Krystyna Pawłowicz "spełnia ostatnie prośby na Gwiazdkę". Wrzuciła garść zdjęć z młodości

Krystyna Pawłowicz zamieściła na Twitterze swoje zdjęcia z młodości. "Spełniam ostatnie prośby na Gwiazdkę. I koniec" - napisała. Post zalała fala pozytywnych komentarzy. "Krótko i treściwie: bardzo urodziwie!" - skomentowała Magdalena Ogórek.

We wtorek Krystyna Pawłowicz odniosła się do fałszywej fotografii, która została zamieszczona na Twitterze. "Wszyscy atakujecie Panią Profesor Pawłowicz, że taka sztywna konserwatywna baba, że pewnie całe życie smutne i inne kłamstwa tego typu. Dlatego wrzucam wam zdjęcie Pani Krystyny z czasów polowych imprez studenckich wydziału prawa UW w czasach PRL" - napisał autor postu. Pawłowicz stwierdziła, że to "fejk" i w ramach odpowiedzi zamieściła swoje zdjęcie z młodości.

Krystyna Pawłowicz: Spełniam ostatnie prośby na Gwiazdkę

W środę, na swój profil na Twitterze, Pawłowicz wstawiła kolejne fotografie: trzy zdjęcia przedstawiające ją jako dwudziestokilkulatkę i jedno, jako 34-latkę podczas wręczenie dyplomu doktorskiego na UW. "Spełniam ostatnie prośby na Gwiazdkę. I koniec" - napisała sędzia Trybunału Konstytucyjnego.

Zdjęcia Pawłowicz skomentowała Magdalena Ogórek. "Krótko i treściwie: bardzo urodziwie!" - napisała.

Swoje zdanie wyraził również były poseł Kukiz'15 Tomasz Jaskóła, który napisał: "Ja Cię nie mogę :) znaczy ... pani prof. jest i było dobrze :)"

>>> Pawłowicz do Śmiszka: Zdaje się, że pan dzięki mnie nie obronił doktoratu. Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: