

  > strefa wolna od dziennikarzy TVP
  To jest ciężkie nadużycie.
  Nie nazywajmy tych q..wóf z TVP dziennikarzami.

 • stefan-50

  Oceniono 201 razy 163

  I bardzo dobrze. Widać że Czarzasty nie spał w czasie 12 ostatnich lat tylko dobrze się przygotował. Argumentacja też w punkt. Platformo ucz się bo dajesz się wpuszczać w PiSowskie narracje. Czyżbym miał wrócić do oglądania TVP ?

 • Paul Tomas

  Oceniono 161 razy 145

  P. Czarzasty to nie moja bajka ale tu wykonał kawał dobrej roboty, tym "dzinnikarzom PiSuarnym" trzeba mówić wyraźne i głośne NIE, oni nie mogą mieć przyzwolenia na szerzenie tej propagandy nienawiści i podziału!

 • Mr. X

  Oceniono 132 razy 116

  Czaczasty jest typem człowieka, który sprawdza się będąc w opozycji.
  Przy wyszczekanych żolnierzykach PiSowskiej zarazy, potrafi solidnie odgryźć się aż do bólu.

 • zielonyludek

  Oceniono 124 razy 112

  Brawa dla Czarzastego, za nieustępliwość i wygadanie.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 111 razy 99

  Redaktorzyno Adamczyk. miernoto, to nasz Rząd i Pisowcy najbardziej szkalują Polskę. Nie widzisz i nie słyszysz pisowska swołocz? Światowe media tez oglądają TVPpisowską...i komentują.

 • polakadam

  Oceniono 89 razy 85

  Lewica jest najlepsza w tych dyskusjach telewizyjnych. Nie dają się prowadzącym propagandystom pisu ale sami ich zapędzają w kozi róg. Mają tam wielu takich tuzów oprócz Czarzastego. Dobry jest też Andrzej Szejna zastępca Czarzastego. Bardzo dobrze. Każdy taki występ że ośmieszą kaczą propagandę będzie procentował w sondażach.
  A że kacza propaganda próbuje bronić głupawych nalepek SSakiewicza to już jest porażka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX