Joanna Mucha w Porannej Rozmowie Gazeta.pl: Niepokojące głosy z Lewicy. Mogą zagłosować za 30-krotnością

- To jest niepokojące, co usłyszeliśmy po wczorajszym klubie (Lewicy - red.). Dopiero podczas głosowania się dowiemy. Obawiam się, że to oznacza, że część Lewicy zagłosuje za tym projektem zniesienia 30-krotności ZUS - mówiła w Porannej Rozmowie Gazeta.pl posłanka PO Joanna Mucha.

Posłanka Platformy Obywatelskiej mówiła również w Porannej Rozmowie Gazeta.pl o prawyborach i wskazywaniu kandydata Koalicji Obywatelskiej na wybory prezydenckie. Komentowała również szanse Prawa i Sprawiedliwości na dalsze zwycięstwa w wyborach, wskazując: - PiS więcej wyborów już nie wygra. Jestem przekonana.

Polityczka klubu Koalicji Obywatelskiej zabrała też głos przed expose premiera Mateusza Morawieckiego, jednak ograniczyła się do stwierdzenia: - Morawiecki robi świetne slajdy. Ale nic z tego nie wynika.

Więcej o:
Komentarze (11)
Poranna Rozmowa Gazeta.pl. Gościem Łukasza Kijka posłanka KO Joanna Mucha
Zaloguj się
 • kenijro

  Oceniono 4 razy 4

  To jest "niepokojące", ale dla neoliberałów, chcących kapitalizmu na modłę latynoamerykańską, ale dla lewicy, po poprawkach likwidujacych kominy, jest to projekt równosciowy sprawiedliwy.
  Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Np. dla "dwórek Glapinskiego" to będzie też niepokojące.

 • 45rtg

  Oceniono 9 razy 3

  Aśka, a kogo obchodzi, co ciebie niepokoi? Czep się własnej partii i własnych wyborców, a o mnie się nie martw. Jakoś twoi mocodawcy wytrzymają bez tych paru dodatkowych stów, czy nawet tysięcy. Przywileje mają to do siebie, że nie zawsze się utrzymują

 • futszak78

  Oceniono 2 razy 0

  3liga hokeja pustak mucha

 • loginus

  Oceniono 2 razy 0

  Joasiu, a gdy wraz z PISem PO zmieniały nazwę osiedla mieszkaniowego, na którym mieszkam, wraz z ulicami, to też było "niepokojące". Przypomnij sobie ustawę dekomunizacyjna z 2016 roku. Jak wtedy głosowałaś?

 • awitold4

  Oceniono 6 razy 0

  Jak nazwać kogoś, kto kradnie dzieciom pieniądze przeznaczone na grę w siatkówkę i przeznacza na dofinsosowanie prywatnego przedsięwzięcia biznesowego prywatnej osoby prywatnie bardzo bogatej ?

 • teneas

  Oceniono 3 razy -1

  Czym wy się ekscytujecie? 300 tys osób zmieni formę zatrudnienia z etatu na samozatrudnienie i ZUS zamiast większych wpływów będzie miał jeszcze mniejsze. Takie wyliczenie czytałem dziś na necie. Zwiększenie podatków w nieskończoność skończy się spadkiem wpływów, co zostało zobrazowane tzw. Krzywą dzwonową

 • Polak

  Oceniono 2 razy -2

  A jaka jest różnica między pisem a lewicą nie ma żadnej i jedni i drudzy klamcy i zlodzieje.

 • stanislaw.kupiec

  Oceniono 5 razy -3

  nie ma jak to w letniej porze,
  można wys .......ć się na dworze.
  letni wietrzyk w dupcię dmucha,
  a nad gównem brzęczy Mucha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX